>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Temat z analizami PGiNG Superliga oraz Puchar Polski Mężczyzn i Kobiet - Sezon 2020/2021

Status
Zamknięty.
lukas88 337,4K

lukas88

Forum VIP
Górnik Zabrze- Azoty Tarnów
Typ: over 52,5
Kurs: 1,85
Unibet
Stawka 7/10


Ostatnie trzy underowe spotkania Zabrzan sprawiły że linie bramkowe niziutkie. Zabrzanie to zespół, który lubi szybką grę ze słabszymi rywalami a takim niewątpliwie są Azoty. Tarnów również dysponuje potencjałem w tej kwestii, mają młody zespół z wieloma szybkimi zawodnikami dobrze biegającymi do kontrataków. Wystarczy zresztą spojrzeć że rzucili 30 bramek Gwardii, 26 z Kwidzynem czy 26 z Vive.
Uważam że zobaczymy szybkie spotkanie, z ilością ok 60 bramek.

Za drobne:
over 54,5 @2,45 Fortuna 5/10
 
Ostatnia edycja:
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Kielce - Głogów
Głogów handicap +13,5
kurs 1,85

Kielczanie parę dni temu grali w LM z Vardarem, w środę rewanż w Hali Legionów.
Priorytetem jest wyjście z grupy z pierwszego lub 2 miejsca. Wiadomo, że mecze w naszej lidze traktują jak treningi, no może poza meczami z Płockiem i z tego powodu nie sądzę żeby chciało im się strasznie wysilać.
Poza tym też pewnie pograją ci co nie grali w LM, np. wątpię w występ Wolfa, więc to na pewno nie będzie najsilniejszy skład jakim będą dzisiaj dysponować Kielczanie.
Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
A 366,7K

adams235

Znawca - Żużel
No panowie grubo dzis...bet dnia...
Azoty-Stal Mielec 2 +8.5 kurs 1.85 Fortuna
Zdziwiony jestem tak wysokim handicapem wiec po takim kursie próbuje...azoty po covidzie duze braki w treningach o czym wspominal sam trener...z kolei Stal w rytmie i formie jak na nich 2 wygrane ostatnio a i personalnie wygladaja przyzwoicie,oczywiscie o wygrana trudno ale takie handi powinni pokryc
 
lukas88 337,4K

lukas88

Forum VIP
Piotrkowianin- Górnik Zabrze
Typ: over 52,5
Kurs: 1,84
Fortuna
Stawka 7/10


Wracamy na Polskie parkiety w Superlidze, dziś niestety odwołany szlagier pomiędzy Vive a Puławami z powodu samoizolacji zespołu z Kielc. Jutro za to czeka nas za to ciekawe spotkanie Piotrkowie, gdzie zespół Piotrkowianina podejmuje Górnika Zabrze. Uważam że goście powinni wygrać ten mecz, jednak kurs na ich zwycięstwo marny, a handicapu nie ruszam bo szczerze mówiąc nie widziałem w tym sezonie żadnego meczu obu zespołów, więc nie wiem jak się prezentują. Jednak to co mnie skusiło to dosyć niska linia na bramki, co prawda pod tym kątem Górnik w tym sezonie zawodzi, bo w ostatnich sezonach był to szalona drużyna, której gra opierała się na haśle "coco jambo i do przodu" i z reguły wyniki oscylowały grubo ponad 60 bramek. Jednak w tym sezonie mecze górnika zazwyczaj poniżej 50 oczek. Jutro jednak zmierzą się z Zespołem, który zarówno rzuca jak i traci sporo bramek, rzucone 28 bramek z Kaliszem, 30 z Azotemi, 24 z Kielcami czy 23 z mega underowym Płockiem, wszystkie mecze przegrane więc rywal jeszcze podbił poprzeczkę bramkową. Uważam że zobaczymy ciekawe otwarte spotkanie i Górnik przełamie underowy impas i zobaczymy minimum 55 bramek.​
 
F 699,6K

ferguson2

Typer
12:15
Tarnów-Piotrków over 52.5 @1.95 fortuna
Mecz zaczyna sie o 12:15, wiec trzeba sie pospieszyć. Azoty przegrywaja mecz za meczem, ale nie zmienia faktu, że ostatnio graja fajnie w ataku i trafiaja regularnie. To samo Piotrkowianie. W przeszłości mecze były underowe, ale mimo wszystko teraz druzyny sa w innej sytuacji i mysle, ze mentalnie podejda do tego meczu i powalcza o overa. Ciezko wskazac zwyciezce, ale koniec konców gospodarze musza sie wreszcie przełamać. W ataku sa w stanie przeciwstawić się Piotrkowianom. Zobaczymy jak sobie poradza w pierwszej polowie. Linia jest niska, więc wszystkiego sie zaraz dowiemy.
 
Ostatnia edycja:
F 699,6K

ferguson2

Typer
Chrobry - Kalisz Chrobry under 27.5 bramek @ 1.75 fortuna / godzina: 17
Za chwile mecz. Kalisz odpowiednio potrafi zmusić rywali do defensywy. Nie dopuszczają do zbyt wielu punktów, a dodajac do tego dyspozycje Chrobrego w trzech czy czterech spotkaniach widać, że nie udaje im się przekraczać barier punktowych. W przeszłości obie drużyny również nie grały na tyle wybitnie w ofensywie, żeby przekraczać overa. Mecz o 17
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +77
F 699,6K

ferguson2

Typer
Stal powyżej 27.5 bramek @1.96 fortuna / 19
Stal wraca do gry po dwoch tygodniach przerwy. Dla obydwu drużyn jest to niezwykle kluczowy mecz, jednak należy zwrócić na jedna rzecz - Stal ma trochę tych spotkań zaległych, choć wcale nie ma pewności że je wygrają. Piotrkowianie zaś są w strefie spadkowej i dla nich ewentualna porażka mogłaby się skończyć bardzo źle. Wkraczamy powoli w taki etap sezonu, gdzie każdy punkt jest na wagę złota. Stal po powrocie może być trochę zardzewiała. Wydaje mi się, że jednak wyjdą zmobilizowani do tego spotkania z dużą checią gry w ataku. Piotrkowianie odpalili maniane w poprzednim meczu w ofensywie, mecz początkowo z Tarnowa zapowiadał się naprawdę fajnie w ataku, potem standardowo weszły w grę faule i nieskuteczność w ataku. Myślę, że jeśli Stal się ogarnie to jest spokojnie w stanie trafić ponad 26 bramek w tym meczu. Gospodarze nie mają obrony wysokich lotów i też ich ostatnia gra nie powala, a wręcz odrzuca. Zwrócmy rownież uwagę ile tracą bramek u siebie, to naprawdę niechlujny wynik, mimo że niektóre drużyny były wysokiego kalibru. Liczę, że Stal pokaże się tutaj dobrze w ataku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +35
lukas88 337,4K

lukas88

Forum VIP
Wisła Płock- Vive Kielce
Typ: 2
Kurs: 1,72
Bwin

Stawka 8/10

Czeka nas dziś nieco inna niż zazwyczaj "Święta wojna", miałem wczoraj rzucić analizę ale postawa Chorwatek rozwaliła mi system i odechciało mi się wszystkiego, a szkoda bo wczoraj można było na Vive złapać kursy ponad 2. Dzisiejsze spotkanie można rozpatrywać na wielu frantach, Wisła w rytmie meczowym, ale dzisiejsza "wojna" bez kibiców, którzy zawsze byli wielkim wzmocnieniem psychicznym nafciarzy. Vive z kolei po 2 tygodniowej kwarantannie załapanej po meczu z Vardarem, bez rytmu meczowego, trenują raptem 2 dni. Jednak w mojej ocenie Vive dysponuje dużo lepszym i przede wszystkim szerszym składem, każda pozycja obsadzona dwoma solidnymi zawodnikami, i w tym aspekcie upatruję znaczne przewagi gości. Vive nie gra w piłkę od wczoraj i zakładam że 2 tygodniowa przerwa owszem ma jakieś znaczenie ale przy tej klasie zawodników, ich dotychczasowym zgraniu nie będzie miała znaczącej wagi dla losów spotkania.

Alternatywnie:
Vive - 1,5 @ 2,10 BWIN
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +198
lukas88 337,4K

lukas88

Forum VIP
Wisła Płock- Azoty Puławy
under 53,5
Kurs: 1,84
Fortuna
7/10


Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie w Płocku pomiędzy miejscową Wisłą a Azotami Puławy. Obecnie to druga i trzecia siła Polskiego handballa. Uważam że zobaczymy bardzo twarde spotkanie z dużym nastawieniem na defensywę. Wisła ma najlepszą obronę w lidze i świetnego Loczka między słupkami. Zespół z Puław również am świetnego Bogdanowa, który potrafi wejść na wybitny poziom w bramce. Także wystawiona linia bramkowa wydaje mi sie mało prawdopodobna do pokrycia. Uważam że nie zobaczymy dziś w Płocku 50 bramek. Poza tym na przestrzeni ostatnich dwóch lat zatarła się różnica pomiędzy Wisłą a Azotami. Teraz goście są w stanie powalczyć i mocno zagrozić zespołowi z Płocka, dlatego też proponuję handicap w kierunku gości, skłonny jestem również za drobne zagrać zwycięstwo przyjezdnych.

Alternatywnie:
under 51,5 @ 2,45 Fortuna 5/10
Azoty + 3,5 @ 1,74 Fortuna 6/10
Azoty wygrają lub remis @3,44 Marathonbet 2/10
 
lukas88 337,4K

lukas88

Forum VIP
Dwie mega underowe ekipy spotykają się dziś w Zabrzu, Wisła słynie z berdzo dobrej defensywy, z kolei Górnik bardzo mozolnie i powoli buduje atak pozycyjny. Linia bramkowa niska, ale przy tych zespołach warta ryzyka. Sądzę że zobaczymy dziś ok 45-47 bramek, stąd mój typ:
Zabrze- Wisła
Under 49,5
Kurs: 1,74

Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +33
lukas88 337,4K

lukas88

Forum VIP
Azoty Tarnów- Vive Kielce
Typ: 2 (-10,5)
Kurs: 1,80
Pinnacle
7/10


Nie wiżne jakim składem zagra Vive przewaga powinna być znacząca. Kielczanie są co prawda po ciężkim meczu z Wisłą wygranym 29-27, a dziś grają z rywalem, z którym zmierzą się również z finale Pucharu Polski. Azoty Tarnów to ogon ligi, w finale znaleźli się dzięki łatwej drabince i starciach z przeciętnymi rywalami. Vive zagra bez Daniela Dujszebajeva, któy zerwał więzadła i nie zagra do końca sezonu i bez Angela Fernandeza, który leczy kontuzję po MŚ. Nie ma to jednak większego przy tak szerokim i równym składzie mistrzów Polski. Wypoczęty jest za to Moryto, który zagrał z Płockiem tylko 20 minut i został ukarany czerwoną kartką, także dziś zagra na świeżości i ambicji i pewnie rzuci około 8-10 bramek. Zamiast Daniela więcej szans do gry dostanie pewnie Kuleh lub Sićko co będzie owocować licznymi bombami z 9 metra. Uważam że różnica klas jest tak duża że Vive może odjechć zespołowi z tarnowa na 20 bramek, więc handi 10,5 biorę w ciemno.

Alternatywnie:
Vive -13,5 @ 2,57 Fortuna 5/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
P 0

pavlinho

Gość
Znawca handballu ze mnie żaden, zaznaczam. Piotrkowianin gra o życie. Zapowiedz o co grają opisana tutaj:


Kibice będą, mecz transmitowany czyli otoczka będzie. Stal Mielec gra z Vive no i tutaj każdy średnio rozgarnięty typer będzie wiedział jak ten mecz się skończy, w aż takie cuda nie wierzę żeby Stal ugrała cokolwiek. Azoty Tarnów w sumie pewne utrzymania. No i wtedy tabela przed ostatnią kolejką wygląda tak, że Piotrkowianin wskakuje przed Stal Mielec. W ostatniej kolejce grają z Kwidzynem a Stal z Pogonią i tam się będzie decydować kto zajmie miejsce barażowe. Ja to zagrałem w dwóch kuponach AKO. Kursy spadajooo i do meczu pewnie będzie z 1.5?

Piotrkowianin 1.75
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
adrianabch 2,2K

adrianabch

Użytkownik
Ja za to polecę dziś mecz Zagłębia z Gwardia i kurs 2.22 na gości? Trzeba brac.. nie dość ze złapali formę to jeszcze maja szanse przekoskoczyć Kalisz i być na 5 miejscu w tabeli.. Za to zagłebie niby z Kwidzynem walczy o 9 miejsce ale mysle ze nie są az zmotywowani do wygrania jak Gwardzisci
[/ICONMINUS][/ICONMINUS]
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom