>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher NOBLEBET - informacje o firmie

Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
A teraz Drogi Graczu, opowiem Ci pewną historię….

Wszystko zaczęło się od spotkania grona ludzi - prawdziwych miłośników sportu, biznesu i wielkich emocji. Ludzie Ci, profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, zapragnęli stworzyć firmę bukmacherską inną od wszystkich. Elitarny, nowoczesny, bezpieczny klub gracza, który zapewniłby emocje i obsługę na najwyższym poziomie, ofertę odpowiadającą najbardziej wymagającej klienteli oraz ekskluzywny charakter. Wtedy to właśnie powstała idea Noblebet.

Z tą myślą przewodnią zatrudniono zespół doświadczonych pracowników z ogromną pasją do zakładów sportowych. To oni niestrudzenie budowali w pełni polską markę bukmachera Noblebet, którego również ja, z dumą przyznaję, jestem częścią.

Nasza firma szczyci się transparentnymi zasadami i podejściem FAIR PLAY do gracza. Dokładamy najwyższych starań abyś zawsze czuł się komfortowo, przygotowujemy dla Ciebie spersonalizowane bonusy i promocje. Oferujemy bardzo szeroki wachlarz sportów - od krykieta po e-sport. Łączymy tradycję najlepszych praktyk z nowoczesnością na miarę trzeciej dekady XXI wieku.

Oprócz rozrywki i powiększania portfeli naszym graczom, priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo. Nasza Polityka Prywatności dba o ochronę przekazanych nam informacji i danych. Korzystamy z nowoczesnych i sprawdzonych systemów płatności. Działamy pod nadzorem Ministerstwa Finansów, które znając nasz profesjonalizm, nie wahało się przyznać nam licencji nr. PS4.6831.28.2017. Nasza siedziba znajduje się pod adresem: Polski Bukmacher Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza, ul. Limanowskiego 10, KRS: 0000687635, NIP: 6292481907, REGON: 367989720.

I to już jest koniec krótkiej historii, którą miałem Ci do opowiedzenia, Drogi Graczu… Teraz pora żebyś Ty zaczął pisać swoją historię - razem z nami!

Kontakt poprzez czat oraz mail [email protected]
 
I 94

Istanbul

Użytkownik
Nasza firma szczyci się transparentnymi zasadami i podejściem FAIR PLAY do gracza.
Taa.... :rolleyes: .
Rozumiem, że jesteś administratorem - więc spodziewam się w sumie bana za to co teraz napiszę - ale ten cały Noble-bet to jakaś masakra.

Najpierw po wygraniu zakładu z mnożnikiem który oferują nowym graczom dostałem limit, na większość sportów w granicach 50 groszy do 1,50 .. przy jednoczesnym obowiązku 4-krotnego obrotu depozytem od 800 złotych wpłaty.
Spojrzałem i okazało się, że na parę lig/rozgrywek w piłce nożnej limity są trochę większe, to znaczy w granicach 30-50 złotych... Szczerze nie śledzę tych lig/rozgrywek, więc po prostu zagrałem za ponad 1500 złotych zakładów na chybił-trafił, niech już Sobie zabiorą większość tych pieniędzy - byle tylko odzyskać część i mieć już ten cały stres z głowy.

Próbując wykonać wypłatę, najpierw zablokowano mi konto (Musiałem przesłać potwierdzenie wpłaty), później po odblokowaniu okazało się, że mój numer konta bankowego wyświetla się z brakującymi ostatnimi 4 cyframi przy próbie wypłaty (Chociaż wyświetlał się prawidłowo w zakładce "Moje konto"...) Nie wiem o co z tym chodziło, ale znowu pisałem na czat żeby to naprawić, pytali mnie znowu o to z jakiego urządzenia korzystałem przy wpłacie (Używam tylko 1 komputera).

Niby teraz środki są w drodze na konto, ale dalej oczekuję na następne problemy - i wygląda mi to tak jakby próbowano mi po prostu odebrać środki.

Masakra jakaś, korzystałem wcześniej z paru innych bukmacherów i nigdy jeszcze się z czymś takim nie spotkałem.

Żeby być FAIR - jeśli dostanę środki na konto to napiszę... póki co, niby środki "W drodze".

EDIT:
Udało się, środki na koncie... chociaż tyle.

Tak czy siak, moim zdaniem nie warte to wszystko było stresu - a i tak musiałem przegrać część pieniędzy na sportach o których nic nie wiem, bo zablokowano mi możliwość gry na większość wydarzeń/rozgrywek.
Zdecydowanie NIE Polecam - to było moje najgorsze doświadczenie z firmami bukmacherskimi.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom