>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Oddsring - opinie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie czekamy na wasze opinie na temat bukmachera Oddsring. Co Wam się w nim podoba, a co nie? Na co zwracać uwagę przy graniu itp. Ich mocne, a także słabe strony. Temat na pewno przydatny dla nowych graczy, którzy chcą się zarejestrować w Oddsring.

Co sądzicie o Oddsring?
&lt;a href=&#39;https://spadsmedia.com/aff/od/pl/8315907&#39; target=&#39;_blank&#39;&gt;&lt;img src=&#39;https://spadsmedia.com/adv/od/pl/468x60.gif?t=35&#39; border=&#39;0&#39; alt=&#39;OddsRing - zakłady bukmacherskie online&#39;/&gt;&lt;/a&gt;
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
plusy:
- wysokie kursy over/under oprócz betfair to chyba najwyższe (info z marca 2015 bo wtedy cos tam gralem)
- szybkie wypłaty potwierdzam
- szybkie rozliczanie zakładów
wady:
- słaba oferta a na spotkania mniej popularne powiedziałbym skandalicznie słaba
- notoryczne zaniżanie kursów live ( czyt. duza marża oraz czeste zmiany kursu tuż przed postawieniem zakładu)
- dziwne zasady obrotu bonusem
 
S 13

szymon__1

Użytkownik
-bardzo słaba strona z zakładami live(odświeżanie itp)[/quote]
Zgadzam sie! Ale tylko jak uzywa sie komputera, przy kozystaniu z mobile- wyglada to bardzo dobrze czytelnie i stabilniejsze niz np w bet365 i automatyczne odswiezanie.
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Zalegało 14zł na jednej z kart a tu przez dotpay od 10zł można wpłacić więc założyłem konto z ciekawości ;)
na plus:
✅ pokazana maksymalna stawka na zakład/kupon
✅ przejrzysta strona
na minus:
⛔ biedna oferta zakładów
Wie ktoś jak wyglądają tu limity?
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Zalegało 14zł na jednej z kart a tu przez dotpay od 10zł można wpłacić więc założyłem konto z ciekawości ;)

na plus:
✅ pokazana maksymalna stawka na zakład/kupon
✅ przejrzysta strona

na minus:
⛔ biedna oferta zakładów

Wie ktoś jak wyglądają tu limity?
Ja po graniu za max stawki 500 zl limity 100 zl na kazdy zaklad.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
na plus minimalne wplaty i wyplaty, ile sie chce a wszystkie darmowe i szybkie Skrill
na minus ciagle spadki kursu przy probie postawienia zakladu
 
E 1

echoplex

Użytkownik
Wpłaciłem 100 zł i dwukrotnie zagrałem po kursach bodajże 1.25. Po uzyskaniu 156 zł usiłowałem wypłacić te pieniądze. Niestety wypłata została anulowana... ze względu na zbyt niskie kursy ???? Zasłaniają się ustawą o praniu brudnych pieniędzy czy coś w ten deseń.
Było miło, spadam stamtąd.
 
marian33 125

marian33

Użytkownik
Brak live chatu, na e-maile odpowiadają jednak dość szybko w moim przypadku do 2 godzin ale zazwyczaj około godzinki, kursy niższe niż w innych bukach zazwyczaj o jakieś 0.05 ale przynajmniej mają szybką darmową wypłatę wprost na konto bankowe, u mnie zajęło to trochę ponad dzień roboczy.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ostatnio czytałem że testują Livechat i chcą wprowadzić support jak inne buki, oby do tego doszło. Prestiż by mógł urosnąć.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Prestiż by zyskał jakby wprowadzili więcej zakładów dodatkowych, bo to co jest teraz to chyba mniej nikt nie ma. Na maile odpisują bardzo szybko, wypłaty bezproblemowo i bardzo szybko więc bukmacher nie jest ok.
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Chwalcie tak, że szybko odpisują, a ja już czekam hoho. Poczekam do jutra. Wysłałem im dokumenty do weryfikacji, jak myślicie kiedy będzie aktywne więc?
A jak szybkie wypłaty czasowo na skrilla?
 
A 205

amindada

Użytkownik
A jak szybkie wypłaty czasowo na skrilla?
Na Skrilla wyplacaja bardzo szybko, czasem pare minut, czasem godzinka, wyplaty robią z tego co pamietam do godz. 20 , wiec jak zlecisz nawet pół godz. przed 20 to bedziesz mial w ten sam dzien, a jak zlecisz po 20.00 to na Skrllu kasa będzie pare minut po 8.00 nastepnego dnia.
Nie mają opcji &quot;anuluj wypłatę&quot; :]
 
A 4

adele

Użytkownik
Mój jeden z dwóch ulubionych buków :razz:
✅ mega bonus powitalny do 600 PLN chyba największy dostępny teraz na rynku, bardzo ważne to również szybkie darmowe wypłaty i minimalne wpłaty/wypłaty, również Przelewy 24, dobre kursy, częste promocje i program lojalnościowy gdzie zdobywa się kasę lub nagrody rzeczowe.
⛔ słaby live i słaby oferta na mniej znane wydarzenia
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
na plus minimalne wplaty i wyplaty, ile sie chce a wszystkie darmowe i szybkie Skrill

na minus ciagle spadki kursu przy probie postawienia zakladu
Dalej to samo w dodatku komplikuja przy bonusach, konto u nich do zamkniecia jest wiele innych bukow do gry.
 
W 2

wykrywacz

Użytkownik
Ja nie narzekam, buk godny polecenia. Często i gęsto proponują bonusy przy przegranych zakłdach na wybrane wydarzenia sportowe.
Warunki obrotu też nie są najgorze np. obrócić bonusem 10x po kursie 1,5
No i mają najwyższe kursy na mecze z podpórkami (1X, X2, 12)
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Najbardziej smieciowy buk jaki istnieje, robia zwroty 2 dni po meczu. U szczwanego chociaz rozlicza po prawidlowym kursie a to gowno jakich malo. Nie polecam nikomu.
 
Do góry Bottom