>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2020 - Typy z analizami + dyskusja

Status
Zamknięty.
R 3,2K

Rondo9

Użytkownik
Portland -3.5
@1.87
Zarówno GSW jak i Portland sezon zaczęły od bilansu 2:2. Obie drużyny przed sezonem miały wysokie aspiracje, jednak kontuzja Thomsona sprowadziła na ziemię zespół Warriors. Mimo iż kadrowo nie wygląda to źle to jednak Oubre i Wiggins są kompletnie bez formy, Green wciąż z kontuzją ( dziś jest GTD) a Wiseman stawia dopiero pierwsze kroki w NBA . Sam Curry to za mało.
Portland ma spory potencjał. Przed sezonem do składu dolaczyl Covington co mocno poprawi defensywę zespołu. Lillard i McCollum to już gracze klasowi a Nurkic pod koszem dziś powinien mieć sporą przewagę.
Mimo iż w tym sezonie wyniki są conajmniej dziwne to uważam że Portland ma sporą szansę na wygraną gdyż GSW pokonali tylko Pistons i Bulls, którzy tuzami ligi nie są.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Jerami Grant (Detroit) 20 lub więcej pkt @ 2.30 bet365

Pistons bez Griffina więc Jerami odda pewnie z 20 rzutów, a mimo, że cegli to 20+ robił w tym sezonie w 3 z 4 meczów.


Kyle Anderson (Memphis) 20 lub więcej pkt @ 6.50 bet365

Zaskakujaco wysoki kurs, biorąc pod uwagę, że już dwukrotnie w tym sezonie 20 przekraczał. A dzisiaj w Memphis taki szpital, że Anderson i Brooks oddadzą pewnie po 15-20 rzutów z gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +75
meister13 1,8K

meister13

Użytkownik
Z Leonardem Clippers wyglądali odmiennie i rozwalili Portland, a Kawhi rzucił 28 pkt. Dziś gra przeciwko Jazz, którzy nie lubią bronić wysoko, Gobert jest w dobrej formie i nie zdaje mi się, żeby Clippers mieli wiele off rebounds i akcji z ponowienia. Z nawet dobrymi trójkami Kawhi myślę że do 27 pkt nie dobije.

Kawhi under 26.5 vs Jazz@1.85

4 double-double, 3 triple-double w 4 spotkaniach Jokera. Wygląda bardzo dobrze, gra prawie cały mecz, w każdej akcji dokłada coś od siebie - brakuje tylko stabilizacji reszty graczy i wygrywanych spotkań. Serb będzie chciał śrubować dwucyfrowe statystyki tak jak do tej pory, a kurs na ew. dwucyfrówkę w asystach zachęca.

Jokić over 9.5 asysty vs Suns@2.10

Kyriemu w pierwszym spotkaniu z ATL nie szło zza łuku, ratował Harris, a dziś znowu z nimi grają i uwzględniając, że nawet gdy grał wybitnie to linii 27.5 3/4 nie przekroczył. Ponadto ostatnia gra była grana na dużym tempie i wielu zdobytych punktach. Wydaje mi się, że dziś będzie mniej obficie.

Irving under 27.5 vs Hawks @1.80

Dziwnie mi się ogląda Greka, Giannis jest coraz częściej wyłączany z gry lub nieskuteczny - zaczął asystować, a Bucks przegrywają bez jego meczów 30+ pkt. Do tej pory zapewnił kolejno 2,4,5,6,10 asyst - coach Bud musi reagować, a że grają z Chicago to Giannis nie będzie miał wielu minut - bo Bucks z cieniasami w tym sezonie mają blowouty - tylko np. z Knicks nie w tę stronę :D. Mimo wszystko myślę, że Giannis zaprzestanie rozgrywania.

Giannis under 5.5 asysty vs Bulls @1.70
kursy z ewinner
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom