>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Puchar Polski 2021

Status
Zamknięty.
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
12/02/2021 20:30 CET
Spojnia Stargard - Slask Wroclaw NEUTRALNY GRUNT
3.10 (STS)
8/10

Zawsze daje 5/10, ale tym razem 8/10. Śląsk bez Ramljaka i McCauleya, a dodatkowo Stewart nie zagra, albo zagra bez treningów z problemami z plecami. Śląsk nie ma składu i treningi ostatnio były fatalne, bo nie mieli kim trenować + nie ma juniorów, którzy mają swoje mistrzostwa Polski. Dla mnie kurs 1.30-1.40 to warte jest. Powinno się w końcu udać, że Spójnia odda kasę za wcześniejsze przegrane.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +767
luczi 3,3K

luczi

Użytkownik
Jakieś typy na jutrzejsze zabawy (konkursy)? Rok temu oszukali Niziola, w tym roku najniższy kurs na niego mimo chyba bardziej wymagających rywali.. Czuję coś, że oddadzą co zabrali i Kuba wygra. Oczywiście for fun.
W trójkach patriotycznie Kuba Garbacz.

Zastal - Stal
Myślę, że warto hp w stronę Stali, Zastal prawdopodobnie bez Richarda, mimo że są w mega gazie, rotacja strasznie ograniczona.
 
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
https://forum.bukmacherskie.com/threads/puchar-polski-2020-mężczyźni.158996/ - rok temu polecałem/grałem Jakuba Nizioła w konkursie wsadów po kursie 7.00 i Michaela Ansleya pamiętam do dzisiaj. Tym razem jednak typuję innego wygranego:

13/02/2021 17:30 CET
Shannon Bogues - konkurs wsadów
6.00 (iForbet)/5.50 (ewinner)/5.00 (STS/Fortuna)

Bogues ma ze wszystkich dzisiaj startujących największy potencjał. Widziałem na urywkach, że potrafi zrobić nawet wsada między nogami - nie próbował tego w ostatnich trzech latach żaden uczestnik, a więc, gdyby zrobił to w konkursie przy normalnym i dobrym ocenianiu z automatu powinien dostać 50/50. 1997 rocznik i 190 cm - jest jeszcze młody, a dla mnie takie konkursy są dla młodych, kiedy mają najwięcej pasji do wsadów i najwyżej latają. 190 cm daje mu świetne warunki do efektownych wsadów, bo przy takim wzroście wygląda to najefektowniej.

Zrobiłem też skauting i wiem, że główni faworyci kursowi - Jakub Nizioł oraz Nick Faust idą na tzw. spontanie. Nie przygotowywali się do konkursu i nie ma się raczej, co spodziewać cudów. Szczególnie Faust wg mnie ma teraz za wysoki kurs, bo Spójnia awansowała - ma mecz w nogach, po konkursie zaraz kolejny mega ważny mecz dla Spójni, bo o finał. Więc Faust się nie przygotowywał wcześniej do konkursu, a teraz też jest zajęty meczem i poleci na spontanie. Bogues meczu nie miał i mógł się tylko skupić na konkursie.

Po Motenie nie spodziewam się nic, Wójcik za wysoki i nie sądzę, aby wyglądało to efektownie, Davisa można próbować po 10,00 w STS za drobne, bo zawsze to wygrany z poprzedniego roku. Nizioła można próbować też w ewinner po kursie 4.50, gdzie inni mają 2.75-3.00, bo myślę, że to między nim, a Boguesem rozegra się walka o wygraną.

Dlatego najlepiej zagrać Bogues 6.00 w iForbet i 4.50 na Nizioła w ewinner.

13/02/2021 18:00 CET
Raymond Cowels - konkurs za trzy
6.00 (STS/Fortuna/iForbet)

iForbet wystawił kursy, a inni zrobili kopiuj/wklej i mamy piękny kurs na Cowelsa. Głównymi faworytami są Stewart, który ostatnio nie trenował, ma kontuzję i wczoraj było widać, że ma to ogromny wpływ na jego grę, mamy Laksę po kontuzji oraz Garbacza, który będzie po 28-35 minutach piekła z najlepszą defensywą ligi Zastalem.

Poza tym jeszcze dochodzi rozbity Karolak, który zagrał wczoraj fatalnie i nie sądzę, aby był przygotowany dobrze psychicznie i pozostaje Kolenda.

Cowels wczoraj w świetnej formie, w dobrej w przedostatnim meczu z Zastalem. Zależy mu też na tym konkursie i będzie chciał go wygrać. Dla mnie po takim kursie warto próbować. Chociaż, gdyby nie kontuzja to dla mnie faworytem byłby Laksa, który wg mnie ma z nich wszystkich najlepiej ułożoną rękę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +217
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Cóż, interesowałem się wsadami zawodników i ich zaangażowaniem, ale nie odrobiłem całkowicie zadania z jury. Myślałem, że będą oceniać Romański i Jankowski, a do tego dorzucą Biednego/Grabo (eksperci od wsadów w PL oceniający w poprzednich latach) do oceniania i będą to w miarę ludzie znający się na tym. Dali garniturów od sponsorów, którzy się w ogóle na tym nie znali, a w ich skali oceniania Bogues, gdyby wykonał ten wsad pod nogami powinien dostać 75/50, jeśli tak słaby wsad jak Davisa dostał 48/50 czy 49/50. Cóż, loteria totalna to była i szkoda tylko czasu i pieniędzy na to, a Bogues tylko porwał się z motyką na słońce z takim wsadem, gdzie wystarczyło robić o wiele łatwiejsze i liczyć na losowość ocen.

Laksa pokazał klasę i zdominował totalnie trójki wygrywając obie serie z dala od innych.

14/02/2021 17:00 CET
Zastal Zielona Gora - Spojnia Stargard over 175.5
1.85 (STS)/1.84 (Fortuna)
5/10

Dwie najbardziej overowe ekipy tego turnieju. Zastal wyjdzie i będzie grał swoje. Po tych ostatnich meczach w kilka dni widać, że są tak dobrze przygotowani, że nie ma na dla nich znaczenia wiele meczów w kilka dni. Pewnie jeszcze będą chcieli wykorzystać, że Spójnia gra 3 mecz z rzędu w 3 dzień i będą jeszcze mocniej naciskać i forsować szybkie tempo. Spójnia w końcu trafi też na przeciwnika, który powinien wykorzystać jej problemy defensywne, których nie potrafili wykorzystywać w Śląsku i Treflu.

Obie ekipy też grały już 2 razy w tym sezonie i są na tej linii 2-0.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom