>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLK 2023/24 (typy, analizy, komentarze)

S 3,4K

sudo

Użytkownik
Kozacki kurs na Trefl,ktory ma jako jeden z 3 Anwil,Trefl i Szczecin dwie rowne 5,dzisiaj łatwo wchodzą do finału,dorzucamy Haadad Maia z tenisa i piękny kupon,powodzenia
 
S 3,4K

sudo

Użytkownik
Super analiza. Ten Anwil z dwoma równorzędnymi "piątkami" odpadł w ćwierćfinale.
Super analiza. Ten Anwil z dwoma równorzędnymi "piątkami" odpadł w ćwierćfinale.
Anwil grał bez trenera,daleko zaszli jak na to,Frasunkiewicz to taki siatkarski Nawrocki,nie ma pojecia o graniu i tylko dziwne uklady go trzymaja na powierzchni.Tabak drugi raz nie da sie zaskoczyc.Nie zawsze analiza musi byc jak elaborat.
 
P 2,7K

paptyd

Użytkownik
Anwil grał bez trenera,daleko zaszli jak na to,Frasunkiewicz to taki siatkarski Nawrocki,nie ma pojecia o graniu i tylko dziwne uklady go trzymaja na powierzchni.Tabak drugi raz nie da sie zaskoczyc.Nie zawsze analiza musi byc jak elaborat.
Czy serio mówisz o gościu który wygrał FIBA Europe Cup, że nie ma pojęcia? Fransun jest kumatym trenerem, a w polskiej koszykówce to wszystko się może stać, w 1 lidze podobnie 8. drużyna wywaliła pierwszą.
Na dzisiaj oczywiście jestem za Treflem, tabak to geniusz, a prawdopodobieństwo, że Gołąb i Nizioł zagrają na podobnym poziomie równocześnie jest niemalże równe 0.
 
S 3,4K

sudo

Użytkownik
Czy serio mówisz o gościu który wygrał FIBA Europe Cup, że nie ma pojęcia? Fransun jest kumatym trenerem, a w polskiej koszykówce to wszystko się może stać, w 1 lidze podobnie 8. drużyna wywaliła pierwszą.
Na dzisiaj oczywiście jestem za Treflem, tabak to geniusz, a prawdopodobieństwo, że Gołąb i Nizioł zagrają na podobnym poziomie równocześnie jest niemalże równe 0.
Tak mowie serio,w Arce obserwowalem Frasunkiewicza dokladnie,zawalil nie jeden mecz.Nie chce wchodzic w polemike,polecilem kupon,uzytkownicy forum wiedza,ze zazwyczaj wchodzi wiec nie ma musu grania
 
P 2,7K

paptyd

Użytkownik
Nie no, z Treflem w pełni przyznaje Ci rację bo dzisiaj biorą, również mam u siebie, natomiast co do samego frasunkiewicza, to trochę głębszy temat do dyskusji moim zdaniem przekombinowali dobierając Czecha do składu, słyszało się o niesnaskach między Sandersem oraz nim, było widać w grze, że brakuje tej chemii, czy w pełni to wina trenera? Po części z pewnością.
Anwil w składzie z początku sezonu myślę, że byłby lepszy w PO niż Anwil po wzmocnieniach. Niemniej oby nam weszło, tego nam życzę!


Tak mowie serio,w Arce obserwowalem Frasunkiewicza dokladnie,zawalil nie jeden mecz.Nie chce wchodzic w polemike,polecilem kupon,uzytkownicy forum wiedza,ze zazwyczaj wchodzi wiec nie ma musu grania
 
Otrzymane punkty reputacji: +140
M 3,2K

Mendieta1992

Użytkownik
Nie no, z Treflem w pełni przyznaje Ci rację bo dzisiaj biorą, również mam u siebie, natomiast co do samego frasunkiewicza, to trochę głębszy temat do dyskusji moim zdaniem przekombinowali dobierając Czecha do składu, słyszało się o niesnaskach między Sandersem oraz nim, było widać w grze, że brakuje tej chemii, czy w pełni to wina trenera? Po części z pewnością.
Anwil w składzie z początku sezonu myślę, że byłby lepszy w PO niż Anwil po wzmocnieniach. Niemniej oby nam weszło, tego nam życzę!
SKąd taka pewność że biorą???
 
C 2,9K

crisoovsky

Użytkownik
Stargard 1.67 STS

Cisza w dziale niesamowita.
Pora coś ruszyć bo dzisiaj mecz o 3 miejsce.
Stargard u siebie i uważam,że dzisiaj sięgną po zwycięstwo w swojej hali. W półfinale ze Szczecinem nie mieli żadnych szans bo to po prostu była druzyna zdecydowanie lepsza aczkolwiek jeśli zagrają z takim samym zaangażowaniem jestem przekonany,że dzisiaj będą cieszyć się ze zwycięstwa.
W fazie zasadniczej zajęli ostatnie 8 miejsce premiowane awansem (gdzie cztery drużyny miały taki sam dorobek punktowy) a dzisiaj walczą o brązowy medal. Polska liga jest nieprzewidywalna, w końcu wyeliminowali w ćwierćfinale głównego kandydata do wygrania całej ligi Anwil Włocławek i to po niesamowitym comebacku z 0-2 na 3-2. Pełna hala dzisiaj więc liczę na to,że kibice bardzo pomogą swojemu zespołowi. Powodzenia 💪
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
scorpio82 219,5K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Orlen Basket Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: King Szczecin - Trefl Sopot
Typ: Wygrana King (razem z dogrywką)
Kurs: 1.55
Bukmacher: Superbet
Analiza:
W tegorocznym finale mierzą się 2 z 4 zespołem po fazie zasadniczej i po 2 meczach mamy remis 1:1 co oznacza duże emocje do końca serii. W obu meczach to King był dla mnie stroną przeważającą i porażka w drugim meczu finałowym była dla mnie zaskoczeniem i przerwała serię 5 kolejnych zwycięstw zespołu ze Szczecina. Dziś szansa aby ponownie wyjść na prowadzenie w serii ponieważ King w trwających play off grał we własnej hali 4 razy i wszystkie te mecze wygrali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1129
Do góry Bottom