>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania/Problemy - Fantasy Euro 2016 OTOBET

otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy, Z miłą chęcią w tym temacie odpowiemy na wszelkie pytanie związane, z naszym FANTASY.
Pozdrawiamy Zespół Otobet
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Witam
W każdej nowej kolejce trzeba płacić wpisowe jak się robi swój zespół bo z tego co widziałem na każdą kolejkę się zespół zakłąda?
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy.
Dokładnie tak jak Pan napisał. Gramy na kolejki w których wygrywamy pieniądze. Wpisowe dotyczy 1 kolejki. Na każdą kolejkę można zrobić inny skład.
Pozdrawiam zespół otobet
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jak tworzona jest klasyfikacja generalna ?? Zgłaszamy drużyny pod tymi samymi nazwami na 1. 2 itd kolejkę ?? &quot; Dodatkowo wszyscy uczestnicy, którzy wystawiali swoje drużyny w Lidze Platynowej, mają szansę na wygraną w generalnej klasyfikacji obejmującej wszystkie 7 konkursów Fantasy Euro2016. W klasyfikacji generalnej sumowane będą łączne punkty zdobyte przez danego użytkownika w poszczególnych konkursach &quot; czy też sumuje się najlepsze wyniki ze wszystkich kolejek ??? bo tak rozumiem ten punkt ? a moze sumuje sie wszystkie druzyny ze wszystkich kolejek ?
&quot;Punkty za grę przyznawane są w trakcie trwania konkursu i sumaryczne zestawienie dla poszczególnych zawodników będzie publikowane po zakończeniu każdego spotkania. Równocześnie punkty dla zawodników zostaną włączone w sumaryczny wynik. &quot; Źle szukam, czy to podpunkt widmo ???? bo nie widzę nigdzie punktów ?
&quot;Klasyfikacja generalna początek10.06, godz. 20:45 &quot; czyli już do tej klasyfikacji nie mozna dolaczyc, czy mozna wziac udzial od 2.kolejki ?
Z góry dzięki za odpowiedź supportu
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Witamy.
Dokładnie tak jak Pan napisał. Gramy na kolejki w których wygrywamy pieniądze. Wpisowe dotyczy 1 kolejki. Na każdą kolejkę można zrobić inny skład.
Pozdrawiam zespół otobet
Witam
Czyli robiąc nowy skład na 2 kolejkę pod tą samą nazwą już automatycznie jestem przypisany do Ligi Złotej za która zapłaciłem na początku?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam
Czyli robiąc nowy skład na 2 kolejkę pod tą samą nazwą już automatycznie jestem przypisany do Ligi Złotej za która zapłaciłem na początku?
Musisz kolejny raz opłacić ligę w jakiej chcesz występować. Poczytaj Regulamin.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Hector wczoraj zaliczył asystę, a w podsumowaniu nie ma jej uwzględnionej.
Support, zgłoś gdzie trzeba i poprawcie ;)
 
K 0

-kulfon-

Użytkownik
Fajny konkurs ale kurde szczęscia to trzeba mieć w nim sporo. Nagrody bardzo wysokie a ja wtopiłem w nim i tak ponad 500PLN. Wczoraj na zakończenie zaryzykowałem i wybrałem cały skład Fracji tylko, że zamiast Giroud dałem Gignaca i zrobiłem go kapitanem. Gdyby nie ten słupek byłbym pewnie bogatszy o 9k a tu lipa.
Fajnie by było zrobić taki konkurs na Ekstraklase badz Ligę Mistrzów. Nawet z dużo mniejszymi nagrodami byłaby fajna zabawa.
 
sharkdude 0

sharkdude

Użytkownik
I od razu pytanie do Was OtoBet - czy planujecie kontynuować ten projekt czy to był raczej jednorazowy &quot;strzał&quot;? Z tego co widziałem konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem i na pewno kolejne będą jeszcze bardziej spopularyzowane. Do tego właśnie odpadły z rynku STS i Wygrajligę, więc zrobiło się miejsce dla nowych graczy. \
Będę wdzięczny za informacje, chętnie także poznam Wasze zdanie o konkursie, czy jesteście z niego zadowoleni?
 
Do góry Bottom