>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja w tej samej sprawie z użytkownik powyżej. Przepraszam najmocniej, ale źle spojrzałem na datę rozgrywania spotkań. Tak cały czas wszyscy mówią, żę dzien przerwy teraz i nie zwrocilem uwagi, że dzis tez są mecze o nizsze pozycje.

Prosze o usuniecie mojego typu &lt;str2&gt; napisalem juz nowego posta.
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
dzisiejszy kupon nr 4 pomyliłem mecze nie zobaczyłem ze macedonia gra jutro wiec moge ze dzis 1 mecz?? macedonie wpisze na jutro i jeszce wtedy cos???
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam , większość błędów poprawiłem jednak proszę osoby które podały 1 typ na wczoraj i 1 na dziś aby przeniosły typy na dzień dzisiejszy.
Pozdrawiam.
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
dzisiejszy kupon nr 4 pomyliłem mecze nie zobaczyłem ze macedonia gra jutro wiec moge ze dzis 1 mecz?? macedonie wpisze na jutro i jeszce wtedy cos???


no tak zanim otworzyliscie temat na typowanie tojuz sie spozniłemby wpisac macedonie ale coz to dam inny typ chyba w tym przypadku tak moge zrobic?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Użytkownik kierasckm zostaje wykluczony z konkursu za zawyżenie swojego bilansu.
Choćby po pierwszym dniu już &quot;pomylił się&quot; o 10j.
Proste działanie. Wtopił jedno czyli -100, siadło jedno po @1,50 to ma +50j czyli bilans -50j a nie -40j. Dalej także zawyżył sobie bilans.
 
K 0

kierasckm

Użytkownik
ok widze w 1 dniu jest pomylka w liczeniu i tylko
w 4 dniu moj bilans to -155 w 5 dniu -184 w ktorym nie siadly 2 mecze i zamiast odjac 200 od 5 dnia to odjalem od 4 i stad te -355 zamiast -384.
czyli z tymi bledami mam +510 ale bez +481
wiec to byly tylko bledy w liczeniu przeciez ja tego specjalnie nie robilem bo wiem czym to grozi nie pierwszy raz biore udzial w tego rodzaju konkursach.
ale zeby od razu wykluczenie dawac za pomylke w liczeniu ?? kurde wysoko jestem w ranku i troche niebardzo przeciez sami popelniacie bledy w licznieu (mowie o moderatorach) wiec ja tez jestem tylko czlowiekiem i pomylki sie zgadzaja
naprawde jak zobaczylem ten post to mnie zamurowalo bo zawsze gram fair a tu taka niespodzianka
mam nadzieje ze ta decycja nie jest ostateczna
pozdro
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeśli masz problemy z matematyką to jest coś takiego jak kalkulator.
Pomyłkę można także zrobić na swoją niekorzyść. Można popełnić raz.
U Ciebie chyba jakoś pomyłka była jednak na korzyść i to nie raz.
Zabrać się za matematykę lub nauczyć się obsługiwać kalkulator radzę.
Moderatorzy mają do liczenia sporo i mogą popełnić pomyłkę. Ty masz do liczenia samego siebie.
 
K 0

kierasckm

Użytkownik
Jeśli masz problemy z matematyką to jest coś takiego jak kalkulator.
Pomyłkę można także zrobić na swoją niekorzyść. Można popełnić raz.
U Ciebie chyba jakoś pomyłka była jednak na korzyść i to nie raz.
Zabrać się za matematykę lub nauczyć się obsługiwać kalkulator radzę.
no nie raz tylko 2 razy ale naprawde to nie bylo przeciez specjalnie...kurde Wy modzi tez tlumaczycie sie jak ktos z userow zwroci sie do Was z pytaniem: &quot;dlaczego mam zle policzone??&quot; gdyby oni tego nie zauwazyli to Wy tez tego byscie nie widzieli
w moim przypadku dobrze ze ktos to zauwazyl bo jesli mamy gra fair to niech tak bedzie
1 pomylka to o 10j zwykly blad w liczeniu lub podejrzewam nawet literowka z klawiatury bo przeciez 4 jest obok 5
natomiast 2 blad to przeskoczenie 1 dnia naprawde nie wiem jak to moglem zrobic no ale stalo sie (mozliwe ze przez sytuacje gdy mam za duzo okien otwartych w operze)
a tez o kalkulatorze i matematyce to troche nie na miejscu bo mnie obrazasz w tym momencie a wszelkie klotnie i obrazanie rowna sie ostrzezenia wykluczenie itp no ale Ciebie jako moda nie moga wyrzucic
pozdro
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Witam.
Ja w dwóch sprawach,
w dniu 8 podałem dwa typy z czego jeden z nich był rozgrywany nastepnego dnia, prosze wiec o nie liczenie go bo był nieprawidłowy. Na dzień 9 podałem juz dwa dobre typy z odpowiedniego dnia.
W dniu 8 podliczyłem zle bilans ale uprzedzam, że na swoją NIEKORZYŚĆ, w dniu 9 bład swój poprawiłem.
Pisze to, żeby było wszystko jasne.
Korzystając z okazji chciałem zapytać, kiedy będzie aktualna tabela?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Żadna obraza. Tylko dobra rada. Ja jestem słaby z matematyki i dlatego swój bilans liczę 2 razy na kalkulatorze.
A co do kłótni i obrażania widać jednak poprawę u Ciebie po ostatniej kłótni w innym konkursie.
A mnie też mogą wyrzucić. Regulamin obowiązuje mnie tak samo jak Ciebie. Tylko ja akurat prowadzę poprawnie bilans.
 
K 0

kierasckm

Użytkownik
hmm poprawa po ostatnim konkursie czyli podejrzewam ze ktos musial podkablowac mnie...specjalnie wyliczyc moj bilans i zemscic sie bo zastanawia mnie ten cytat bez autora
no ale to tylko domysly i mam nadzieje ze tak jest
 
Do góry Bottom