>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NPB / KBO 2023 - Japonia & Korea Południowa

jozzy22 597,7K

jozzy22

Użytkownik
Sezon 2022

Powoli rozpoczyna się granie w baseball. Poki co zaczęła Japonia wiec spróbujmy coś zagrać

Hiroszima Carp - Hanshin Tigers

Typ: 2 Kurs : 1.85

STS

Musze przyznać ze najgorzej idzie mi typowanie Japonii ale co tam może w tym sezonie będzie lepiej?!
Ekipy rozegrały juz po 5 spotkań no i w tej parze sytuacja klarowna
Hiroszima - 5 zwycięte
Hanshin - 5 porażek

Wiec oczywiście gramy na gości. Każda seria kiedyś się kończy wiec kto wie może akurat teraz? Przed sezonem 2 mecze i 1 wygrany przez Hanshin tak więc ...
Gospodarze mega start ale myślę że to jak dla nich ponad stan. Tym razem .... no cóż zobaczymy

Wynik: 3:2
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
1648916715831.png 1648916744769.png

Nieco spóźniony temat dotyczący ligi japońskiej i koreańskiej. Cieszące się największym zainteresowaniem rozgrywki zaraz po MLB.​
 
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
Rakuten Golden Eagles vs Nippon Ham Fighters
Typ : over 5.5 runs - 1,95-4j

Wydaje mi się że to będzie mocno otwarte spotkanie. Po obu stronach dzisiaj nie najmocniejsi starterzy. Zarówno Tanak jak i Kato w tym sezonie grają mocno w kratkę. Zauważyć warto że obaj oddają sporo walks a to przy tym potencjale ofensywnym obu ekip wydaje się że dziś może być kluczowe. Coraz lepiej grają najważniejsi zawodnicy po obu stronach w postaci Franco, Yamazakiego czy Matsumoto. Myślę że przy tym Pitching staffie ta linia jest do pokrycia dosyć spokojnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +326
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
Doosan Bears vs KT Wiz Suwon - over 7.5 runs (1,70- 6j)

Jeszcze szybki bet na Koreę. Wczoraj przy dużo lepszym Pitching staffie mieliśmy mocno overowe spotkanie i myślę że dzisiaj będzie kontynuacja tego trendu. Warto mieć na uwadze że Seung jak i Sulser to miotacze rzucający duzo poza strefę narzutu.Obaj to nr 3 swoich ekip co nie jest przypadkiem. Ogólnie są to moim zdaniem idealnie sklejone zespoły na overy. Gospodarze z Rojasem czy Hwanem a goście z wyśmienicie grającym Alfordem czy Jang Sung-Woo to wydają się byc maszyny do punktowania. Również te matchupy obu drużyn na tych miotaczy wyglądają mega korzystnie i te 8 punktów nie powinny być problemem w tym starciu.
 
jozzy22 597,7K

jozzy22

Użytkownik
Kiwoom Heroes - NC Dinos

Dinos (-1.5) @ 1.88

STS

Spróbujmy zaglądnąć do Korei.
Dziś próbuje hcp w kierunku Dinos. Drugi mecz serii i póki co 1 win Kiwoom. Tym razem zaufam NC gdyż do gry wystawiają Fedde który ma wybitne statystyki w tym sezonie. 12 spotkań i 11 winow po jego stronie tak więc zdecydowanie biję pod każdym względem swojego rywala. Jak będzie dziś tego nie wiem ale próbuje takiego beta.

Wynik: ech
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 597,7K

jozzy22

Użytkownik
Temat z Meksyku zamknięty więc wstawię tu. Nie ma sensu otwierać nowego tematu


W Meksyku zaczynamy faze play-off więc poważne grane
Dziś gram wszystkie trzy mecze i zobaczymy co z tego wyjdzie

Meksyk - Quintana Roo
Typ: 1(-1.5) Kurs: 1.89

fortuna

Jedyny mecz w którym gram hcp z racji marnego kursu na "czyściocha". Skąd gra na Meksyk? Cóż narzuca dziś Moyers który zagrał w sezonie 10 spotkań i .... wszystkie wygrał.
Stąd i dziś mu zaufam i liczę , że ogarnie z kolegami temat

Tabasco - Yucatan
Typ: 2 Kurs: 2.05

fortuna

Tego meczu boję się najbardziej ale co tam. W ekipie Yucatan narzuca Doubront który również nie zaznał w sezonie porażki. Tu jednak rywal pograł więcej więc może być różnie ale spróbuje zaufać niepokonanemu, a jak będzie to się zobaczy rano.

Veracruz - Puebla
Typ: 2 Kurs: 1.97

fortuna

Kolejny mecz w którym jeden z miotaczy ma zdecydowanie lepszy sezon od rywala i to głównie na tym opieram typ. Camacho(Puebla) na 13 spotkań wygrał 11 i tym na starcie już ma przewagę nad rywalem

e: no to pięknie zawiódł Typ którego byłem najbardziej pewien
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1040
jozzy22 597,7K

jozzy22

Użytkownik
Spotkanie: Monclova - Dos Laredos
Typ: Monclova (-1.5)
Kurs: 2.31
Bukmacher: fortuna


Spróbujmy jeszcze raz szczęścia w Meksyku. Przed nami 3 spotkanie fazy PO i póki co 2:0 dla dzisiejszych gości więc ...
tym razem Monclova jednak musi się postarać o to by wygrać. Jesli chodzi o miotaczy to lepiej w sezonie radzi sobie gospodarz co również daje nadzieje na pozytywny wynik. Ja wchodzę w hcp ale myślę , że czysta 1 do jakiegoś większego kuponu można próbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +374
jozzy22 597,7K

jozzy22

Użytkownik
Ruszyły z kopyta już ligi również w Japonii I Korei więc jeśli ktoś coś na ten temat to piszta

Ja dziś delikatnie spróbuje takie cos:

Hanwha Eagles - Lotte Giants

Typ: 1(-1.5) Kurs: 1.94

fortuna

Aż sam nie wierzę w to co widzę ale ekipa Hanwha póki co mega. Na 8 spotkań tylko 1 porażka tak więc jak na to co było w w bodaj 2 poprzednich sezonach to zaskoczenie. Dziś liczę na kontynuację gdyż na górce wystąpi Sanchez który już raz wyszedł w tym sezonie zwycięsko. Ogólnie cała ekipa Eagles ma świetne staty na początku i spróbuje to wykorzystać skoro idzie. Rywale zdecydowanie na przeciwnym biegunie. Gra im się kompletnie nie klei mega słabe staty na starcie tak więc... czekamy co to będzie.

w: z całej serii spotkań trafiłem w najnudniejszy pojedynek
Wynik: 0:1
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom