>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Program do analizy rozdań

B 25

bacius93

Użytkownik
Witam , szukałem na forum ale nie znalazłem być może przeoczyłem jeśli tak to z góry przepraszam

Chodzi mi mianowicie o program do analizowania własnej gry , chodzi mi o takie HH, aczkolwiek chcialbym żebym mógł zrzucic cała historie gier np danego turnieju dajmy to 200 rozdan i rozdanie po rozdaniu analizować . Istnieje coś takiego ? Jeśli nie to jak kwestia analizy własnej gry wygląda u was?;)
 
jakubbb 29

jakubbb

Użytkownik
Nie wiem czy dobrze Cie zrozumiałem ale np. holdem menager lub pt. Ale wydaje mi się, że te programy powinny Ci być już znane ????
 
B 25

bacius93

Użytkownik
znam , aczkolwiek nie używałem ???? Czyli rozumiem moge wylaczyc no POkerstarsa i zaimportowac plik txt z rozdaniami i analizowac? ????
 
esiok5121 313

esiok5121

Użytkownik
no pewnie, ja jak mam jakąś ciekawą, problematyczną rękę to sobie daje: żądania - historia rozdań i np import ostatnich 10 rąk i mi na pocztę przychodzi
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
Tak. Holdem manager sam znajdzie historie rozdan na Twoim dysku oczywiscie jezeli w opcjach swpojego roomu zaznaczyles aby zapisywalo ci historie, i kazda reka bedzie dostepna automatycznie do analizy.
 
B 25

bacius93

Użytkownik
no pewnie, ja jak mam jakąś ciekawą, problematyczną rękę to sobie daje: żądania - historia rozdań i np import ostatnich 10 rąk i mi na pocztę przychodzi
no wiem , aczkolwiek mi chodzilo bardziej o przedstawienie w graficzny sposob ????
 
Do góry Bottom