>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Newsy, ciekawostki ze świata Koszykówki

tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Dziś na Sport 1 pokazywali mecz Bayern - Brose Bamberg
2 min do końca wynik 76-71
Wynik końcowy 76-80 :;/:
Na Sport 1 można za darmo oglądać półfinały koszykarskiej Bundesligi. Mecze z Niemiec ok. godz. 17:00.
Na Rai Sport pokazują wszystkie mecze półfinałowe Lega Basket - codziennie o 20:45.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Myślę, że warto to tutaj napisać, bo to był jeden z najlepszych Polskich zawodników.
W wieku 47 lat zmarł Adam Wójcik, przyczyną śmierci białaczka.
 
panczas 117

panczas

Użytkownik
Styczeń był w styczniu a teraz jest marzec. STK Czarni Słupsk które do tej pory prowadziło grupy młodzieżowe złożył wniosek do PZKosz. Klub ma też wsparcie miasta i prezydenta Biedronia. W składzie między innymi Łukasz Seweryn i Mantas Cesnauskis jako grający asystent trenera.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Ciekawy materiał dał ostatni mecz w Detroit. Nie brakowało opinii, że w związku z brakiem Embiida Phila dostanie oklep, &quot;bo przecież Butlerowi nie będzie tak siedziało dwa czy trzy mecze z rzędu&quot;, a tymczasem przegrywali już 12-oma do przerwy, podnieśli się i spokojnie zwyciężyli. Pewnie posypią się głosy, że to nie ich zasługa, tylko zgłupieli Drummond, Blake i Jackson. To trochę jak z polskimi siatkarzami, gdzie mecz po meczu wygrywali, bo rywale się podłożyli, mieli kryzys itp. itd. ;)
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Pamięta ktoś jakie były kulisy przetargu na pokazywanie Euroligi w polskiej telewizji?
Z tego co pamiętam to wcześniej Canal+ pokazywało dużo meczów
Teraz mamy tylko jeden mecz na jedną kolejkę w Polsacie Sport.
Wykupili taki ubogi tańszy pakiet i Canal+ nie byli ich w stanie przebić?
 
pukon 1M

pukon

Użytkownik
Z tego co pamiętam, Canal+ nie walczył jakoś mocno o Euroligę - ostatnio niższa oglądalność i też Euroliga wtedy podniosła cenę za prawa do pokazywania tych rozgrywek (zbiegło się to z ówczesną reformą rozgrywek), te aspekty były tutaj chyba kluczowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
pukon 1M

pukon

Użytkownik
Micheal Eric, kluczowy gracz Darussafaka, zawieszony na pięć spotkań ligi tureckiej i grzywna 15.000 dolarów, za taki &quot;występek&quot; :
1082330897834217473
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Półfinał Pucharu Grecji - Panata vs Olympiakos i oczywiście muszą być jaja.
45-30 dla Panaty w przerwie i Olympiakos zdecydował nie grać drugiej połowy oddając mecz walkowerem. To protest przeciwko sędziom, którzy nagwizdali im fauli od groma. Tutaj tekst.
https://www.eurohoops.net/en/heba/828597/olympiacos-decided-to-protest-for-the-refs/
Właśnie chciałem pisać o tym. Oglądałem, ale na litość boska, nie wyjść? Profesjonaliści? Gdzie ambicja? Czytam na tt Olympiacosu i kibice zadowoleni. Dziwna sytuacja. Myślałem, że czegoś nie zauważyłem i przez to nie grają. A im się po prostu odechciało. Zwrócą mi chyba za ten kupon?
 
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Wiesz, mecze Panaty i Olympiakosu zawsze są podwyższonego ryzyka. Sędziowie gwizdali aż zbyt po gospodarsku i się trenerzy wkur...zyli. Dla kibiców Olympiakosu to super rzecz, bo na boisku by przegrali, a tak PAO nie ma pełnej satysfakcji z wygranej meczu.
Co do zwrotu, zależy gdzie zagrałeś, ale zazwyczaj czekają 24h na wznowienie meczu, a że go nie wznowią, to wieczorem dostaniesz zwrot obojętnie co zagrałeś (no chyba, że coś na 1. połowę ;) )
 
Do góry Bottom