>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

PLK 2019/20

Status
Zamknięty.
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
20/10/2019 19:00 CET
Hydrotruck Radom - Spojnia Stargard over 156.5
1.85 (STS)    75:77=152
5/10

Spójnia już w tym meczu zagra z Kostrzewskim, który ostatnio nie zagrał. Miała nastąpić również roszada i zagrać miał Jokubas Gintvainis zamiast Petera Olisemeki, co oznaczałoby smallball i minuty na centrze Bishopa/Kostrzewskiego w momentach, kiedy siedziałby Jackson. Jokubas doznał jednak kontuzji. I tak wygląda, że nawet bez Jokubasa będą grać smallball. W momentach, kiedy nie będzie w Radomiu Boguckiego. Spójnia pod De Leonem gra o wiele szybciej, ale on też słabo broni. Powinno być duże tempo i smallballl, co powinno dać 160 punktów. 

Można też próbować wg mnie overy punktowe na Spójnię, bo są niskie, a oni będą grać szybko i mogą wygrać ten mecz.
 
M 18

misterpolska2000

Użytkownik
Ktoś dzisiaj myślał o overze w meczu Anwilu z Gdynią? W sumie świąteczne rozprężenie może spowoduje, że tych punktów będzie nieco więcej wpadać do kosza i defensywa będzie nieco bardziej luźna. Spojrzałem na dwa poprzednie mecze które odbyły się w święta i zawsze ta linia 170 pękała, więc dzisiaj chyba też spróbuje.

Powyżej 170,5 - over - 1.70

 
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
cytat z dnia 26 grudnia 2019 12:45 przez misterpolska2000Ktoś dzisiaj myślał o overze w meczu Anwilu z Gdynią? W sumie świąteczne rozprężenie może spowoduje, że tych punktów będzie nieco więcej wpadać do kosza i defensywa będzie nieco bardziej luźna. Spojrzałem na dwa poprzednie mecze które odbyły się w święta i zawsze ta linia 170 pękała, więc dzisiaj chyba też spróbuje.

Powyżej 170,5 - over - 1.70
 
W 3 kwarcie chyba poszli na serniczka, 24 pkt w 10 minut ????
 
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Mega szacunek dzisiaj dla Betfanu, bo stworzyli świetną ofertą na "player props". Od razu dam wam kilka propozycji do zagrania z nich:
D. Artis (Spójnia - Dąbrowa) over 4.5 asysty 1.75   
Artis w tym meczu na wszystkich zasłonach ma być podwajany i ogólnie ograniczany punktowo. Powinno to powodować odegrania Artisa, co powinno owocować asystami i punktami innych.

M. Zębski (Śląsk - Astoria) under 16.5 punktów 1.77   
Zębski ma mniejszą średnią punktową, a ostatnio miał 3 mocne mecze punktowo, ale z drugiej strony musiał rzucać na bardzo wysokich procentach, a ledwo przerzucał tę linię. Dodatkowo Michał Chyliński z każdym meczem powinien czuć się lepiej i zabierać rzuty oraz minuty Zębskiego. Mega wysoka linia jak na Zębskiego.

I. Wilkins (Polpharma - King) under 25.5 punkty+asysty+zbiórki 1.80   
Wilkins (9.5 pts, 5.8 rebs) zrobił taką linię tylko raz w sezonie. Dodatkowo zawodnik odniósł uraz w ostatnim meczu w Dąbrowie i może mu on lekko przeszkadzać lub odnowić się w trakcie meczu. Wilkins będzie musiał zagrać najlepszy mecz w sezonie, aby zrobić linię i statystyki zdecydowanie przemawiają za underem. 

J. Williams (Polpharma - King) over 14.5 1.65   
Minuty i rzuty Stokesa powinien w większości przejąć Williams. Od niego teraz będzie dużo zależeć powinien mieć po 13-18 rzutów z gry i 30-35 minut na parkiecie.

Michał Nowakowski (Śląsk - Astoria) over 1.5 celnej trójki 1.83   
Nowakowski w ostatnich 2 meczach ma 0/10 za 3. Jest to jednak dobry strzelec za 3 i zawsze trzeba go pilnować przed tym. Procenty z kariery pokazują, że powinien się obudzić i dzisiaj myślę, że przy 5-6 próbach, a może uda się więcej te 2 trójki przy mega wysokiej linii punktowej na mecz ją rzuci.

B. Douvier (Spójnia - MKS) under 15.5 punktów 1.83   
Douvier nabił sobie staty na początku rozgrywek oraz, kiedy Johnson i Artis byli kontuzjowani. Teraz są Watts oraz Artis, a przeciwnicy wiedzą, że z pozycji PF/C Douvier jest najgroźniejszy w ataku. Myślę, że średnia Douviera i jego akcje zostaną dzisiaj ograniczone.


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +101
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
28/12/2019 17:30 CET
Stal Ostrow - Polski Cukier Torun over 170.5
1.84 (Fortuna)   
5/10

Ostatnio mieliśmy podobny mecz, bo Anwil gra podobnym tempem do Torunia i zakończyło się 96:98. Ostrów ostatnio pod Majewskim oraz zawodnikami Dylewiczem oraz Wiśniewskim poszedł w wysokie wyniki. 80:100 ze Śląskiem to kolejny inny niedawny wynik. W Toruniu powinien wrócić Hornsby, co bardzo wzmocni siłę rażenia i spodziewam się ofensywnej batalii podobnej do meczu z Anwilem i wysokiego wyniku.
 
A 368,4K

adams235

Znawca - Żużel
Start-Legia 2 +14.5 Fortuna  kurs 1.76    
Mozna mniejsze sprobowac tez handi....dlaczego tak?ja to gram...musze????to tylko polska liga to tylko plk....Nie wierze ze Start bedzie katowac wynik a legia kazdy mecz gra o zycie,start jak dla mnie ponad norme a Legia kazda serie musi w koncu przerwac, takze sadze ze powalcza...Legia nie ma ławki ale fajna pierwsza piątka powoduje ze to handi ma szanse powodzenia i powinni sie zmieścić....za drobne dla zabawy puszcze również win Legii po kursie 6.5    
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
01/01/2020 17:30 CET
King Szczecin - Spojnia Stargard over 162.5
1.85 (STS)/1.84 (Fortuna)    
5/10

Spodziewam się tutaj szybkiego tempa i wysokiego wyniku. King po trzech meczach wyjazdowych wraca do domu. W tym meczach mieli odpowiednio - 110:82 (192) we Włocławku, 83:82 (165) w Gdynii i 89:71 w Starogardzie Gdańskim (160). 2-1 bilans na tej linii i fatalny mecz ofensywny z Polpharmą, co nie dało pobicia linii. 

Spójnia dziś cała zdrowa, a najważniejsze, że grają De Leon i Młynarski, którzy dają szybsze granie i rzuty za trzy. To daje Spójni od pozycji 1-4 ludzi rzucających za trzy, co wcześniej było problemem, bo Młynarz był kontuzjowany, a De Leona nie było i ofensywa Spójni była ograniczona. 

Dzisiaj spodziewam się otwartego meczu, szybkiego tempa i linia na standardy PLK jest niska i myślę, że zostanie rzucona.

Ben McCauley over 15.5 pts
1.83 (Betfan)   

Mnie przyjęto za 300 złotych, a potem odrzucano, bo chciałem za więcej (chociaż polecam coś dorzucić do AKO, aby zabić podatek). McCauley to najbardziej utalentowany zawodnik Kinga w ofensywie. W Spójni będą go bronić Darnell Jackson, Olisemeka i Bishop. Jackson jest strasznie wolny, niski i nie bardzo radzi już sobie w defensywie. McCauley będzie miał spokojnie pozycje dystansowe przy nim. Olisemeka dobrze broni pod koszem, ale dalej też się gubi, a Bishop jest słaby w obronie i ostatnio Douvier rzucił 21 punktów - wiele właśnie na Bishopie. Dlatego spodziewam się dzisiaj mocnego meczu Bena.

*Jeśli ktoś chce grać propsy na PLK to warto patrzeć Betfan, bo oni mają zdecydowanie największą ofertę na to i biją resztę buków, którzy idą na łatwiznę.
 
peplenson 864

peplenson

Użytkownik
15 Kolejka PLK, godzina 15:00

Legia Warszawa- BM Stal Ostrów Wielkopolski, typ: Michał Michalak +21.5pkt kurs: 1.80 fortuna

Śledzę poczynania Michała w Legii i przyznam, że średnia rzucanych punktów 21 na mecz, stając się z marszu liderem drużyny robią wrażenie. Na 9 występów rozegranych w Legii tylko 3 razy nie przekroczył bariery 20 punktów (  11 Asseco Arka Gdynia,  7 Trefl Sopot i 19 GTK Gliwice ). Michalak częściej oddaje rzuty za 3 punkty trafiając do tej pory 32 na 74 próby, gdzie za 2 trafił 28 z 62 prób, spędzając na parkiecie średnio 32 minuty. Uważam, że schemat Legii się nie zmieni a Michał będzie oddawać często rzuty i będzie znów ciągnąć grę gospodarzy . Zdobycz punktowa bardzo prawdopodobna. 
 
 
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
04/01/2020 15:00 CET 
Keanu Pinder (Legia - Stal) over 5.5 zbiórek 
1.70 (Betfan)/1.85 (LVBet)   

Z drużyny odszedł Belemene, który grywał na pozycji PF'a. W ostatnim meczu kontuzji doznał Jakub Nizioł i jego występ stoi dzisiaj pod znakiem zapytania. Na pozycji 4 w Legii pozostają tylko dzisiaj Pinder oraz Linowski. Z Lublinem było 20 minut Pindera, ale tylko z powodu 5 fauli, które spowodowały, że nie mógł grać więcej. Pinder może grać też na centrze przy smallballu Ostrowa, gdzie jest jeden prawdziwy center, a dwóch obok to PF'owie - Dylewicz oraz Mokros. Dlatego dzisiaj przy braku problemów z faulami i przy braku występu Nizioła Pinder może spędzić na parkiecie 25-35 minut, a wtedy jest ogromna szansa, że zrobi tych zbiórek bardzo dużo.

04/01/2020 19:30
Astoria Bydgoszcz - Start Lublin
2.53 (STS)/2.42 (Betfan)   
5/10

Mecz z cyklu, ale ta liga jest dziwna. Mocna ekipa przegrywa ze słabą, a mnie to w ogóle nie zdziwi. Lublin jest w picku swojego przecenienia. To drużyny o podobnym budżecie, ale jedna miała dużo szczęścia i swoje mecze wygrywała oraz natrafiała na przeciwników z problemami/kontuzjami (niedawno chociażby Toruń bez Kuliga i Hornsby'ego przeciwko nim), a druga miała długo kontuzjowanego najlepszego Polaka - Chylińskiego oraz pechowo przegrywała mecze końcówkami jak z Anwilem czy ostatnio ze Śląskiem. GTK też kontrolowali cały mecz i nie wiem, jakim prawem tak przegrali w IV kwarcie (11:27 dla GTK).

Można też bezpieczniej grać handicap, bo mecz może być na styku i decydować może ostatnia akcja.

Jak ktoś chce grać Pindera to warto złączyć jego zbiórki + Astoria wygrana/handicap.

 
 
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
04/01/2020 17:30 CET
MKS Dabrowa Gornicza - Trefl Sopot over 167.5
1.85 (Fortuna)   
5/10

Dąbrowa wraca w końcu do normalnego grania, bo mają znowu dwóch mocnych USA zawodników na obwodzie - Artis oraz Watts, a dodatkowo są Put, Piechowicz, Douvier, Harris, Fraser. MKS znowu może walczyć i grać jak na początku sezonu, kiedy były wygrane, niespodzianki i wysokie wygrane. Artis, Watts oraz Douvier powinni grać w okolicach 32-38 minut, a to nie pozwala na agresywne krycie przez cały mecz. Trefl obudowany także obudowany na obwodzie wokół Medlocka i Ayersa. To powinno spowodować dzisiaj dużo szybkiego, luźnego grania.

Dąbrowa ostatnio 84:70 w Stargardzie, ale 2/21 za 3 zrobiło swoje. U siebie powinni lepiej rzucać za trzy, a Watts powinien grać lepiej w każdym meczu.
 
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
05/01/2020 17:30 CET
Ricky Ledo (Cukier - Anwil) over 16.5/17.5 punktów
1.70-1.80 (iForbet/Betfan/Fortuna)   

Nie gra Chase Simon, a więc Ledo powinien dzisiaj grać dużo minut i oddać dużo rzutów, to na nim głównie dzisiaj będzie spoczywać ofensywa Anwilu.
 
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
06/01/2020 17:00 CET
Krzysztof Szubarga (Arka - Polpharma) poniżej 7.5 asyst
1.75 (Betfan)   

Ja myślałbym nad linią 4,5-5,5, a więc ta linia jest wg mnie maksymalnie nabita. W 14 dotychczasowych meczach Szubarga robił ją 3 razy w tym 2 razy ostatnio i zapewne dlatego jest tak wystawiona. Jednak w składzie już jest Greene, który zabierze mu minuty gry i piłkę, bo obaj są rozgrywającymi. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
10/01/2020 17:45 CET
Arka Gdynia - Spojnia Stargard over 157.5
2.05 (STS)/2.02 (Betfan)   
5/10

Wyszła informacja, że w meczu nie zagrają gracze podkoszowi Spójni - Tony Bishop (34%FG) oraz Darnell Jackson (40%FG). Obaj grali na fatalnych procentach jako podkoszowi gracze. Obaj też nie grozili rzutem za trzy, a Jackson biegał powoli i chciał grać post-up. Jutro jest tylko jeden prawdziwy center Olisemeka oraz gracze, którzy wiele swojej kariery grali na SF - Kostrzewski oraz Młynarski. Jutro Młynarki będzie grał na centrze, kiedy odpoczywać będzie Olisemeka. Dodatkowo Olisemeka ma problemy z faulami.

W Arce wrócił od paru meczów Greene i on daje niskie line-upy Arce i szybsze granie oraz rzut dystansowy. Na standardy PLK linia bardzo niska, a jutro fragmentami będzie duży smallball i Spójnia może grać składem: De Leon - Gintvainis - Cowels - Brenk - Młynarski. Warto próbować nawet wyższe linie, bo to może pójść na 170 punktów.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
12/01/2020 15:00 CET
MKS Dabrowa Gornicza - GTK Gliwice
2.35 (Fortuna/2.33 (STS)   
5/10

Dąbrowa dzisiaj zagra z Justinem Wattsem, a wg mnie tego nie uwzględnia kurs, bo nigdzie nie ma tej informacji oficjalnie. To daje z automatu drugiego najlepszego zawodnika na obwodzie obok Artisa i sensowny skład. Artis - Watts/Śmigielski - Piechowicz/Put - Douvier - Fraser/Harris. 50-50% mecz i warto próbować MKS, bo jest wartość na nich. 
 
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
17/01/2020 19:00 CET
Slask Wroclaw - MKS Dabrowa Gornicza (+12.5)
1.90 (STS)   
5/10

Dziwią mnie takie niskie kursy na Śląsk. Dąbrowa już zaleczona i ostatnio pechowo przegrali z GTK, bo równie dobrze mogli to wygrać. Z każdym dniem Watts oraz Śmigielski są lepiej zgrani z drużyną. Doszedł nowy PG - Holden, który da lepsze minuty na PG od Kobla, a dodatkowo Artis będzie mógł grać na SG i spokojnej odpoczywać na ławce, a skład Holden - Artis - Watts - Douvier - Fraser będzie na pewno w stanie walczyć ze Śląskiem. Dla mnie handicap powinien być o wiele niższy.
 
peplenson 864

peplenson

Użytkownik
cytat z dnia 17 stycznia 2020 10:10 przez movieplk17/01/2020 19:00 CET
Slask Wroclaw - MKS Dabrowa Gornicza (+12.5)
1.90 (STS)
5/10

Dziwią mnie takie niskie kursy na Śląsk. Dąbrowa już zaleczona i ostatnio pechowo przegrali z GTK, bo równie dobrze mogli to wygrać. Z każdym dniem Watts oraz Śmigielski są lepiej zgrani z drużyną. Doszedł nowy PG - Holden, który da lepsze minuty na PG od Kobla, a dodatkowo Artis będzie mógł grać na SG i spokojnej odpoczywać na ławce, a skład Holden - Artis - Watts - Douvier - Fraser będzie na pewno w stanie walczyć ze Śląskiem. Dla mnie handicap powinien być o wiele niższy.
Kurs atrakcyjny, lecz trzeba pamiętać, że Dąbrowa przegrała 9 spotkań z rzędu, Watts rozegrał 2 spotkania,Śmigielski jedno a Holden to zagadka, gdyż może się okazać, że w dzisiejszym meczu nie zagra a nawet jeśli się pojawi na parkiecie nie jestem przekonany do spektakularnego występu. W ostatnich 9 spotkaniach MKS rozegrał 5 wyjazdowych spotkań i zdobywał kolejno 76 z Radomiem, 88 z Anwilem, 44 ze Szczecinem - tutaj mecz był kompletnie bez składu, więc wynik można usprawiedliwić, 68 z Asseco, 70 ze Spójnią, więc bez rewelacji i nie licząc meczu z Kingiem to średnio daje 75,5 pkt zdobyte na mecze wyjazdowe, więc patrząc na ostatnią formę Śląska Wrocław kursy mnie zbytnio nie dziwią. Trener Vidin fajnie rotuje składem i widać, że ma coraz lepsze pomysły taktyczne, gdzie ważną cegiełkę dodaję również Kamil Łączyński co też jest ważne dla drużyny i wiele wnosi. Drużyna gospodarzy pokazała już w wyjazdowym spotkaniu ze Stelmetem, jak niewygodnym jest zespołem a w domu ma wiele do udowodnienia, gdyż Śląsk podobnie, jak Astoria lepiej grał na wyjazdach a w domu przegrywał. Dąbrowa jest idealną drużyną do poprawienia bilansu na"własnym podwórku" i dodając chęć rewanżu za przegrane spotkanie w Dąbrowie, jeszcze za kandencji byłego trenera Adamka handicup może być podpuchą. Nie neguję typu, lecz Śląsk ostatnio pokazuje charakter i widać, że jest w gazie. Zespół gości mnie nie przekonywał, jak grał Robert Johnson a przy obecnych zmianach kadrowych nie widzę ich w równej walce lub nawet wywiezieniu kompletu punktów z Wrocławia.

edit: 106 do 84. Dąbrowa potrzebuje jeszcze zgrania i poprawienia gry w obronie + wykorzystania warunków środkowych do częstszych zbiórek a co do meczu to sam Dominic Artis nie wystarcza i jeśli MKS dalej będzie skupiał całą grę na liderze nie wróżę nic dobrego. Już wiadomo dlaczego bukmacherzy wystawili tak korzystne kursy na gości,wynik i różnica +22 pkt mówi wszystko. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
19/01/2020 19:30 CET
Spojnia Stargard - Polpharma Starogard over 165.5
1.85 (STS)   
5/10

Spójnia dzisiaj bez Tomka Śniega (9.7 PTS, 3.8 AST), co powinno dać wiele minut dzisiaj De Leona, który gra od niego szybciej i posiada rzut za trzy (Śnieg ma 0/3 w sezonie za 3). Powinno to rozbujać atak Spójni i powinno być o wiele bardziej szalenie grane i tempo. Dodatkowo dalej nie ma rezerwowego centra i przy zejściu Olisemeki grać na centrze będą Młynarski/Kostrzewski, czyli nominalni PF/SF. I skład typu De Leon - Gintvainis - Cowels - Młynarz - Kostrzewski. Smallball na całego. 

Adris De Leon (Spójnia - Polpharma)
powyżej 4.5 asyst
1.70 (Betfan)   

Nie ma Śniega, a więc De Leon gra dzisiaj duże minuty i ma wiele piłki do zrobienia sobie tych 5 asyst.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
24/01/2020 17:30 CET
Astoria Bydgoszcz (-2.5) - Legia Warszawa
1.90 (STS)   
5/10

Jestem zdziwiony, że kurs na Astorię tak urósł. Bydgoszcz zagra w pełnym składzie i nie ma żadnych kontuzji. Myślę, że Astoria teraz powinna załapać rytm i wysoka wygrana z Ostrowem ich napędzi. Doszedł nowy zawodnik do rotacji, Chyliński już dłuższy czas zdrowy i powinien wejść na swoje najwyższe obroty. Jeśli Michalak nie zagra jakiegoś świetnego meczu, to Astoria powinna to kontrolować i odnieść wygraną. 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
25/01/2020 17:30 CET
Anwil Wloclawek - Spojnia Stargard over 176.5
1.85 (STS)   
5/10

W zasadzie mogę skopiować ostatni wpis sprzed tygodnia: "Spójnia dzisiaj bez Tomka Śniega (9.7 PTS, 3.8 AST), co powinno dać wiele minut dzisiaj De Leona, który gra od niego szybciej i posiada rzut za trzy (Śnieg ma 0/3 w sezonie za 3). Powinno to rozbujać atak Spójni i powinno być o wiele bardziej szalenie grane i tempo. Dodatkowo dalej nie ma rezerwowego centra i przy zejściu Olisemeki grać na centrze będą Młynarski/Kostrzewski, czyli nominalni PF/SF. I skład typu De Leon - Gintvainis - Cowels - Młynarz - Kostrzewski. Smallball na całego."

Spójnia dalej bez Śniega czego chyba nie ma nigdzie oficjalnie, a Anwil jest o wiele mocniejszy w ofensywie i gra o wiele szybciej od Polpharmy. Powinno być grubo.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom