>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Programy wspomagające trading

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Temat przeznaczony do dyskusji o oprogramowaniu wspomagającym trading.
Można korzystać z takich programów.
The Geeks Toy
http://www.geekstoy.com/
- Całkowicie za darmo do końca 2010 roku.
BetAngel
http://www.betangel.com/
- 7 dni za darmo, 30-dniowy trial 15 £, 30-dniowa full wersja 29.9 £.
BetTrader
http://racingtraders.co.uk/
- 7 dni za darmo, 30-dniowa wersja 14.99 £.
Fairbot
http://www.binteko.com/
- 15 dni trial za darmo, 12 miesięcy 99 $.
Betfair Rapid
http://promo.betfair.com/rapid/
- darmowy
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Mam pytanie do użytkowników Geeks Toy&#39;a. Nie jestem pewien czy dobrze skonfigurowałem program. Chciałbym, żeby program sam określał stawkę kontrującą, oraz nie czekał aż pierwszy zakład został przyjęty w całości, tylko dzielił go na części. Znalazłem opcję Tick offset oraz jej wariant Partial. Czy dobrze rozumiem, że jak uaktywnię tą opcję, i powiedzmy postawię na drużynę 200 euro to program podzieli te 200 euro na kilka części i będzie wystawiał zakłady kontrujące za każdym razem jak dana część zostanie zaakceptowana?
 
B 4

bongo84

Użytkownik
wydaje mi sie ze tak jak mowisz. Ja mam ustawione partial i mi puszcza partiami kontry. Ja mam inny drobny problem. Moze ktos wie gdzie i co zaznaczyc zeby program rozkladal zysk? bo jesli uzywam opcji tick offset to caly zysk wali mi na to na czym traduje. O ile wogole jest cos takiego?
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Niestety nie pomogę Ci w tej sprawie. Najlepiej jak byś zapytał na forum GT
bongo: aby rozłożyć zysk równomiernie wciśnij na tą liczbę nad drabinką
 
B 4

bongo84

Użytkownik
to to wiem, i tak robie po kazdej transakcji, tylko po co klikac pare razy jak mozna by to zrobic za pomoca 2 klikniec o ile jest taka opcja i jak jest to chyba gdzies ukryta bo nie moge jej znalezc :-D
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Chyba niestety trzeba klikać. Chociaż jest taka opcja Book profit. Wtedy na początku deklarujesz jaki chcesz mieć profit na całym rynku, a prox sam dobiera stawki. Jednak nie wiem czy współdziała to z funkcją tick offset.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Heh i wkurza mnie ten dźwięk &quot;sucker&quot; przy włączaniu rynku. Da się go jakoś wyłączyć? ????
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Mi ten dźwięk wcale nie przeszkadza, słucham głośno muzy podczas tradingu i słyszałem to zaledwie 2 razy.
Spróbuj usunąć ten folder: C:\Program Files\The Geek\A Geeks Toy\Sounds\Simpsons , może to coś da. Ale najpierw zapisz sobie ustawienia abyś w przypadku błędu toya, nie musiał od nowa ustawiać.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Dobra idzie do niego przywyknąć. A faktycznie jak muzy sie słucha to nie przeszkadza ;)
Hehe Esio w moje urodziny dołączyłeś do forum ;)
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
używa ktoś Rapida? właśnie ściągam i mam nadzieję, że jest to cokolwiek warte :p do tej pory grałem na FairBocie, zawiode sie?
 
jabba 36

jabba

Użytkownik
używa ktoś Rapida? właśnie ściągam i mam nadzieję, że jest to cokolwiek warte :p do tej pory grałem na FairBocie, zawiode sie?
Rapid to raczej nic ciekawego, spróbuj Geeks Toy.
Kilku rzeczy mu jeszcze brakuje, ale ma dużo możliwości konfiguracji.
Pozdrawiam
 
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
Fairbot bardzo fajny program, porównuję z geeksToy i ten pierwszy wygrywa ze względu na lepszą przejrzystość i prostą obsługę. Od razu można się zorientować co i jak i mieć wszystko pod kontrolą nawet podczas ostrej zmiany kursów podczas gry live.

PS: czy mógłby ktoś mi wytłumaczyć do czego służy Ladder? W czym pomaga i jak to wykorzystać?
 
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
używa ktoś Rapida? właśnie ściągam i mam nadzieję, że jest to cokolwiek warte :p do tej pory grałem na FairBocie, zawiode sie?
Już pewnie przetestowałeś? Moim zdaniem Rapid mógłby nawet być ok, gdyby podobnie jak Fairbot obliczał automatycznie stawkę do kontry pozwalającą maksymalizować zyski/minimalizować straty
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Rapid mi się nie podoba, FairBot jest intuicyjny i jakoś mi się lepiej z nim gra, Rapid taki zagmatwany mi się wydaje. Poza tym nie wiem czy można w nim ustawić Stop Loss, a to dla mnie ważne
 
himen1989 0

himen1989

Użytkownik
Mam problem, a mianowicie co to może być że jak wpisuje hasło i login w The Geeks Toy to mi wyskakuje błąd logowania...
 
I 0

ir0kesi

Użytkownik
Witam !

Mam pytanie do uzytkowników programu The Geeks Toy.

Wchodząc do programu widze ze nalezy podac login i haslo konta w betfair. Czy to bezpieczne? Czy byc moze autor/autorzy programu nie przechwytuja tych danych w celu wykorzystania ich w swych niecnych planach ?

Z tego co zdolalem sie zorientowac, program pobiera dane z rynkow betfair. Ile żądan na sec wysła te program do serwisu betfair? Czy da sie to ustawic ? Z tego co wiem w regulaminie pisze wyraznie o dodatkowych prowizjach czy polaczeniach powyzej 20 na sec.
 
Do góry Bottom