>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

premium hand's w MTT

simons 646

simons

Forum VIP
Ostatnio pogrywając sobie MTT zastanawiam się jak rozgrywać premium handy w początkowej fazie turnieju chodzi o 1-2 faze blindów, a ręce o których mówie to JJ+.
Ja osobiście JJ jeszcze float call&#39;uje grając set value, bądź przy niskim flopie jako overpair. Jeżeli chodzi o QQ+ to ostatnio strasznie mnie denerwuje jak podbijam x4-5 (czyli 120-150 na blindach 30 w moim przypadku) dostaje najczęściej 1-3 calle ... no i pojawia się mistyczny flop z Asem, bądź ładny układ stritowy w przypadku AA. Wtedy łatwo zrzucam, bo najpewniej mają jakieś AX więc jesteśmy z tyłu. W przypadku AA i stritowego układu już ciężko mi jest to zrzucić... ale czasem się zdarzy.
Zmieniłem strategię i zacząłem pushować te ręce, nie ważne czy były limpy czy 1 podbicie. w tym wypadku to dostawałem calle z rangem około (na oko) 99+ i AX ... co gorsze w sytuacja 70-30 (czyli jak A9 koles ma np) to i tak spada asik i wtopa. No a jak byłem w plecy typu QQ na KK to i tak plecy. Na limitach, których ja gram jeszcze zdarzają się calle z tzw. bananami czyli jakieś 58o albo niezbyt mocnymi układami KJo.
Teraz pytanie lepiej grać spokojnie nie wygrywać dużych potów, foldując przy niebezpiecznych flopach w takich sytuacjach i czekać na późniejsze fazy turnieju gdzie blindy wyższe i można coś konkretniejszego zarobić?
Czy mimo wszystko te 70-30 jest oplacalne (range QQ+ vs AX 99+ bo tak z moich obserwacji wychodzi) i dobrze sie na poczatku podwoic, albo zebrać blindy, a w 30% wtopić?
Dla mnie dość oczywisty wybór - druga opcja, skoro sprawdzają nas gorsze ręce i mamy spore szanse na podwojenie. Z drugiej strony większość osób radzi grać na początku bardzo ciasno, żeby przeczekać fazę niskich blindów gdzie się z reguły dużo nie zarabia i później &quot;zacząć grę&quot;.
Jeżeli chodzi o sposób gry innych to, początkowa faza, więc nie mamy rozdań zbytnio o innych, sporo randomów to ciężko powiedzieć.
Co o tym sądzicie? Jak gracie ? ????
 
B 25

bacius93

Użytkownik
Szkoda że temat upadł bo pytanie jest dość istotne ????
Sam czesto mam problem z kartami typu QQ gdzie kazde podbicie konczy sie sprawdzeniem przez kilku graczy . Jak sobie z tym radzicie ? ????
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
To zależy. W turniejach rebuy z niskim wpisowym na 1/2/3 lvl blindów , robiąc zwykły bet first in (2,5 / 3 / 3,5 [BB]) najczęściej jesteś w multiwaypocie i na każdy flop Q/K/A high jest słabo. Z 1-2 graczy gram to jako over pair na niskim flopie, w multi traktuje jak zwykłego pocketa i robię setmining nic wiecej. No chyba że vs donk any2 all in, wtedy wbijam się śmiało z 99+ i ATs+ :d
 
Do góry Bottom