>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Propozycje ,niejasności związane z turniejem

fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Prosze tu pisać o tym jak w temacie,ale można tu też podyskutować o spotkaniach.


Do tego miło byłoby jak by ktoś pomógł w odpowiedniej grupie ogarniac wyniki i tabele.Jak ktos ma troche wolnego czasu i checi to prosze o wiadomość na pw.
 
S 0

stempel

Użytkownik
Jak ktoś napisał w innym temacie, do ilu fraemów wygranych gramy i jak rozliczamy się z wyników? Piszemy na forum w temacie naszej grupy? A z zawodnikami kontaktujemy się i umawiamy przez gg, tak?
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
wyniki wpisujemy w temacie swojej grupy. a z przeciwnikami trzeba sie umowic na PW badz gg ????

PS. ponawiam pytanie ... do ilu freamów gramy w pierwszej fazie?
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Jak ktoś napisał w innym temacie, do ilu fraemów wygranych gramy i jak rozliczamy się z wyników? Piszemy na forum w temacie naszej grupy? A z zawodnikami kontaktujemy się i umawiamy przez gg, tak?
Do 3 potem może do wiekszej ilosci zobaczymy.
Reszta twoich pytan -odp = tak
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
A wiec w grupach pomagać mi bedą

A - prawdopodobnie karoleks85 , narazie sie uczy
B damianek632
C fcbialas .michau
D Gostyniak.
 
S 0

stempel

Użytkownik
tak się zastanawiam, czy stosunek frejmów nie powinien być brany pod uwagę przy ustalaniu miejsca w tabeli?
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Witam.Ja proponuje napisać do danej osoby i sie umówic na jakąs tak godzine mniej wiecej.Tak chyba bedzie najrozsądniej.
 
michalksg 0

michalksg

Użytkownik
To jest jeśli sie nie mylę 2 edycja.A 3 pewnie też będzie bo widać że jest duże zainteresowanie konkursem,fajnie by było również gdyby w następnej edycji były nagordy
 
michau 84

michau

Forum VIP
Taka moja propozycja, zeby przedluzyc termin rozgrywania spotkan do niedzieli tj 20.05.
3 dni na 4 mecze to zdecydowanie za malo. Widziales bialas ile meczy zostalo rozegranych.
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Napewn0 beda k0lejne edycje, zainteres0wanie nawet bez nagr0d jest naprawde duze.. Tym razem nie m0glismy dac nagr0d b0 niedawn0 byl turniej sn00ker0wy z nagr0dami, ale w przyszl0sci bardz0 m0zliwe ze nagr0dy sie p0jawia ???? .. nagr0dy nagr0dy ale ja pisze p0prawnie p0 p0lskiemu :p p0 kilku piwach
 
Do góry Bottom