>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Parę słów o tym jak Totalbet łamie swój regulamin

2 151

2bad

Użytkownik
Jakiś czas temu obstawiłem mecz squasha w ofercie pre. Mój gracz prowadził 2-0 , gdy przeciwnik doznał kontuzji i spotkanie skończyło sie wygraną przez krecz przeciwnika. Jak wiadomo w przypadku kreczu , różni bukmacherzy mają różne zasady rozliczania, sprawdziłem więc regulamin. Tu zaskoczenie, brak szczegółowych zasad dla tego sportu. W takiej sytuacji podstawą powinien być oficjalny wynik. Jednak Totalbet dał zwroty. Wbijam sie na livechat i pytam dlaczego. CC odpisuje że zwrot z powodu kreczu i że jak mi sie nie podoba to moge reklamacje napisać. No to napisałem. Odpowiedź przyszła po 3 tygodniach .... nie wiem czy sprawa była tak skomplikowana czy co. No ale odpisali
Informujemy, że reklamacja z dnia 28.11.2023 r. dotycząca kuponu o numerze 3603732243 ( Mekbib, Daniel - Solnicky, Jakub (Winner) ) została rozpatrzona negatywnie.
Zakład postawiony przez Pana został rozliczony prawidłowo, zdarzenia zostały zwrócone zgodnie z regulaminem.
§ 10. Anulowanie zakładu
1. Zakład może być anulowany:
1.5. w przypadku przerwania zdarzenia lub gdy zdarzenie nie odbyło się w zaplanowanym
terminie, za wyjątkiem gdy: - zdarzenie to zostało dokończone lub odbyło się w ciągu 48 godzin od momentu, w którym
zostało przerwane lub miało się odbyć (wyjątek nie dotyczy rozgrywek Baseball i Krykiet);
- zdarzenie to odbyło się lub zostało dokończone w ramach tego samego turnieju – w
przypadku typowania zdarzeń na rozgrywki tenisowe;
- mimo przerwania zdarzenia, w ciągu 48 godzin od jego przerwania został ogłoszony wynik
oficjalny (wyjątek nie dotyczy ogłoszenia walkowera).
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o odpowiedź na tego maila lub kontakt za pośrednictwem Live Chatu dostępnego na naszej stronie w godzinach 9-23.

Pierwsza kwestia to oczywiście fakt iż zwrot przerwane odnosi sie do zupełnie innych sytuacji ( zamieszki na trybunach, warunki pogodowe, jakieś awarie itp), tutaj sędzia zakńczył po prostu spotkanie i wskazał zwycięzcę a nie je przerwał. No ale ok czytajmy dalej, konkretnie wymienione wyjątki - mimo przerwania zdarzenia, w ciągu 48 godzin od jego przerwania został ogłoszony wynik oficjalny (wyjątek nie dotyczy ogłoszenia walkowera). Walkowera oczywiście nie było ( obaj gracze przystąpili do gry), jeden z graczy został oficjalnie uznany przez organizatora jako zwycięzca. Czarno na białym mi odesłali, część regulaminu z której wynika że nie mają racji.
Oczywiście Totalbet dal dupy oferując zakłady na sport , dla którego nie określił szczegółowych zasad rozliczania, i pewnie rozliczają go po prostu jak tenis który jest wszak zupełnie innym sportem. No ale w takiej sytuacji wypadałoby chyba przeprosić klienta, rozliczyć zakład zgodnie z regulaminem (czyli oficjalnym wynikiem), i umieścić w regulaminie zasady dla tego sporu. Tymczasem oczywiście kontakt z Totalbetem sie urwał, napisali jakieś bzdury w reklamacji, i na następne maile juz nie odpowiadają. Kasa nie jest jakaś duża, ale chyba jako klient mam prawo oczekiwać by zakład był rozliczony zgodnie z regulaminem a nie jak im sie podoba. Co tu z tym fantem zrobić?
 
Otrzymane punkty reputacji: +151
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Nie tak dawno też miałem podobny przypadek - tzn trochę inna sytuacja, ale tak samo dali zwrot zamiast wygranej. Też pisałem reklamację i ich odpowiedź wyglądała praktycznie tak samo - ich podejście do reklamacji to żart. Normalnie buki albo uznają reklamację, albo odrzucają i dokładnie tłumaczą powód swojego stanowiska a tutaj mam wrażenie że odrzucają i wklejają dowolny punkt regulaminu, bez znaczenia czy pasuje do sytuacji czy nie :)

I szczerze mówiąc nie wiem co możesz z tym zrobić, ja próbuję kontaktu z nimi poprzez pośredników którzy na pewno mają większy wpływ na buki niż zwykły gracz, tylko że nawet na ich wiadomości póki co nie odpisują :) Mimo wszystko to nic nie kosztuje, więc nic nie szkodzi spróbować
 
Do góry Bottom