>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Plus Liga 2023/2024

pinio1111 133,7K

pinio1111

Użytkownik
Jastrzębie - Zawiercie
over 180,5pkt 1,79 fortuna easy 181pkt 😉


Nie było mnie tu ostatnio bo odpoczywałem w ciepłych klimatach, ale na finał PLS zdążyłem wrócić.
Dziś poznamy Mistrza Polski i prawdę mówiąc nie mam pojęcia, ani nawet przeczucia, kto nim zostanie.
Myślę że zadecyduje forma dnia i odrobina szczęścia, które jest w sporcie bardzo potrzebne.
Po dwóch pierwszych meczach ciężko cokolwiek mniemać. Widać że Winiar odrobił lekcję po przegranym meczu i wczoraj taktyka Zawiercian była lekkim zaskoczeniem dla Jastrzębia. Było to szczególnie widoczne w dwóch pierwszych setach, gdzie Tavares grał notorycznie środkiem i dawało to świetne efekty. Oczywiście potrzebne było do tego dobre przyjęcie i w tym aspekcie było również całkiem nieźle. Aluron wg mnie wygrał wczorajszy mecz zagrywką, która w pierwszym meczu słabo funkcjonowała. Może nie mieli wielkiej ilości asów, ale potrafili odrzucić przeciwnika od siatki i to było kluczem do zwycięstwa.
Nie obyło się też bez skandalu, bo nie można inaczej nazwać decyzji sędziów o nie sprawdzeniu ustawienia przy piłce meczowej, gdzie ewidentnie Tavares popełnił błąd. Wynikło przez to straszne zamieszanie, z rękoczynami włącznie. Nie tak powinien wyglądać finał PLS i przykrym jest to że błąd sędziego decyduje o wygranej któregoś z zespołów.
Mimo tej kontrowersji uważam że Zawiercie było wczoraj lepszym zespołem i wygrana im się należała.
Co do mojego typu to wątpię by dzisiejszy mecz zakończył się w trzech setach. Poziom finalistów jest naprawdę bardzo wyrównany i sądzę że zobaczymy mecz, który rozstrzygnie się w końcówkach setów.
Myślę że linia 180,5 pkt zostanie swobodnie przekroczona, a kto wie czy o tytule nie zadecyduje tie-break?
Kurs na to zdarzenie całkiem satysfakcjonujący bo spodziewałem się czegoś w okolicy 1,65.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +802
Do góry Bottom