>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Norwegia - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

bfred 376,8K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia Dywizja 2 grupa 2
Godzina: 14:00
Spotkanie: Kjelsås - Vålerenga 2
Typ: over 1,5 gola w 1 połowie meczu
Kurs: 1.56
Bukmacher: Betclic
Analiza: Dawno nie typowałem Norwegii niższej ligi ale ten typ wydaje mi się ciekawy. Kursy na liczbę goli w meczu mnie nie satysfakcjonują ale ten wydaje mi się, że warty zagrania. Gra 3 drużyna z ostatnią. w czołówce straszny ścisk, różnica pomiędzy 1 a 7 lokatą to tylko 3 pkt. Gospodarze mają tyle samo punktów co 1 i 2 drużyna. 13 pkt i bilans 13-7 nieźle. Goście dno jeszcze bez punktu bilans 6-21 po 6 zaledwie meczach. Z tego co pamiętam to na wyjazdach Valerenga 2 grała zawsze głębokimi rezerwami nastolatkami co powodowało wysokie przegrane. W ostatnich 4 meczach wysokie porażki padało od 4-6 goli. Gospodarze bardzo przyzwoicie 4 wygrane w ostatnich 5 meczach i dzisiaj będą chcieli kontynuować passę i dobić do czołówki. Myślę, że zaczną mocno i padną te 2 gole w 1 połowie meczu jeśli to co piszę o gościach się potwierdzi. Powodzenia:)
 
scorpio82 219,5K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Norwegia Eliteserien
Godzina: 17:00
Spotkanie: Molde - Sarpsborg 08
Typ: Wygrana Molde
Kurs: 1,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W Norwegii sezon dopiero na początkowym etapie jednak już po tych kilku meczach wydać że różnica między mierzącymi się dziś zespołami będzie duża. Po 9 meczach Molde na 3 miejscu w tabeli a dziś duża szansa aby odrobić część strat do lidera ponieważ na własnym stadionie prezentują się bardzo dobrze i z ostatnich 15 meczy wygrali 10 przy zaledwie 1 porażce. Dzisiejsi rywale słabo rozpoczęli sezon i z dorobkiem 7 punktów w strefie spadkowej. Sarpsborg 08 z serią 3 kolejnych porażek w których stracili łącznie aż 15 bramek.
 
Psychosocial 871,4K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Lyn-Sandnes TYP 1 kurs 1,60 4/10 g.19.00 5:0 WIN

PS: Z tego co wyczytałem w necie gospodarze do tej pory grali z mocnymi ekipami u siebie (bilans 1-3-0) i mają tylko dziś jedną absencje w postaci Andreasa Helluma. Ich trener Jan Halter Halvorsen doskonale poukładał zespół i jako beniaminek radzą sobie w 2 lidze naprawdę nieźle.

Goście grę opierają tylko na jednym starzejącym się bramkostrzelnym napastniku Tommym Høilandzie. Są słabsi od Lyn i powinni ulec.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1120
bfred 376,8K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia OBOS - ligaen
Godzina: 19:00
Spotkanie: Mjondalen - Moss
Typ: BTS
Kurs: 1.57
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Jedziemy z Norwegią zaplecze ekstraklasy. Kiedyś padało tutaj sporo goli i lubiłem grać ale teraz jest to troszkę bardzie nieprzewidywalne. Gra 11 z 7 drużyną. Gospodarze tylko 3 pkt przewagi nad strefą spadkową a goście tyle samo punktów co 6-ste Lyn co daje prawo do gry w barażach ale też tylko 4 pkt straty do lidera - czyli ta górna część jest mocno spłaszczona. Bilans bramkowy gospodarzy w 8 meczach 13-14 goście po 9 spotkaniach 16-16 - staty idealnie pod BTS ale czy tak będzie? W ostatnich 5 meczach w 4 obydwa zespoły zanotowały BTS. W pojedynkach bezpośrednich mamy 4/5 ostatnio było jednak 0-0 ale to był towarzyski..Próbujemy. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +265
R 786K

rjastrzab

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka nożna Norwegia OBOS Ligaen
Godzina: 19:00
Spotkanie: Stabaek - Egersund
Typ: powyżej 3,0 gola (azjatycka suma)
Kurs: 1,55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Coraz słabsza oferta. Ligi pokończone. Rozstrzygnięcia tam gdzie jeszcze grają w play-offach pozostają niejasne. Trzeba szukać. Na dziś proponuję over bramkowy w Norwegii. To kierunek, który obfituje w bramki. W wybranym spotkaniu gospodarze ekipa Stabaek po 8 kolejkach ma bilans 17:12, a goście aż 21:16. W H2H nie znaleziono żadnego meczu w historii między nimi, więc popatrzmy na wyniki ligowe. Stabaek poprzednie mecze kończył wynikami 3:0, 2:2, 3:3, 5:1 (puchar), 5:0, 3:4 (puchar), 2:2. Egersund kolejno: 2:2, 4:3, 1:3, 1:1, 1:3 (puchar), 1:2.
Gram ostrożnie over 3,0 bramki, a gdy w meczu wpadną równo 3 gole to mamy zwrot.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +265
bfred 376,8K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia Division 3 Group 3
Godzina: 19:00
Spotkanie: Asker - Sekid 2
Typ: over 1,5 gola 1 połowa
Kurs: 1.56
Bukmacher: Betclic
Analiza: A co tam próbujemy. Niższa liga Norwegii. Wicelider gra z 13 przedostatnią drużyną. Gospodarze 17 pkt tylko 1 pkt straty do lidera goście 5 i 2 pkt straty do bezpiecznego miejsca. Bilans gospodarze to 25-10 a gości 11-17 i widać, że mało strzelają...Ostatnie 5 meczy tych drużyn to u gospodarzy grad goli aż 4 razy over 3,5! I co ciekawe w tych 4 spotkaniach zawsze notowany był over 1,5 gola w 1 połowie. Co do gości to mieliśmy 3 razy over 3,5 a w w 4 spotkaniach również było over 1,5 gola w pierwszej odsłonie meczu. Dzisiaj liczę, że będzie podobnie. Tym bardziej, że również wskazują na to ostatnie 2 mecze h2h.... Powodzenia:)
 
stanley-63 862,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia OBOS-Ligaen
Godzina: 17:00
Spotkanie: Egersund : Asane
Typ: over 3.5 gola
Kurs: 1.69
Bukmacher: Betfan

Mecz beniaminka z Asane rzucił mi się w oczy , beniaminek radzi sobie całkiem nie żle i po 10 meczach zajmuje wysokie 4 miejsce i co jest na w/g mnie bardzo duży + Egersund to że są do tej pory najskuteczniejszą ekipą OBOS-Ligi , zdobyli 27 bramek ! ale jest też druga strona medalu bo stracili już 22 bramki co jak dla mnie nadaje smaczku w dzisiejszym meczu , co do Asane to dwa ostatnie sezony z ledwością zdołali pozostać w OBOS Lidze , w tych dwóch sezonach też jedno co rzuciło się w oczy to stracone bramki i było ich dosyć sporo , jak to wygląda w tym sezonie ? a no też nie zapowiada się ciekawie bo chłopaki zajmują 14 miejsce co na tą chwilę oznacza baraże , w 10 meczach bilans 2/4/4 i br 12:19 , wyjazdy gości w tym sezonie 0/1/3 i zaledwie 4 strzelone i 9 straconych , jeżeli chodzi o bezpośrednie mecze to tylko takie info że ostatnio spotkani się dekadę temu ale w meczach pomiędzy nimi padało sporo bramek , Egersund w ostatnich 5 meczach to over 3.5 był aż 4 krotnie , liczę że dziś obie ekipy nie będa murować bramki tylko będzie to spotkane mocno offensywne !
 
stanley-63 862,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia OBOS-Ligaen
Godzina: 19:00
Spotkanie: Valerenga : Moss
Typ: over 2.5 gola / obie strzelą
Kurs: 1.82
Bukmacher: Betfan


Spadkowicz kontra Moss , zapowiada się ciekawie , Valerenga widać że chce powrotu do Elity a goście w tych 11 meczach spisuje się bardzo dobrze , Valerenga o dziwo gra lepiej wyjazdy bo dom to 2/1/2 i br 6:7 goście natomiast w meczach wyjazdowych 2/1/2 i br aż 7 zdobytych i aż 10 straoconych , wnioskuję że może i Valerenga wygra to spotkanie ale nie będzie zachowa czystego konta bo gości zapewne stać na gola w tym spotkaniu .
 
Do góry Bottom