>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLK 2023/24 (typy, analizy, komentarze)

czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - Tauron GTK Gliwice
Typ: Gliwice
Unibet 1,97 / stawka 8/10 71:96 lekko, łatwo i przyjemnie, cały mecz pod pełną kontrolą
Betfan Gliwice róznica zwycięstwa Gtk Gliwice 11+ kurs 4,27 stawka 1/10 o, chyba mój najwyższy kurs trafiony na forum :D
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 17:30, transmisja emocje.tv

Ostatnie dwa typy jak w masło, zobaczymy jak będzie dzisiaj.
Zielona Góra kończy dzisiaj udany dla siebie sezon - pomimo coraz większych problemów finansowaych udało im się utrzymać w lidze.
Ostrów musi dzisiejszy mecz wygrać - zwycięstwo przy sprzyjających innych rezultatach może im nawet zapewnić 3 miejsce na koniec rundy zasadnicznej.
Zielona Góra zagra dzisiaj bez: Aj. English (średnio 13,6 punktów, 4,7 asysty), Jeriah Horne (średnio 10 punktów, 4,6 zbiórki 1,,6 asysty) oraz Gligorije Rakocvevicia (9,2 punktu oraz 6 zbiórek).
Do grania zostają Musić, Hall, Kołodziej, Kikowski, Wójcik, Lewandowski i Woroniecki + młody Góreńczyk.
No delikatnie mówiąc - szału nie ma.
W ostatnim meczu ten zestaw + Horne przegrał ze Spójnią, która cały czas walczy o playoffy różnicą 22 punktów.
Myślę, że Ostrów spokojnie wypunktuje dzisiaj gości z Zielonej i udanie zakończy 2 rundę rozgrywek.

Mój typ:
Ostrów -13,5 kurs 2,00 Superbet / stawka 8/10 126:60 lekko, łatwo i przyjemnie
u innych buków linia wyższa o 2 punkty
alternatywnie pinnacle -13,5 po 1,925

Powodzenia i miłego oglądania ostatniej kolejki:D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4047
K 1,2K

kcz18

Użytkownik
King powyżej 82,5@1,72 STS

Skoro tydzień temu Śląsk mógł pokonać Trefla i rzucić 82 pkt to dlaczego dzisiaj Szczecin miał by nie powalczyć o wygraną i ze swoją ofensywa nie rzucic więcej? Trefl ma pewne drugie miejsce natomiast mistrzowie Polski mogą spaść nawet na 5 miejsce jeśli Ostrów wygra z Zastałem co jest raczej pewne a Legia wygra z Lublinem. Ze strony Trefla chyba nie będzie jakiegos dużego nakładu sił na defensywę.
Ja też nie rozumiem tych kursów.
Trefl gra mecz kompletnie o pietruszkę, a King o przewagę parkietu w 1r Playoffs, co przy ich zwycięstwie będzie pewne (niezależnie od innych spotkań).
Mało tego kursy na King cały czas rosną.
Może czegoś nie wiemy, ale uważam, że nawet przy podobnym podejściu na 100% do tego meczu, kursy i tak powinny oscylować na równi. Zobaczymy.
 
luczi 3,3K

luczi

Użytkownik
Ja też nie rozumiem tych kursów.
Trefl gra mecz kompletnie o pietruszkę, a King o przewagę parkietu w 1r Playoffs, co przy ich zwycięstwie będzie pewne (niezależnie od innych spotkań).
Mało tego kursy na King cały czas rosną.
Może czegoś nie wiemy, ale uważam, że nawet przy podobnym podejściu na 100% do tego meczu, kursy i tak powinny oscylować na równi. Zobaczymy.
Nie prawda. King wygrywając nic sobie nie zapewnia jak wygra też Legia i Stal - wtedy to Ostrów wskakuje na 3miejsce... a odpowiadając na wcześniejsze pytanie, nie Trefl nie ma szans na 1, tam już jest wyjaśnione i faktycznie dla nich to mecz o nic w kontekście tabeli.
 
K 1,2K

kcz18

Użytkownik
Nie prawda. King wygrywając nic sobie nie zapewnia jak wygra też Legia i Stal - wtedy to Ostrów wskakuje na 3miejsce... a odpowiadając na wcześniejsze pytanie, nie Trefl nie ma szans na 1, tam już jest wyjaśnione i faktycznie dla nich to mecz o nic w kontekście tabeli.
A King ma 4 miejsce, czyli przewagę parkietu, a ja właśnie o tym napisałem, więc co tu nie jest prawdą?
 
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
27/04/2024 17:30 CET
Slask Wroclaw (over 92.5) - Sokol Lancut
2.20 (Fuksiarz-Stanowski)/2.08 (Fortuna)
5/10

W meczu prawie na pewno nie zagra Michał Kroczak, a możliwy jest też brak Adama Kempa i Mijovica, co oznaczałoby, że w zasadzie Sokół zagra bez PF/C. Wtedy Śląsk powinien ich zdemolować w pomalowanym oraz na zbiórkach. Jeśli zagrają to wciąż widzę duże szansę na zrobienie tej linii, bo zawodnicy Sokoła grają dziś dla statów na nowy sezon i będą bez obrony przy krótkiej rotacji nie mogą wpaść w problemy z faulami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4217
A 368,4K

adams235

Znawca - Żużel
Najważniejsza faza ligi a tu taka cisza,widzę Fortuna wystawiła nieśmiało liczby punktów zawodników
To.Gielo over 11.5 kurs 1.84 Fortuna
Mam wrażenie że linia o oczko lub dwa za niska,to już jest ten czas że trzeba pokazać formę i się zareklamować ,Gielo ma ambicje gry za granicą,papiery na to ma, Polska tylko przystankiem więc takie mecze myślę że są idealne dla niego,jeśli nie będzie problemu z faulami to swoje minuty powinien zagrać,mecz będzie zapewne brudny ,dużo wolnych ,umiejętności jak na PLK ma nieprzeciętne i myślę że linie przebije...
Załatwione już po 1 połowie😉😃
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2302
K 73K

krzepki89

Użytkownik
luźne typy pod mecz w tv

petrasek under 16.5 - w 1 meczu 17. wysoka skutecznosc za 3 pkt w 1 meczu nie do konca wierze ze jest do utrzymania
Kyzlink under 17,5 - w 1 meczt u wysoka , sanders tylko 12 pkt i mam nadzieje ze troche rzutow mu zabierze
Brown under 11, 5 w 1 meczu 5 pkt , mysle ze Machowski wiecej bedzie grał Steinem ktory ma wiekszy repertuar zagran niz kolega z UsA , biorac pod uwage ze Anwil ma kim bronic, licze na niski wynik okolice 155 pkt wtedy typy maja szanse powodzenia. na graczy z Anwilu 1,55 , brown 1,85 superbet. zielonosci
 
Otrzymane punkty reputacji: +139
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Dobry kurs to jest na Trefla, nie rozumiem czemu są w tym meczu delikatnym underdogiem. Są po prostu lepszym zespołem, dużo bardziej fizycznym, w tym sezonie z MKSem mają bilans 4-0. Drugi mecz był bardzo bliski, ale tam bardziej Trefl zagrał padakę niż MKS dobry mecz, dużo nietrafionych prostych rzutów spod kosza (45% za 2) i wydaje mi się, że to ten drugi mecz był tym, który MKS mógł wygrać w tej serii. MKS nie jest w stanie rozpędzić się w ataku w tej serii, w obu meczach zatrzymywani na ~80 punktach, Trefl w obronie robi dobrą robotę. Dodatkowo możliwe, że wróci Varadi, w dwóch meczach był GTD, nie ma poważnego urazu, a z Węgrem rotacja na PG będzie dużo mocniejsza i Schenk nie będzie musiał grać po 30+ min. Hala w Dąbrowie nie jest jakąś twierdzą, Trefl gra lepiej na wyjazdach, mecz pewnie będzie bliski, ale koniec końców Trefl powinien to wziąć i skończyć serię.

Trefl Sopot @ 2,06 betclic

bez analizy:
King Szczecin @ 2.75 betclic
Spójnia - Anwil under 158.5 @ 1.88 betclic
Spójnia - Anwil under 148.5 @ 3.20 betfan
 
Otrzymane punkty reputacji: +304
S 3,4K

sudo

Użytkownik
Dobry kurs to jest na Trefla, nie rozumiem czemu są w tym meczu delikatnym underdogiem. Są po prostu lepszym zespołem, dużo bardziej fizycznym, w tym sezonie z MKSem mają bilans 4-0. Drugi mecz był bardzo bliski, ale tam bardziej Trefl zagrał padakę niż MKS dobry mecz, dużo nietrafionych prostych rzutów spod kosza (45% za 2) i wydaje mi się, że to ten drugi mecz był tym, który MKS mógł wygrać w tej serii. MKS nie jest w stanie rozpędzić się w ataku w tej serii, w obu meczach zatrzymywani na ~80 punktach, Trefl w obronie robi dobrą robotę. Dodatkowo możliwe, że wróci Varadi, w dwóch meczach był GTD, nie ma poważnego urazu, a z Węgrem rotacja na PG będzie dużo mocniejsza i Schenk nie będzie musiał grać po 30+ min. Hala w Dąbrowie nie jest jakąś twierdzą, Trefl gra lepiej na wyjazdach, mecz pewnie będzie bliski, ale koniec końców Trefl powinien to wziąć i skończyć serię.

Trefl Sopot @ 2,06 betclic

bez analizy:
King Szczecin @ 2.75 betclic
Spójnia - Anwil under 158.5 @ 1.88 betclic
Spójnia - Anwil under 148.5 @ 3.20 betfan
Jasne,zgadzam się ale największy pewniak tak zwany to Slask czy masz inne zdanie?
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Jasne,zgadzam się ale największy pewniak tak zwany to Slask czy masz inne zdanie?
Nie wiem czy to pewniak, bo Śląsk jest po prostu słaby i bym im nie ufał. Stal jest w stanie grać w ósemkę + Sewioł, wykupili miejsce na szóstego obco i grać będzie Walker, pytanie w jakiej on jest formie, bo miesiąc temu wyglądał fatalnie. Brembly i Chyliński to duże straty, ale są w stanie grać Gielo ~~30 minut i Sulima ~~10 minut, łatanie Sewiołem, więc polska rotacja jest jakkolwiek zabezpieczona. Dużo zależy od sytuacji na parkiecie np szybkie faule Gielo i są kłopoty. Dla mnie kursy są okej wystawione, ten mecz to coinflip :D.
 
S 3,4K

sudo

Użytkownik
Nie wiem czy to pewniak, bo Śląsk jest po prostu słaby i bym im nie ufał. Stal jest w stanie grać w ósemkę + Sewioł, wykupili miejsce na szóstego obco i grać będzie Walker, pytanie w jakiej on jest formie, bo miesiąc temu wyglądał fatalnie. Brembly i Chyliński to duże straty, ale są w stanie grać Gielo ~~30 minut i Sulima ~~10 minut, łatanie Sewiołem, więc polska rotacja jest jakkolwiek zabezpieczona. Dużo zależy od sytuacji na parkiecie np szybkie faule Gielo i są kłopoty. Dla mnie kursy są okej wystawione, ten mecz to coinflip :D.
Dzieki za ostudzenie emocji,wszedlem w to ale moze przemysle jeszcze 🙌
 
A 368,4K

adams235

Znawca - Żużel
Konsekwentnie idę jak do tej pory
T.Gielo over 12.5 kurs 1.75 Fortuna
Minuty będą,Stal osłabiona ,biorąc pod uwagę słabsza postawę Silinsa w ataku ,Gielo wyrasta na 2 opcje w ataku i dostaje sporo rzutu,CV ma bogate i takie mecze powinien brać na siebie i przechylać,myślę że stać go dziś na to zakręcić się koło 15-16 oczek jeśli nie będzie kłopotu za faulami
 
Ostatnia edycja:
K 73K

krzepki89

Użytkownik
King co miał akcje na zwyciestwo to nie mam pytań, Kolega miał fajny kurs na Mazurczaka 12 pkt 3 zb i 5 asyst 3,8 w totalbet, a dzbany z PLK ( statystyki) zaliczyły 4 asysty . Spójnia i Anwil , to miałem Estonczyka max 13,5 pkt a ten 12 pkt wiec było ciepło . Djurisic co zrobił to nie mam pytań. Nie rozumiem Ostrowa 200 tys wrzucic na goscia 2 mecze, a on chyba słabszy niz ja na podwórku...
 
S 3,4K

sudo

Użytkownik
Dobry kurs to jest na Trefla, nie rozumiem czemu są w tym meczu delikatnym underdogiem. Są po prostu lepszym zespołem, dużo bardziej fizycznym, w tym sezonie z MKSem mają bilans 4-0. Drugi mecz był bardzo bliski, ale tam bardziej Trefl zagrał padakę niż MKS dobry mecz, dużo nietrafionych prostych rzutów spod kosza (45% za 2) i wydaje mi się, że to ten drugi mecz był tym, który MKS mógł wygrać w tej serii. MKS nie jest w stanie rozpędzić się w ataku w tej serii, w obu meczach zatrzymywani na ~80 punktach, Trefl w obronie robi dobrą robotę. Dodatkowo możliwe, że wróci Varadi, w dwóch meczach był GTD, nie ma poważnego urazu, a z Węgrem rotacja na PG będzie dużo mocniejsza i Schenk nie będzie musiał grać po 30+ min. Hala w Dąbrowie nie jest jakąś twierdzą, Trefl gra lepiej na wyjazdach, mecz pewnie będzie bliski, ale koniec końców Trefl powinien to wziąć i skończyć serię.

Trefl Sopot @ 2,06 betclic

bez analizy:
King Szczecin @ 2.75 betclic
Spójnia - Anwil under 158.5 @ 1.88 betclic
Spójnia - Anwil under 148.5 @ 3.20 betfan
Z tym Treflem szukałem po necie nie ma żadnych osłabień oficjalnie także ja bym odpuscił bo duža szansa na drugie dno sprawy,h2h,forma,rotacja wszystko po stronie Trefla a kursy odwrotne także 90% Dabrowa win
 
K 73K

krzepki89

Użytkownik
jak dla mnie tt moze byc pierwsze 3-0 w po w tym sezonie, Dabrowa polska rotacja bardzo slaba, nie wiem czy na PO sa w stanie zmienic swoja mentalnosc run and gun, mecz na styku ale dra mnie no bet, chyba ze grajki Schenk under 14,5 pkt - kolejny mecz mu nie wyjdzie :) ewentualnie person 9 asyst , ale z tego co wiem te asy z PLk roznie zaliczaja, Garcia moze under 17, ale to ma szanse wejsc jak bedzie tylko undeer 160
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Generalnie branie trefla po takim kursie to obowiązek. Ostatni mecz niby na styku ale to tylko przez frajerstwo trefla, czasami mają takie przestoje w grze.
Lubie Dąbrowę, mają fajnego młodego trenera i energetyczny skład ale Trefl ma przewagę na każdej pozycji i ma dwie równe piątki. Są w stanie wytrzymać run and gun mksu. Jeśli Dąbrowa w meczu nie zrobi 15-17 trójek na 50 proc to nie mają żadnych argumentów.

Trefl 2,05
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
deepred 769,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Co za pajac usunął mój wpis? Był podany argument i typ. Poza tym w tym dziale można komentować, sam temat ma opis (typy, analizy, komentarze).
Ja usunąłem. Nie będzie żadnych kłótni i obsrywania w tym dziale. I kontroluj język typie, nikt nie rzuca epitetami w twoją stronę.
 
Do góry Bottom