>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PŁACZ OF THE DAY - Wybieramy najlepszego płaczka AO

wawo 6,7K

wawo

Użytkownik
Dzis wracam do gry na AO! Takżę mysle ze beda przejaja, toczenie beki, cyrki no i przede wszystkim PŁACZE ????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
...

ktory matol polecal grac handi na tego chlopa lepczenko ubranego chyba na bazarze w zabrzu i z ta wiesniacka niebieska czapka z napisem &quot;dozinki 2003&quot; ???

mialem czekac na Janowicza to stracilem 400 przez jakiegos nieogara ;/
jakbym wiedzial ze te lepczenko takie slabe jest to juz bym wolal te 400 oddac gornikom ze slunska niech maja hanysy na mydlo niz sponsorowac tych glabow z b365


tak to jest grac typy jakiegos znawce grajacego za 2 pln pewnie
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
wczoraj pożegnaliśmy wielkiego faworyta , niedoścignionego mistrza płaczu w HP i wzór dla wielu młodych adeptów tej sztuki ...

niech mu ban lekkim będzie
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
...
Azarenka pierdolona ruska *****...
Zamykala kupon na 2k i w secie 3 miala brejki na 3-0 ale poszlo na 2-2 by w 7 gemie meczyc bule przy swoim podaniu i s*****ic sie wiec zamiast zrobic 0-3 na dzien dobry zaczela 0-2 i poszla na 5-3 zeby kabaret trwal ...
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
...
No cóż., Dodig/Melo serwowali na mecz, potem w TB mieli dwa mini-brejki, oba oddane przez jebanego Marcelo Melo, w tym drugi podwójnym. Mówiąc krótko - by was ***** **** strzelił :].
Nie no, nie mam słów na tych ******ch pedałów. No jak tak można, przecież oni byli nie jedna noga, a ***** dwoma w finale i jeszcze zdążyli to przegrać. Co za żałosne sieroty.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Koniec AO , wielu płaczków nie przetrwało walki z bukmacherami , w starciach z moderatorami polegli Jazziri i Bankroll , niech im ban lekkim będzie .
W ankiecie można głosować na najlepszego z najlepszych ???? zachęcam do głosowania w ankiecie na górze tematu

Kandydaci
1. Jazziri za rozdwojenia jaźni , znany też jako król kontrowania zakładów zawsze nie w tą stronę . Oraz specjalna nominacja za założenie nowego tematu DNTB po tym jak mod go zamknął za płacze
2. Wawo i jego ,,idę spać jak przełamie&#39;&#39; ????
3. marcin1981 i ustawianie meczów Nadala Federera i Sharapovej ????
4 bankroll-rusofob i jego hejt na Azarenke
5 Analyst (specjalna nominacja) za życzenie katastrofy lotniczej dla Dallas Mavericks
 
anaruku88 102

anaruku88

Użytkownik
Król był tudzież jest tylko jeden. Kiedy przekraczał bramy HP z lekkością niczym muśnięcie motyla wygłaszał swoje rozgoryczenie postawą danego zawodnika.
Mój głos jednak powędrował do prawdziwej perły, a mianowicie Analyst.
Każdy z nas przeżywał rozgoryczenie po kiepskim występie zawodnika/drużyny w którą zainwestowaliśmy parę złotych. Kto nie nazwał go/ich pusiakiem czy nieco ostrzej nie rzucił jakąś inwektywą. Analyst przebił to wszystko. Osobliwość, ale której autor zmienił ograniczenia i przedstawił do nagrody
&quot; PŁACZ OF THE DAY&quot;
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Mój głos poszedł jednak na Aviciiego a.k.a. Jazirii.

Dzięki niemu mogłem zarobić spory hajs na AO, nie byłem w stanie oglądać wszystkich spotkań, bo przecież nie będę zapie*dalał z każdą transmisją.(http://jastrzebie-gramatyki.pl/cytat/288919) Po 10 minutach każdego spotkania wchodząc do HP wiedziałem, że ów użytkownik (R.I.P) w kilku prostych słowach skomentuje sytuację na korcie po czym odpowiednio zagram kilka wykluczających się betów, zamknę z zyskiem czy też skontruję. Pewnego dnia wchodząc na forumka podczas AO byłem zniesmaczony zamkniętymi DNTB, ale mój guru czuwał. Otworzył własne dyskusje i pozwolił mi zarobić once again. Jego płacz wprawdzie był uzasadniony, bo przecież kto by ogarnął 56483213 betów na kilka spotkań w krótkiej chwili, gdzie jedna piłka może diametralnie zmienić przebieg pojedynku. Przez przymusową absencje tego typera DNTB traci równo 67,2% swojej wartości wg gusu. Mam nadzieję, że Avicii wygra to głosowanie i wróci w chwale. Bez niego nie chcę mi się żyć. Tracę swój bankroll szybciej niż banklol. Rodzice już nie mają mi z czego pożyczać.

GŁOS NA KRULA :!:

KU CHWALE AVICII&#39;EGO :!:
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
Pizdziec ???? ????
dopiero przeczytalem post kuby
az sie lezka kreci za te nieprzespane styczniowe noce na forumku ????
pzdr
 
Do góry Bottom