>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje i niezgodności

maer 254,9K

maer

Typer A-League
I co ze mną za 1 miejsce we wtorkowej 3 kolejce, wtedy miałem brak aktywności ale zacząłem się z powrotem udzielać na forum?
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Mam ostatnio mnie czasu bo koncze pisac prace inzynierska, ale tak na szybko liczac to od 1.11 napisalem
- 19 postow z we wlasnym temacie z typami,
- 10 analiz i
- 9 innych postow wlaczajacych sie w tematach sportowych. Jesli to jest liczone jak &quot;brak aktywnosci&quot; to dziekuje bardzo ...
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Mój brak aktywności na forum to 45 postów od początku listopada w tematach z analizami oraz w moim temacie z typami, który co miesiąc przynosi dodatni yield na poziomie około 8%.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Co w końcu ze mną ? mam wysłać ten login czy dalej jest użytkownikiem nieaktywnym?
Twoja aktywność jest dobra, otrzymasz nagrody. Utrzymaj taką aktywność na stałe, a nie będzie podobnych sytuacji w kolejnych konkursach.
Swoje typy z analizami (czyli ogólnie posty) najpierw umieszczaj na forum.bukmacherskie.com, a w dalszej kolejności gdzieś indziej, bo niektóre rzeczy jak emoty czy bukmacherzy są zewnątrz, a my tego nie akceptujemy.
I co ze mną za 1 miejsce we wtorkowej 3 kolejce, wtedy miałem brak aktywności ale zacząłem się z powrotem udzielać na forum?
Tak jak wyżej.
Mam ostatnio mnie czasu bo koncze pisac prace inzynierska, ale tak na szybko liczac to od 1.11 napisalem - 19 postow z we wlasnym temacie z typami, - 10 analiz i - 9 innych postow wlaczajacych sie w tematach sportowych. Jesli to jest liczone jak &quot;brak aktywnosci&quot; to dziekuje bardzo ...
Ok, widocznie źle spojrzałem, mój błąd. Nagrodę otrzymasz.
Mój brak aktywności na forum to 45 postów od początku listopada w tematach z analizami oraz w moim temacie z typami, który co miesiąc przynosi dodatni yield na poziomie około 8%.
Nie widzę tych analiz. Typy w KzS to owszem podajesz, ale pisałem stronę wcześniej na co zwracam uwagę.
i jak z tą aktywnością w moim przypadku ??
Jest ok, nagroda trafi na konto.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@Xavy
Konkurs zakończył się 7 grudnia (ostatnia kolejka), a Twoje analizy są pisane PO konkursie, a nie w trakcie jego. Dostrzegam Twoją poprawę, ale to jeszcze za mało aby dopisać nagrodę. Jeśli utrzymasz taką aktywność to może na Święta dostaniesz bonus.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Żart jakiś z tą aktywnością. Tyle lat ma forum i tyle postów a teraz wychodzi że jestem użytkownikiem &quot;konkursowym&quot;. To od dziś będę pisał jakiekolwiek posty tylko jak będę brał udział w konkursach jak takiej aktywności oczekujecie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Źle spojrzałem tak jak w przypadku KrisBarca_92. Nie zmienia to faktu, że stać Cię na więcej. Nagrodę otrzymasz i bez fochów.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Nie fochy, tylko jak się traktuje użytkowników którzy są wiele lat na forum i mają grubo ponad 2 tysiące postów, na równi z typowymi &quot;konkursowiczami&quot; to trochę słabo...
 
Do góry Bottom