>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Temat z analizami PGiNG Superliga oraz Puchar Polski Mężczyzn i Kobiet - Sezon 2023/2024

donald-young 20K

donald-young

Użytkownik
Piotrkowianin - Zagłębie Lubin

Piszę czysto informacyjnie, bo jestem dosyć blisko klubu z Piotrkowa. Teoretycznie mecz o uniknięcie baraży o utrzymanie się w lidze i naturalnym kierunkiem wydaje się under , bo takie mecze często oparte są na bardzo twardej defensywie i ciężko o gole. Natomiast wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że obie drużyny zostaną w lidze niezależnie. Unia Tarnów na dzień dzisiejszy nie jest w stanie zagwarantować budżetu pozwalającego na granie w SuperLidze z prostego powodu. Grupa Azoty wycofała się ze wszelakiego sponsoringu sportowego ze względu na wyniki finansowe. A drugą kwestią jest to, że w barażach czeka Zamość, którzy też wsparcie jakieś dostają od tego samego sponsora. Nie wiem jak wygląda sytuacja z Azotami Puławami, ale tam też wielkiej hulanki nie będzie. Reasumując, mecz niby o wszystko, w praktyce nie do końca. Chciałem tylko przekazac moją wiedzę dla stawiających.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
chamberlain 459,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Wisła Płock - Kielce
Kielce @ 2.44
Kielce i under 57.5 bramek @ 4.30
etoto

blisko, ale i tak dobra sytuacja przed rewanżem

Za wysokie kursy moim zdaniem na Kielce, zdaję sobie sprawę, że w tym sezonie już dwukrotnie to Wisła Płock była mocniejsza od swoich rywali, oraz, że kieleckiej drużynie ciężko gra się w Płocku, ale to dalej personalnie mocniejsza ekipa, która potrafi zebrać siły na takiej rangi spotkanie. Cały sezon Kielc był bardzo ciężki głównie przez kontuzje, które doskwierają i w tym momencie, boleśnie odczuli odpadnięcie z Ligi Mistrzów, co przełożyło się na przegrany Puchar Polski, ale od tamtego czasu już trochę minęło, mieliśmy też przerwę reprezentacyjną i myślę, że zobaczymy dzisiaj Kielce w swoim najlepszym wydaniu. Mimo, że już dwa razy przegrali z Wisłą w tym sezonie, to jednak w Płocku to oni okazali się być lepszą drużyną. Dzisiaj ponownie zapowiada się nam wyrównane spotkanie i po takich kursach aż żal nie spróbować pograć w stronę Kielc.
 
Ostatnia edycja:
R 733K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka ręczna, Polska I liga
Godzina : 15:00
Spotkanie: Wisła - Kielce
Typ: Kielce poniżej 30,5 gola
Kurs: 1.45
Bukmacher: Betfan
Post w dziale:
Analiza
Final w ręczną w Polsce to tradycyjnie rywalizacja Kielc i Płocka. W tym roku nie jest inaczej, choć z perspektywy finału pucharu Polski ciężko wskazać jedoznacznego faworyta. Wygrana Płocczan w finale aż 9 golami daje nadzieję na wyeownsny pojedynek w finale ligi. A jak wyrównany to obrona powinna stanowić podstawę i dlatego idę w under goli Kielc w pierwszym meczu. Linia 30,5 jak dla mnie powinna być bezpieczna patrząc na H2H. Zdobycze graczy industrii w poprzednich meczach z Wisła to : 20, 34, 28, 25, 26, 27, 27. Poza jednym wyjątkiem wszystko undery. Liczę że dziś będzie tak samo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +940
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Kielce to ma jakie kontuzje, jezlei chodzi o waznych graczy ?

Nie mam takiego rozeznania w pilce recznej, ale faktycznie kurs jest duzy ...
 
maniek81 340,7K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Kobierzyce - Gniezno h(0-3,5) [1] 1.64 fortuna
Kobierzyce - Gniezno h(0-2.5) [1] 1.46 betclic

30-27, Kobierki nie dźwignęły ciężaru spotkania. Gdyby nie przestój gnieźnianek w ostatnim kwadransie, to miałyby problem to ogarnąć.

Ligowe ostatki i bardzo ważne spotkanie dla Kobierek. Jeśli odrobią punkt do Lublina, to zakończą sezon jako wicemistrzynie Polski. Jest na to duża szansa, bowiem Lublin czeka ciężkie spotkanie w Lubiniu. Co do samego spotkania drużyn zainteresowanych, to obie ekipy ostatnio nie porywają. Kobierki wymęczyły zwycięstwo w Piotrkowie Trybunalskim, w Lublinie długo, długo przegrywały, by w ostatnich 39 sekundach odrobić dwie bramki straty i zwyciężyć po karnych. Gniezno z kolei chyba myślami już na urlopach. Czwarta pozycja bezpieczna od dobrych kilku kolejek i chyba brakuje motywacji. Na domiar złego poważne kontuzje złapały Agnieszka Siwka i Monika Łęgowska. Jakby mało było pecha, to poniedziałkowa nawałnica nad Gnieznem spowodowała, że nie odbył się trening, bowiem skupiono się na tym, by ratować parkiet boiska przed zalaniem wodą. Także końcówka sezonu w Gnieźnie ze sporą ilością pecha i niesprzyjających sytuacji. Dzisiejsze spotkanie myślę, że z gatunku tych, które Pszczółki będą chciały rozegrać i zakończyć sezon bez kolejnych urazów. Po stronie gospodyń ogromna motywacja, bo srebro jest na wyciągnięcie ręki. Myślę, że zrobią wszystko, by to spotkanie spokojnie wygrać i nie ryzykować nerwowej końcówki. Wyższe handicapy na własne ryzyko, bowiem tu liczy się przede wszystkim wygrana. W betclic niższy handicap do dubla bez podatku jak znalazł.

Edit: nie zagra także Żaneta Lipok, więc Gniezno dziś bez nominalnej lewoskrzydłowej.
 
Ostatnia edycja:
R 733K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Polska
Godzina: 20:00
Spotkanie: Górnika Zabrze – Chrobry Głogów
Typ: Górnik handi -4,5 gola
Kurs: 1,62
Bukmacher: LVBet
Post w dziale:
Analiza:
Dzisiaj drugi mecz o trzecie miejsce w Orlen Super lidze piłkarzy ręcznych. W pierwszym meczu na wyjeździe Górnik wygrałz Chrobrym 28:21. Dzisisj licxzę że we własnej hali podtrzymają dobra grę i pokonają rywali minimum 5 bramkami. Patrząc historycznie to takie handi było pokrywane w trzech ostatnich spotkaniach między nimi. A w sezonie zasadniczym Górnik we władnej hali ograł ich 13 golami. Górnik to ekipa własnego parkietu w 13 spotkaniach wygrali 10 razy 1 raz po dogrywce i doznali dwóch porażek, jak się można domyślać z Orlenem i Kielcami.
Dlatego liczę, że wyraźnie pokonają dzisiaj Chrobrego wygrywając u siebie rywalizację o 3 miejsce 2:0.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1884
chamberlain 459,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Kielce - Wisła Płock
Remis do połowy lub na koniec meczu @ 5.10
Remis @ 12.00
Fortuna

Jeśli miałbym wybierać zwycięzcę tego meczu, skłaniałbym się ku Kielcom, jednak nie po takim kursie, jaki wystawili bukmacherzy. Wisła zdominowała swoich rywali w tym sezonie, 4 spotkania i 3 wygrane po ich stronie, ostatnie trochę naciągane, bo nie dość, że dopiero po rzutach karnych, to jeszcze po błędnie zdobytej bramce przez Płock, która w ogóle doprowadziła do rzutów z 7 metra. Myślę, że znowu obejrzymy wyrównany pojedynek, do tej pory tylko finał Pucharu Polski był jednostronnym widowiskiem Płocka, którzy rozbili rywali 9 bramkami, jednak w pozostałych meczach wynik często kręcił się koło remisu, w Kielcach zakończyło się tylko 1 bramkową wygraną Wisły, w Płocku było +5 dla Kielc, ale do połowy tylko +1, zaś pierwsze spotkanie finału zakończyło się remisem. Przyjemne kursy na remis do połowy lub na koniec meczu, jak i na sam remis. Jak pisałem skłaniałbym się tu ku zwycięstwo Kielc, ale to nie będzie dla nich łatwy mecz, śmiałbym powiedzieć, że w lidze będzie to dla nich najtrudniejsze spotkanie w przeciągu dobrych kilku lat.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1942
R 733K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Polska
Godzina: 20:00
Spotkanie: Kielce – Orlen Wisła Płock
Typ: Kielce poniżej 30,5 gola
Kurs: 1,54
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Jeszcze raz spróbuję zagrać under bramek Kielc w finale. W pierwszym meczu weszło z dużym zapasem, ale to był mecz w Płocku, wiec dzisiaj może być ciężej. I dlatego wydaje mi się, że buki zaoferowały trochę wyższe kursy. Idę dalej przyjęta taktyką, że mecze w play-off-ach to już przewaga defensywy i pilnowanie tyłu, żeby nie trzeba było odrabiać strat. Przypomnę statystyki i zdobycze industrii w poprzednich meczach z Wisła to : 22, 20, 34, 28, 25, 26, 27, 27. Poza jednym wyjątkiem wszystko undery. Liczę że dziś będzie tak samo. Jak się spojrzy na bramki rzucone prze Kielce we włąsnej hali to wygląda że linia powinna zostać przekroczona, ale tak jak wcześniej wspomniałem Płock ma na nich patent. I dlatego w tym sezonie może zostać przełamana wieloletnia hegemonia drużyny z Kielc i tytuł powędruje do Płocka
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2159
chamberlain 459,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Zagłębie Lubin - Padwa Zamość
Padwa Zamość Handicap +4.5 bramek @ 1.71
Podwójna szansa, wygrana Padwy Zamość do połowy lub na koniec meczu @ 3.05
Fortuna

Typ na szybko, bo mecz za pół godziny. Już drugi rok z rzędu przychodzi zespołowi z Lubina walczyć w barażach o utrzymanie, sezon wcześniej poszło im dość łatwo ze Stalą Mielec, inaczej jest w tym przypadku, gdzie w Zamościu tylko zremisowali. Dzisiaj są wielkimi faworytami, jednak ja idę w stronę gości, bo Zagłębie przez cały sezon nic za bardzo nie pokazało i prawda jest taka, że gdyby w lidze nie było jeszcze słabszego Legionowa, to oni powinni spaść. Niby grają u siebie, ale ich bilans spotkań domowych to tylko 4-11. Pawda kilkukrotnie wychodziła na prowadzenie w pierwszym meczu, jeśli zagrają na podobnym zaangażowaniu w rewanżu, to powinni powalczyć, ja atakuje handicap w ich stronę, oraz ich wygraną do połowy, lub na koniec meczu.
 
Do góry Bottom