>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Nowe sposoby wpłaty

assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Skala zmian które zaszły na stronach dostępnych w Polsce bukmacherów jest zadziwiająca. Rzecz pierwsza to blokowanie stron, rzecz druga ograniczona dostępność do konta i jeszcze sprawa dokonywania płatności.
Zniknęła cała paleta możliwości z wyjątkiem przelewu i trustly.
Wiadomo że jedynym racjonalnym wyjściem jest Trustly, ale pytanie czy to w 100% bezpieczne ? Bo słyszałem ludzie się skarżą... Ktoś coś może powiedzieć na ten temat ?
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Tak jest bezpieczna. Juz dla calkowitego bezpieczenstwa mozna zawsze miec oddzielne konto do wpłat ta metoda
 
K 0

kryko123

Użytkownik
Witam, mam pytanie, ponieważ zawsze wpłacalem pieniadze przez system Przelewy24, natomiast od 1 lipca nie ma takiej mozliwosci, na czacie napisali mi ze czekaja na oficjalne stanowisko od Dial Com i zaproponowali mi abym przelewal przez system Trustly. Stad moje pytanie czy ten system Trustly dziala na takiej zasadzie jak Przelewy24, chodzi mi o to czy pośrednik ten nie przekazuje danych firmie bukmacherskiej o danych wpłacającego czy jednak taki Expekt ma wgląd do dokladnych danych? Przelewy24 zawsze były dla mnie bezpieczne dlatego stad moje pytanie.
 
C 42

cravchenko

Użytkownik
Po jakim czasie w ogóle pojawiają się środki na koncie bukmachera po skorzystaniu z wpłaty przez Trustly? Tam jest taka informacja &quot;Przeważnie środki zostają przelane na drugi dzień po dokonaniu transakcji. W razie trudności skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.&quot; Faktycznie trzeba czekać do następnego dnia czy środki pojawiają się od razu po transakcji? Mógłby ktoś napisać jak wpłacał przez Trustly?
 
Do góry Bottom