>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i problemy związane z konkursem

Status
Zamknięty.
roy. 187

roy.

Forum VIP
W razie jakichkolwiek pytań i problemów proszę pisać wszystko w tym temacie.

Moderator też człowiek i pomylić się może :jezora:
 
prezes007 0

prezes007

Użytkownik
Proszę o usunięcie mnie z listy zapisów do konkursu. Nie dość, że pomyliłem się z nazwą nicka, to jeszcze nie moge sie zarejestrowac na doxxbet. Sorki za zamieszanie...
 
B 0

betix.pl

Użytkownik
Mam pytanie co do zakładu 1X2, czy chodzi o to kto wygra dane 30 minut meczu czy jaki będzie aktualny wynik w spotkaniu?

Pokażę to na waszym przykładzie
I część ( 0-30 min)

1 Polska
2 over 0.5
3 Polska
4 Żurawski
5 remis
6 Polska


II część ( 31-60min)

1 remis
2 over 0.5
3 Niemcy
4 Klose
5 Polska
6 Neimcy
Analizując to dochodzę do wniosku, że po 60 minutach gry Polska prowadzi z Niemcami co najmniej 2:1, tak?

Drugie pytanie natomiast do strzelca gola. Jako strzelca podajemy zawodnika, który strzeli pierwszego gola czy wystarczy dowolny zawodnik, który w tym momencie strzeli gola. Niekoniecznie pierwszego?
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
1 Tak chodzi o zwycięzce danego okresu czasowego nie dokładny wynik ;)
2 Tak trzeba podac Nazwisko strzelca obojętnie której bramki ;)
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Prosimy o wpisanie numeru telefonu komórkowego w prawidłowym formacie (12 znaków).
Może ktoś poda przykład, bo mnie trafi :?:
 
dawciox15 0

dawciox15

Użytkownik
kurde mam problem z załozeniem konta na Doxxbet.com czy jeżeli ktoś kto by miał juz konto na Doxxbet.com i założył by mi cos bys sie stało?
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Prosimy o wpisanie numeru telefonu komórkowego w prawidłowym formacie (12 znaków).

Może ktoś poda przykład, bo mnie trafi :?:

1- okno 0
2- okno 48 i trzy pierwsze cyfry komóry ,bez spacji ani -
3- okno sześć ostatnich cyfr telefonu komórkowego równiez bez spacji ani -.

Pozdrawiam fox71
 
krzysztopis 0

krzysztopis

Użytkownik
A co stoi na przeszkodzie by nie było ich otwartych już teraz? Pytam z ciekawości. Wyczuwam w organizacji tych konkursów sporo absurdów i proszę mi nie mówić, że jak mi się nie podoba to... bo to dziecinada.
 
krzysztopis 0

krzysztopis

Użytkownik
Jeszcze jedno pytanie, proszę nie odsyłać do regulaminu, bo bodajże tam chyba nie ma nic o tym wspomnianego. Poza tym czy udzielenie odpowiedzi tyle kosztuje? Chodzi mi bowiem o typowanie, a dokładniej okres czasowy. Czy typujemy przedział czasowy i wszystko co miało podczas jego miejsca, czy bierzemy pod uwagę wcześniejszy obrót spraw. To znaczy, czy jeżeli piszemy, że w 1-30 padnie bramka, tzn. będzie powyżej 0.5 to czy w 31-60 jeśli tej bramki nie będzie to czy przepisujemy powyżej 0.5 czy tu właśnie chodzi czy padnie powyżej/poniżej 0.5 w tym okresie czasu? Domyślam się, że odpowiedź jest oczywista ale wolałbym się upewnić.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Chodzi o to , ze bramka padnie w danym okresie czasowym czyli jak dasz over 0.5 gola w Pierwszym okresie (1-30min) i bedzie powiedzmy 1:0 dla Polski to typ na ✅ ale jezeli tkai wynik zachowa sie do konca spotkania czyli polska wygra a Ty dasz w drugim okresie czasowym ze bedzie over 0,5 to masz typ na ⛔ co do rozpoczecia podawania , to damy dopiero 24 h przed rozpoczeciem spotkania poniewaz zapisy jeszcze trwaja ???? pozdrawiam.
 
B 0

bankrut

Użytkownik
jeżeli w pierwszym okresie bramka nie padnie to handicap nie przechodzi na kolejny typ, w tym przypadku kolejne 30minut.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
nie nic nie przechodzi kazdy jest tylko i wylacznie do jednego okresu czasowego, wyobrazcie sobie ze gracie trzy mecze i kazdy trwa 30 min ;)
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Jeszcze jedno pytanie, proszę nie odsyłać do regulaminu, bo bodajże tam chyba nie ma nic o tym wspomnianego. Poza tym czy udzielenie odpowiedzi tyle kosztuje?
Dlaczego z gory zakladasz, ze ktos nie chce odpowiedziec na pytanie ? Po to tu jestesmy, zeby pomagac, wiec nie wiem dlaczego tak negatywnie na to wszystko patrzysz.
 
J 19

jajo

Użytkownik
zwracam się z prośba do moderatorów o wczesniejsze otwieranie tematow. Jestem jednym ze szczesliwcow, ktory bedzie mogl wybrac sie na Euro. dzieki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom