>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PGE Turów Zgorzelec - co dalej z koszykówką w Zgorzelcu?

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP


PGE Turów Zgorzelec - jeszcze do niedawna wielka polska drużyna, dziś rozwiązany bankrut. Koszykówka na najwyższym poziomie w Zgorzelcu zniknęła. Co dalej będzie z Turowem? Aktualnie drużyna występuje w 2 lidze w grupie D. Jest to zatem trzeci poziom rozgrywkowy. To duża zmiana w porównaniu z tym, że jeszcze kilka lat temu zgorzelczanie grali w Tipsport Arenie w Libercu w rozgrywkach europejskich mając w swoim składzie mocne nazwiska. Niestety ten sezon jest dla Turowa tragiczny. Na 24 spotkania nie wygrali ani jednego i są czerwoną latarnią 2 ligi, i już wkrótce spadną do 3 ligi. 



Czy ujrzymy jeszcze Turów w PLK? Czy pojawią się inwestorzy chętni wspomóc klub? Czy spadek do 3 ligi nie pogrąży ostatecznie koszykówki w Zgorzelcu? Pytań jest wiele, a odpowiedzi póki co brak. Zapraszam do dyskusji na temat przyszłości tego zasłużonego klubu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pukon 1M

pukon

Użytkownik


Może odbiegnę trochę od tematu i przepraszam za to (najwyżej do usunięcia), ale analogicznie do przykładu obecnej sytuacji Turowa, można tylko żałować, jak wiele kiedyś silnych i zasłużonych dla polskiej koszykówki klubów, nie potrafi nawiązać do wcześniejszych sukcesów - m.in. Zagłębie Sosnowiec, Górnik Wałbrzych, Polonia Warszawa czy też tak mocne kiedyś ośrodki koszykarskie z Poznania (Lech, AZS), Krakowa (Wisła, Cracovia), pewnie można byłoby jeszcze wymieniać kilka (jak Bytom, Łódź czy Pruszków), naprawdę szkoda tych klubów. Niestety, a może stety, dzisiejszy sport nie zna sentymentów i kogo stać i ma jakiś pomysł na drużynę, ten gra na wyższym poziomie:)



Na szczęście też, kilka zasłużonych klubów, wydaje się, powraca już na właściwe tory - Legia czy Śląsk, może i inni kiedyś dołączą.



 
 
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP


Nic do usunięcia, właśnie fajny post. No cóż, świat idzie do przodu i tam gdzie nie ma kasy tam nie ma dobrych klubów, mimo, że z wielką historią. Cieszyłem się z powrotu Spójni do PLK, ale później rozstałem się z dziewczyną która była ze Stargardu i już ich nie lubię bo mi się źle kojarzą :D PLK interesowało mnie za czasów liceum, później jak zacząłem NBA oglądać to już oglądanie PLK jednak szczypało w oczy ;) Ale brakuje właśnie przede wszystkim Śląska, Czarnych Słupsk i Turowa. Pamiętam też jak kibicowałem Kotwicy Kołobrzeg, fajną mieli atmosferę na hali, albo Astoria Bydgoszcz, czy też wspomniana przez Ciebie Polonia 2000 Warszawa. Nostalgia ;) 



@pukon wypowiesz się też w tym drugim temacie o Czarnych Słupsk? Nie będę wdawał się w szczegóły, ale to ważne dla forum, wiesz, chodzi o wujaszka G. i te sprawy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom