>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PDC Premier League Darts 2023

Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Ależ meczycho Dimy. Finisz top-top: klasa.
ASP też stanął na wysokości zadania - 6 maxów, ładnie. Wynik niezły, ale ogólnie przy tarczy był dość osobliwy. Jakoś dziwnie spięty, nerwowy. MVG powinien to wziąć.

To jeszcze Clayton i do kasy!
 
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Dimitri van den Bergh vs Jonny Clayton
Van Den Bergh wygra @2 (STS)
Van Den Bergh więcej 180' @1,66 (STS)
Van Den Bergh handicap 180 -2.5 @2,50 (STS)
Van Den Bergh wygra, najwięcej 180 i najwyższy C/O @4, 75


Bawimy się :) oczywiście zdaje sobie sprawę, że Clayton może się otrząsnąć i zagrać mecz na średniej 100 i skuteczności 60% na podwójnych, ale próbuję wykorzystać 'dyspozycję dnia'
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Noc 6 - Liverpool

Price vs Wright
Price wygra @1,68 (Betfan)
Gerwyn gra ostatnio znakomicie, ale ma trochę pecha:
W ET zatrzymał go świetny Chisnall (obaj średnie powyżej 105)
w UK Open trafił na De Zwaana, który zagrał mecz życia: 10 maxów i średnia 105
W Premier League 2 razy zatrzymał się na MVG (w Dublinie powinien to wziąć)
Nie zmienia to faktu, że Price naprawdę gra bardzo dobrze i sukcesy w tym sezonie przyjdą.
Ciekawostka (najwyższa średnia w ostatnich 200 legach
20230309_001850.jpg

Natomiast Wright to dla mnie kompletne przeciwieństwo. Prezentuje się słabo (poniżej poziomu do którego przyzwyczaił) ale jakimś cudem przepycha sporo spotkań.
Peter w Premier League jeszcze nie wygrał spotkania (sic!) i moim zdaniem będzie musiał poczekać kolejny tydzień

Michael Van Gerwen vs Jonny Clayton
Clayton C/O powyżej 87,5 @1.80 (fortuna)
Niska linia. Finisz na 2 lotki dla Walijczyka, to małe piwo. Nie licząc UK Open (bo tam dłuższa formuła), to pokrył ten bet w ostatnich 7/9 meczach. Nie sądzę, żeby MVG wziął to lekko i liczę, że Jonny weźmie tym razem minimum 4 legi
 
Ostatnia edycja:
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Pany, za chwile mecz wiec krotko...
MVG vs Clayton
MVG srednia 3lotek ponizej 100.5 @1.75 totalbet

Przesledzilem historie ich kilku otstanich spotkan, H2H jak i forme jaka trzymaja iiii.... Jakos nie widze, w tak "krotkim" formacie by Shrek zagral na powyzej 100.
Wiadomo, podrazniony finalem ktory niespodziewanie mozna powiedziec przegral, bedac ogromnym faworytem. Ale trzeba to wymazac z pamieci i pokonac niewygodnego Walijczyka, ktory umie sie postawic. Blizej mi do tego, ze ze wzgledu na pierwszy ich mecz w tej serii Premier League, ze srednie obu beda o wiele nizsze.. Musza wejsc, poczuc to. Nie sadze, by to byl poziom od razu top ich umiejetnosci.
Uwazam, ze Shreku wygra 6:3/6:4 ale bardziej na sredniej plus minus 96/97...
 
Otrzymane punkty reputacji: +682
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Ależ pogoń Price'a! Ze stanu 2:5 doprowadził do disajdera i miał bulla na mecz i potem zmarnował jescze 2 lotki meczowe. Szkoda..
Natomiast Wright nie trafił 7 lotek meczowych, ale w końcu w bólach wyszarpał.
Peter dziś rzucał nowymi lotkami. Pierwszy raz widzę takie bombery w jego rękach. Wbijają się pod dziwnym kątem: w kierunku podłogi (skojarzył mi się Ryan Joyce). Szkot zaczął świetnie na dystansie i solidnie na podwójnych, ale potem się zaciął i dużo mylił.
 
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Mecz Dobey z Aspinallem sztos.
ASP 100% skuteczności na dublach i średnia 100
Dobey pomimo faktu, że przegrywał 4:0, to nawiązał walkę i dał jeszcze sporo emocji - było nawet podejście do tarczy na 9 lotkę (spudłowana 7 lotka)
 
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
STS wystawił kursy na mecz Aspinalla sekundy po zakończeniu meczu. Szybciej niż ruski.
Zdążyłem złapać 2,60. Teraz już skorygowali do 2.25
Screenshot_20230309_221454_Chrome.jpg
 
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Brak mi słów na Aspinalla. Nie liczyłem, że utrzyma 100% skuteczności na podwójnych, ale 2/18 (11%) to jakiś żart
Post automatycznie złączony:

Ehhh mogłem nie zaglądać i się nie sugerować typem
No niestety czasem tak bywa. Smith nie zagrał jakiegoś świetnego spotkania. Narzucał dla odmiany maxów, ale ogólnie wyglądało to przeciętnie. Aspinall polozul.mecz
 
Ostatnia edycja:
A 47

Anonymo1995

Użytkownik
Brak mi słów na Aspinalla. Nie liczyłem, że otrzyma 100% skuteczności na podwójnych, ale 2/18 (11%) to jakiś żart
Post automatycznie złączony:


No niestety czasem tak bywa. Smith nie zagrał jakiegoś świetnego spotkania. Narzucał dla odmiany maxów, ale ogólnie wyglądało to przeciętnie. Aspinall polozul.mecz
No tak, Smith też miał problem z podwójnymi momentami, za to 180 walił aż miło :) Końcówka 6 lega to był poziom tragedia u obu. Chyba z 15-ta podwójna dopiero wpadła :D
 
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Aspinall + Smith @2.77 Betfan

Nie będę ukrywał, że nie trawie Van den Bergha. Jego sposób bycia, robienie z siebie klauna na scenie oraz wychodząc na nią działa mi na nerwy i gość jest chyba jedynym darterem, którego tak nie cierpie, bo lotki to sport, w którym chyba jako jedynym, czuje sympatie do 95 procent graczy.
Belg, w mojej opinii, ostatnio zbyt często „prześlizguje się” w meczach i korzysta z chwilowych załamań przeciwników, albo ze zwykłego szczęścia. Tak było z Garym w UK Open, gdzie Szkot wrócił losy spotkania i powinien luźno to zamknąć w końcówce, tak było w Players Championship z De Sousa, gdzie Portugalczyk prowadził 4-1, ale przegrał 5-6.
Asp robi o wiele większe wrażenie i jego gra jest przyjemniejsza dla oka - w mojej ocenie, w nużącej Premier League daje powiew świeżości. Często pokazuje moc punktową, ale brakuje czasem kropki nad i, zamknięcia na podwójnych. Na podłogówkach z poprzedniego weekendu zrobił o wiele lepsze wyniki niż Belg i po cichu liczę, że Night 7 padnie łupem Anglika.

Z Dobeyem krótka piłka. Jak dla mnie, to nie jest poziom ścisłej czołówki i jeżeli Smithowi będzie się chciało to bezproblemowo go odeśle do domu w ćwierćfinale.
 
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Ostatnio brak czasu, ale chociaż wrzucę swoje 2 typy z Totalbet na wieczór

Peter Wright - Michael Van Gerwen:
Obaj zawodnicy powyżej 1.5 180' @1.65

Dobey średnia +94,5 @1,75
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Z Dobeyem krótka piłka. Jak dla mnie, to nie jest poziom ścisłej czołówki i jeżeli Smithowi będzie się chciało to bezproblemowo go odeśle do domu w ćwierćfinale.
Wiem, że łatwiej komentować po fakcie, ale zobacz, że Dobey gdy odpadał w pierwszych rundach Premier League, to w 3 meczach na 5, grał na średniej +100 i decydowały detale. Wczoraj oczywiście mógł to wypuścić ze stanu 5:0 ze Smithem, bo od decydującego lega uratował go czerwony środek.
Ten sport jest mocno nieprzewidywalny, ale moim zdaniem podczas wszystkich nocy Dobey pokazywał, że nie odstaje aż nadto czołówki i trzeba się z nim liczyć. A 6:0 z MVG to żaden szaleniec by nie przewidział
 
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Noc 8 Newcastle
Rodzinne miasto Chrisa Dobey'a.
Pary takie same jak w zeszłym tygodniu.

W żołnierskich słowach o ostatnich PC'kach (7 i 8):
Dima doszedł do ćwierćfinału, gdzie przegrał ze zwycięzcą (Andersonem) oraz przegrał z Rockiem w 1/8. Ogólnie Belg jest w niezłej dyspozycji.
MVG wygrana PC7 i porażka z Pricem w PC8 gdzie Michael zagrał 4/19 na podwójnych. W 11 spotkaniach Holender tylko raz przeskoczył średnią 100.
Price półfinał PC8 i porażka w 1 spotkaniu PC7. 2 spotkania ze średnią +105
Clayton zagrał po 2 spotkania. Dość ciche występy Walijczyka, który spuścił z tonu i prezentuje się słabiej niz na początku roku. W 3 meczach rzucił minimum 2 maxy (na 4)
Dobey porażka 6:0 z DeDeckerem. Chris grał na średniej 81 i miał 8 prób na podwójne (nie trafił nic). W PC 7 2 przeciętne spotkania i odpadnięcie z Brooksem. Dość osobliwe biorąc pod uwagę, że kilka dni wcześniej pokonuje się MVG 6:0 i prowadzi z mistrzem świata 5:0

Smith, Wright, Aspinall nie brali udziału w zawodach

Moje typy:
Poniżej 23.5 180-tek we wszystkich 4 meczach ćwierćfinałowych @1.85 (etoto)

Totalbet:
Clayton i Price obaj powyżej 1,5 180-tek @1,60 zabrakło 1 maxa Claytona. Można było to przewidzieć i grać więcej maxów Price'a. Głupota z mojej strony..
Michael Van Gerwen średnia meczowa poniżej 100.5 @1,62 92,84
Smith wygra @1,55
/AKO @4,14
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Noc 9 Berlin
Screenshot_20230330_111615_Chrome.jpg


Jedyny event rozgrywany w DE.
Rok temu odbyły się tutaj play-offy podczas których MVG przetrwał lotkę meczową z Cullenem (chybioną o drut) i zgarnął tytuł.
Dzisiaj wydaje mi się, że nie powinno być niespodzianek i do zwycięstwa typuję po kursach: MVG, Price, Aspinall , Smith

Wszystkie kursy z Unibet.

Wright vs Price:
Price wygra @1,44
-1,5 Price @1,75
-2,5 Price @2.50

Spróbuję grubiej na zawodnika w formie i przeciwko zawodnikowi, który jest w tragicznej dyspozycji.
Oczywiście nie jest to żaden pewniak, bo Panowie mierzyli się podczas nocy 6 i Price, który już wtedy grał świetnie, zaliczył spotkanie poniżej 90 i przegrał 5:6. Wrighta nie wolno lekceważyć. Mimo wszystko dużo więcej przemawia za Gerwynem.

Clayton vs MVG
Jonny kilka tygodni temu był w świetnej formie, ale obecnie na równi pochyłej. MVG nie powinien mieć z nim problemów:
MVG wygra @1,34 / MVG dramat Pierwsza połowa meczu, to była średnia powyżej 70. Skończył poniżej 90
MVG wygra i więcej 180 @2,10


Dodatkowo:
Zwycięzca nocy 9 - Michael Smith @6
U Polskich buków Kursy 4,5-5, więc spróbuję zaatakować kurs 6. Smith ostatnie 2 noce odpadał w pierwszych rundach z Dobey'em. Dodatkowo ciche występy w ET i PC. Z jednej strony mogło to wpłynąć negatywnie i Michael mógł się trochę mentalnie przyblokować. Ale ja uważam, że te trochę gorsze występy paradoksalnie ściągnęły z niego atencję i presję. Ponadto ma dobrą drabinkę, bo na Price'a / MVG trafi dopiero w finale.
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Niestety MVG trochę skopał wieczór, bo miałbym 7/7 zielonych kuponów, ale i tak jest ładnie.
Podsyłam link do miłego (kursowo) dubelka i jednocześnie polecam szukania dużych kursów.

Czasami mam dylemat, czy dzielić się na forum takimi typami, bo chyba lepiej dbać o wysoką skuteczność, ale wtedy przychodzi MVG, który topi przy kursie 1,34 :D


Ciekawostka: dziś mieliśmy tylko jeden trzycyfrowy C/O: równe 100 w wykonaniu Price'a.
 
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Zwycięzca nocy 9 - Michael Smith @6
Smith milimetry od 9 lotki w półfinale. W finale było blisko, bo miał lotki na 5:3, ale przerzucił. Punktował świetnie (16 maxów w 3 meczach), ale zaważyła skuteczność na podwójnych.
Brawa dla Claytona. Pokonał MVG, Price'a i Mistrza Świata: lepszego hat-tricka nie dało się ustrzelić.
 
Dr House 114,6K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Co tam gramy dzisiaj? Wydaje się Van Gerwen+Price+Smith no i dałbym Claytona po ostatnim triumfie ale coś mi podpowiada over 9,5 lega lub ewentualnie ASP więcej 180.
 
Do góry Bottom