>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe turnieje żużlowe w sezonie 2022 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Kołodziej - Janowski [1] 1.77 efortuna
Ech... Ten bieg barażowy...

Tor w Krośnie na pewno bardziej znany Jankowi, co przy obecnej i pozostawiającej trochę do życzenia formie Magica powinno dać powodzenie stawiając w tej parze na tego pierwszego.
 
Ostatnia edycja:
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Ja bym moze dal, ze Kolodziej w biegu finalowym, kurs ok.1.7

Dlugi tor to sadze, wydaje mi sie, ze moze to odpowiadac Kolodziejowi, ale duzo zakladow mam w grze na dzis, wiec nie zagram. Ale tak bym celowal.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Hampel over 9 2.45 bardzo pechowy i szczerze słaby występ Jarka
Dudek - Kolodziej 2 1,90
B bet365

Nielatwe zawody do typowania (nie ma co szalec ze stawka), ale po glebszym namysle uderzam w ten sposob. Jaroslaw jest na ten moment najbardziej niedoszacowanym zawodnikiem z czolowki klasyfikacji IMP, a w drugiej polowie sezonu regularnie jezdzi bardzo dobrze / fenomenalnie. Doskonale rozumiem dlaczego taka linia, ma przegrac z Janowskim, Dudkiem, Kolodziejem, Zmarzlikiem, Kubera i w tym momencie konczy sie granica bledu. Z tym, ze w Grudziadzu Jarek zrobil 4 "trojki" i jest z 14 punktami na 2. miejscu klasyfikacji przejsciowej. Typ moze ryzykowny, ale duzo ciekawszy niz stawianie par typu 50/50.

Janusz mial zawsze patent na finaly IMP, od prawie 20 lat regularnie kreci sie w finale tych zawodow, Dudek w zawodach indywidualnych byl zawsze bardzo mocny, ale ani jego obecna forma chyba nie jest jakas porywajaca, ani jakby sie przyjrzec historii w IMP nie blyszczal. Kolodziej rowniez dosc wyraznie lepszy w Grudziadzu, kursy ustawilbym odwrotnie.
 
Ostatnia edycja:
A 368,3K

adams235

Znawca - Żużel
Woryna -Cierniak 1 kurs 1.4 Fortuna do dubla
Miskowiak-Zengota 2 kurs 2.35 Fortuna

M.Cierniak under 6.5 kurs 1.75 Fortuna
Zengota over 3.5 kurs 1.7 Fortuna
Musielak under 7.5 kurs 1.6 Fortuna
Wymyśliłem takie typy przeciwko juniorom którzy jechali wczoraj w Cardiff a trochę ich to wysiłku kosztowało
Typ pod Zengote który walczy o kontrakt i lepsze pieniądze na przyszły sezon a gdzie się nie pokazać jak w takiej imprezie przed prezesami innych klubów😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1481
xavi90 186,3K

xavi90

Znawca - Boks
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Woryna -Cierniak 1 kurs 1.4 Fortuna do dubla
Miskowiak-Zengota 2 kurs 2.35 Fortuna

M.Cierniak under 6.5 kurs 1.75 Fortuna
Zengota over 3.5 kurs 1.7 Fortuna
Musielak under 7.5 kurs 1.6 Fortuna
Wymyśliłem takie typy przeciwko juniorom którzy jechali wczoraj w Cardiff a trochę ich to wysiłku kosztowało
Typ pod Zengote który walczy o kontrakt i lepsze pieniądze na przyszły sezon a gdzie się nie pokazać jak w takiej imprezie przed prezesami innych klubów😉
Cierniak i Miśkowiak najprawdopodobniej nie zdążą dojechać do Krosna. Jak się potwierdzi że nie jadą to kto za nich i może jakieś szybkie przemyślenia co warto wówczas próbować ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +174
A 368,3K

adams235

Znawca - Żużel
A miałem pytać hehe czy oni wogole dojadą....więc zostaje over Zengoty oraz under Musielaka
Woryna- Musielak 1 kurs 1.45 Fortunaoraz ryzykownie Woryna 1-6 kurs 2.2O Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +755
B 41,5K

bosky

Użytkownik
odpowiadajac na pytanie - pojada Karczmarz i Buczkowski. Ja w tej sytuacji biore over Przedpelskiego. Over 5 @1,90 bida z nędza
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +223
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Dziś w Glasgow SGP Chellenge i mamy kilku faworytów (Bewley, Lambert, Kubera, R. Jensen, Choldery czy Fricke). O dziwo jako pierwszy kursy wystawił ewinner i dali dość fajny kurs 9 na wygraną Rasmusa Jensena. Duńczyk jedzie sezon życia i warto spróbować jego wygraną. Do tego jeździł w sezonie 2019 w barwach Glasgow Tigera, a więc zna ścieżki z tego toru(a jest on krótki i może decydować tylko start). Szkoda, że zawody do obejrzenia tylko przez PPV(cena ok. 80 zł)
 
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Bewley-Fricke 1 @1.42

Bewley jest faworytem do zwyciestwa, a juz do awansu to wydaje sie prawie ze pewniakiem na papierze. Fricke wydaje mi sie najmniej stabilnym gosciem z forma ostatnimi czasami.

J.Holder-Ch.Holder 1 @1.52

Starszy z braci to juz bardziej odcina kupony. Jeszcze jakis poziom trzyma, ale jego prime juz za nim, a mlodszy sezon w Polsce ma slaby, ale ostatnio bardzo dobrze pokazal sie z GP w Cardiff. Mlodszy ma determinacje i chce sie "zabijac" o wynik, a starszy juz chyba niebardzo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +673
M 75K

mazinho87

Użytkownik
Tungate - Bellego KL 1 1.75 (sts) 7-3 [/ICONPLUS]

Bardzo wysoki kurs na Tungate. Australijczyk dużo jeździł na angielskich, krótkich torach. Do tego ma nowe silniki i całe siły rzuca na ten turniej, bo zależy mu na awansie do GP.
Bellego ostatnie tygodnie totalnie bez formy. Francuz jeszcze wczoraj swój mecz skończył po 22 i długa podróż do Glasgow również może nie wpłynąć dobrze na jego dyspozycję.

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +519
maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
R. Jensen - Ch. Holder [1] 1.60 forbet

Duńczyk w formie i do tego znajomość owalu w Glasgow. Jeśli nie przytrafi się nic dziwnego, to powinien być dziś w czubie. Na przeciwnym biegunie jest z kolei starszy z braci Holderów, sezon przeciętny, bez błysku, lata świetności ma za sobą. Myślę, że nie ma co za bardzo się tutaj zastanawiać, tylko iść w kierunku Duńczyka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +439
I 29,8K

iti

Użytkownik
Chris Holder ma przeciętny sezon? Mówisz o tym czy poprzednich sezonach? Typu nie neguje, ale nie odważyłbym się napisać, że sezon, w którym odżył i się odbił określić mianem przeciętnego. Jasne - początek sezonu miał lepszy niż jego środek, ale nadal to przyzwoity sezon, z pewnością nie jest "przeciętny" w moim mniemaniu.
 
A 368,3K

adams235

Znawca - Żużel
Generalnie ja bym uważał grając przeciw CH.H szukalbym raczej coś w jego kierunku...lub pojedynku z nim i to na jego win...takie moje zdanie...baaa nawet awans mnie zdziwi i za drobne pewnie po fajnym kursie zaryzykuję...

V.Milik under 6.5 kurs 1.84 fortuna
Typ pod tor spróbuję,wydaje mi się że to dla niego zupełnie dwa światy,tory na jakich jeździ a na jakim mu przyjdzie jechać ale typ to typowo na czuja..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +439
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Panowie... Czytam że ten sport umiera... I nie chcę się z tą opinią zgodzić... Bo wierzę, bo pamiętam jak rynki duńskie/ szwedzkie były dla nas nieosiągalne. I nagle do GP wjeżdża 30letni Kim Nilsson. I serio się zastanawiam gdzie to wszytko zmierza
 
maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Kolejne zawody pokazują jak w prosty sposób można załatwić Naszych. Wystarczy bardziej wymagający tor i nie umiemy sobie poradzić. Jeszcze więcej odwoływania spotkań ligowych jak trochę popada, więcej śrubokrętów, itp. i za chwilę będziemy na takich torach wyglądać jak adepci szkółki zużlowej, bo umiemy jechać tylko wtedy, gdy jest równo jak na stole. Wstyd, żeby Kim Nilsson, który znalazł angaż w 1 lidze po kontuzji Smolińskiego robił wynik w takich zawodach, a Nasi we dwóch razem wzięci nie zrobili nawet połowy punktów, które wykręcił dziś Szwed.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom