>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Moto GP 2014

simons 646

simons

Forum VIP
Czas zacząć sezon 2014 MotoGP. Niżej wklejam terminarz ... no i powodzenia ????

Źródło: motosp.pl​
 
simons 646

simons

Forum VIP
Na początek długoterminówki ????
Moto3:
Tutaj walka powinna być zacięta. No faworyci z practice&#39;ów czyli Miller i Marquez powinno pokazać się z dobrej strony już od początku. Do tego dołączyć sie powinni Rins, Fenati i może Vinalez. Więcej ich tu nie widzę w walce o 1 miejsce. Miller mimo wyników na słabej Hondzie mnie nie przekonał rok temu. Marquez ładnie &quot;urósł&quot; w ciągu sezonu i liczę na jego dobry sezon. Fenati dużo narzekał na Honde i w sumie miał o co, teraz na KTM niezłe czasy ... nie widzę go ciągle w czołówce ale powinien namieszać no i Vinalez od czasu do czasu tez sie powinien pojawić.
Walkę o podium zamknąłbym kolejno Rins - Marquez - Miller. Duże ryzyko bo w minionym sezonie to KTM było o poziom wyżej od Hond (Rins i Marquez to koledzy z teamu i właśnie mają Honde) ... ale Rins rok temu jeździł jak równy z Salomem i Vinalezem (tym starszym, który przeszedł do moto2). Mieli w 3jke KTMy codawało przewage, ale 2 sezonu temu Rins zajął &quot;zaledwie&quot; 5 miejsce w generalce jeżdżąc dobrze jak na zawodnika w jego wieku, ale przeciętnie jak na moto3. Sporo się rozwinął w rok i licze na kolejną poprawę poziomu.
Mój werdykt to Rins win sezon @ ~6 (pewnie jest i wyżej)
Moto2:
Tutaj podobna sytuacja. Stawiam na zeszłorocznego przegranego. Esteve Rabat, zdobywca 3 miejsca w minionym sezonie. Tito podobnie jak wyżej był ciągle widoczny w walce o 1 miejsce z Espargaro i Reddingiem (którzy przeszli wyżej do GP). Luthi też ma ładny sezon za sobą i myślę, że tutaj 1 miejsce należy do jednego z nich, ze wskazaniem na Rabata. Na pewno kurs jest fajny bo ponad 4 idzie spokojnie znaleźć. W sumie paru zawodników może się do walki o 1 miejsce włączyć, ale wętpie, żeby ktoś mógł stanowić realne zagrożenie.
Ostatecznie Rabat win @ ~4,3
MotoGP:
Tutaj będzie krótko i na temat ???? Marquez jest póki co najlepszy z całej ekipy. Rok temu się przyzwyczajał do większej mocy. W tym roku powinno pójść gładko. Wiadomo Lorenzo nie da mu wziąć tytułu za darmo. Rossi w treningach w dobrej formie może będzie miał przebłysk w którymś wyścigu ... nie mniej Marquez dla mnie zdecydowany faworyt.
typ - Marquez win @ ~2.00
 
simons 646

simons

Forum VIP
W sumie w różnych kombinacjach pograłem, m. in. single ale zamysł jest taki:

A. Espargaro - Rossi 1
Oliveira - Vasquez 1
Fenati - Kornfeil 1
AKO: 4.19 Planetwin365
⛔
Zaczniemy od moto3. Oliveire pamiętam jako lepszego i też w minionym sezonie na niego stawiałem. Początek sezonu więc nie ma co szarżować ze stawką, ale ogólnie to powinien skończyć 3-4 pozycje wyżej. Czasy też potwierdzają, tezę o lepszym Oli ???? .
Fenati nadal strasznie nieregularnie. Dobre FP i QP można powiedzieć, że skopał, bo wystartuje mocno z tyłu jak na czasy z FP. Nie mniej ma pare torów gdzie jeździ dobrze i słabe QP też są w jego stylu. Myśle, że skończy na podium ... a tam nie widzę Kornfeila niestety.
Kolejny, który skopał i to w pięknym stylu to A. Espargaro. FP dominował a w QP już chyba psycha siadła, 2 motocykle rozbite, z czego jeden mając 3 czerwone kaski (najlepszy czas w 3 sektorach). O ile bania mu wytrzyma, to jego motor, Yamaha open w obecnym momencie ma znaczną przewagę. Szczególnie nad Rossim, który nadal walczy z set-up&#39;em co widać po czasach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
simons 646

simons

Forum VIP
Pierwszy wyścig za nami. Jak zwykle nie obyło się bez niespodzianek, ale to standard na początku sezonu.
Krótkie podsumowanie betów ... wszystko w plecy ????
Oliveira wyprzedza na ostatniej prostej Vasqueza i kończy z czasem o 0.015 lepszym ???? Fenati nawala po dobrych FP, kręcił się z tyłu, to też w jego stylu ale nie myślałem, że tak zawali akurat ten wyścig. Rossi walczy o 1 miejsce i definytywnie kończy 2 a A. Espargaro stara się po prostu nie wywalić jak w QP.
Jedyne pocieszenie jest takie, że długoterminówki spoko się zapowiadają ????
Informacje zebrane, teraz czekamy do kwietnia na Texas ;)
 
oki 270

oki

Użytkownik
Kilka typow na kwalifikacje.
Iannone-Bautista 1 2,1 b365 ✅
Bautista-Doviziosso 2 1,83 b365 ✅
Dwa single na jezdzcow ducati, a to dlatego, iz skorzystali oni z wprowadzenia kategorii &quot;open&quot; co wiaze sie z mozliwoscia uzycia przez nich miekkiej opony. Juz podczas pierwszego weekendu w Katarze pozwolilo to zajac Doviziosso doskonale 4. miejsce w kwalifikacjach.
Do tego dochodzi bardzo niemrawa postawa Bautisty na tym torze. W kazdym z trzech dotychczasowych treningow plasowal sie ok. 10 miejsca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
P 402

plastelina

Użytkownik
o ile nie będzie żadnych incydentów to piece of cake bo przewaga w race pace ogromna

fortuna
Motocykle - GP USA klasa GP - Rossi V.-Espargaro A.7027 kto lepszy
1 1.44 -- --

Motocykle - GP USA klasa GP - Pedrosa D.7089 klas.koncowa / PZ: 3
1-3
1.50 -- --

Całkowity kurs: @2.16

tu z kolei szału nie ma jeśli chodzi o kurs ale Honda rządzi w Austin, Yama bez szans
bwin
MotoGP - GP Americas, Race
Winning bike
Pick: Honda 1.25
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
oki 270

oki

Użytkownik
Probujemy na kwale to samo co 2 tygodnie temu ;)
Bautista-Doviziosso 2 1,75 marathon ✅
Bautista poza pierwszym weekendem jezdzi zupelnie bezbarwnie. Szczerze mowiac nie wiem z czego to wynika, ale poki daja go w parze z uprzywilejowanym ducati to trzeba probowac.
Smith-Iannone 2 2,1 marathon ⛔

Smith slabiutko w FP3, co zaowocowalo dopiero 11. miejscem przez co bedzie musial sie przebijac przez QP1. Iannone szalu moze tez nie robi, ale 7-8 miejsce w kwalach moze pozwolic mu pokonac Brytyjczyka.
 
oki 270

oki

Użytkownik
Kwalifikacje
Pedrosa-Rossi 1 1,58 ⛔ masakra co Pedrosa pojechal :/
Smith-Crutchlow 1 1,5 ✅
ako 2,37 ⛔
marathon
Jak to dej pory Pedrosa w kazdych kwalifikacjach wygrywal z Rossim. Tym razem powinno byc podobnie, poniewaz sam Włoch narzeka na swoja yamahe.
&quot;- Nie jestem zadowolony z treningów, zwłaszcza tego popołudniowego. Nie byłem w stanie trzymać mocnego tempa i ukończyć rywalizacji w czołówce. Miałem sporo problemów z motocyklem, zwłaszcza jeśli chodzi o przyspieszenie. Mam kłopot, by odkręcić manetkę do końca, bo maszyna zachowuje się bardzo nerwowo. Staraliśmy się to jakoś rozwiązać w trakcie trwania treningu, ale nie udało się &quot;
Co do drugiej pary to Crutchlow poki co z 13. czasem treningow co moze zaowocowac przebijaniem sie przez QP1. Juz 2 tygodnie temu ta sztuka mu sie nie udala, gdzie zajal ostatecznie 14. miejsce w kwalach. Licze dzis na taki sam scenariusz.
 
Do góry Bottom