>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Poker Danciosa!

D 10

dancios

Użytkownik
Z niedzieli jestem nawet zadowolony. Na weekend wróciłem na Betsafe i tak:
- w piątek przegrałem 75 PLN-ów, czyli całą kasę na tym pokeroomie w Blaze pokera (no jakaś lipa straszna, muszę się trzymać z daleka od tego ???? )
- dziś udało się dostać na finałowy stół w 3000E Sunday Freeroll więc się odkułem, plus Daily 300E Freeroll na 11/1123 gdzie wpadło 1.80E (zawsze coś)

- dodatkowo wygrałem trochę ponad dolara na Cash Tables na WHP

Plan na jutro:
- na WHP Super Series 750L Monday z tokenu plus PS 1000$ Weekly FR
- na Betsafe Daily 300 Freeroll
Do zobaczenia na stolikach!
 
D 10

dancios

Użytkownik
Trochę mnie nie było, ale wracam!
Widzę, że coś się ruszyło w blogach, więc i ja dorzucę troszkę swoich wypocin. Ogólnie przez prawie 4 miesiące niedodawania wpisów nie wydarzyło się wiele, wygrałem kilkadziesiąt może dolarów.

Jedyną rzeczą wartą odnotowania była niedziela, gdzie udało się trafić pierwszego trzymasztowca :cool:



Moje AA nie utrzymało się w starciu z QQ (magiczny river ;))

Już tłmaczę skąd kasa na turniej z takim wpisowym. Wygrałem token o wartości 75E z freerolla dla graczy z ClubStatusem 2 lub wyższym ????
Teraz roll wygląda dość spoko więc wsiadam na turnieje za 1Euro :twisted:



Trzymać kciukasy! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 10

dancios

Użytkownik
Mówiłem już coś żeby nie tykać się speed pokera? Jak do niego usiądę jeszcze raz proszę mnie solidnie opier*****. Niecierpliwość to zła rzecz, co widać po stanie konta:



Zobaczymy co przyniesie weekend. Pogram trochę 1E turniejów plus mam token za 3E :cool: Gramy gramy!
 
Do góry Bottom