>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Europy U21

Status
Zamknięty.
stanley-63 861,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME U21 Finał
Godzina: 18:00
Spotkanie: Anglia U21 - Hiszpania U21 / 10 żółtek ( Anglia - 4 Hiszpanie 6 )
Typ: Anglia U-21 suma kartek ( czerwona = 2 ) / powyżej 2.5
Kurs: 2.25
Bukmacher:
ETOTO

Ostatnie 90 albo trochę dłużej minut obu drużyn na tych Mistrzostwach czyli finał , podpiszę się pod analizą " kamasutry " i też liczę że chyba na sporo bramek nie można tutaj liczyć , Anglicy w ostatnich 5 meczach ME nie stracili gola strzelając 10 natomiast Hiszpanie stracili 4 a strzelili również 10 ale mnie nie interesują w tym meczu bramki a pójdę jak zwykle w karteczki bo myślę tych nie powinno zabraknąć , każda z drużyn wie że strata bramki może sporo kosztować i odrobienie może wykrzesać sporo sił no i odkrycie się i ryzykowanie utratą drugiej , Anglicy w tym turnieju zobaczyli 10 żółtek a Hiszpanie 6 ( w tym 2 w dogrywce w ćwierćfinale z Szwajcarami , jak widać pod względem dyscyplinarnym Anglicy wygrywają stąd liczę na przynajmniej 3 karteczki ( w tym liczona i czerwień za 2 ) , sędzią jest Norweg Espen Eskas , sędziował na tym Mistrzostwach 3 spotkania pokazał 14 żółtek i bezpośrednią czerwień i w/g mnie dziś chyba także powyciąga parę karteczek , oby przynajmniej 3 dla Anglii .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +917
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Anglia U21 - Hiszpania U21
Typ: powyżej 2.5 gola
@2.26 FORTUNA


Ciężko dziś wskazać w tej finałowej batalii zdecydowanego faworyta. Ja stawiam, że presja nie zje tych młodych lecz już w większości doświadczonych zawodników i zobaczymy piękny spektakl z bramkami. Anglicy co prawda doszli do finału bez straty gol, co na pewno musi budzić szacunek rywali. Z drugiej jednak strony są Hiszpanie, którzy na tych ME U21 w 5-ciu meczach strzelili aż 13 goli! Stawiam w tym pojedynku, że młodość i nieokrzesanie mogą wziąć górę nad zawodnikami przez co będziemy świadkami pięknego widowiska na Adjarabet Arena w Batumi. Wiadomo, że finały rządzą się swoimi prawami i w większości nie pada zbyt wiele bramek. Lecz mowa tutaj o finałach, w których grają już "stare wygi", które grały w niejednym finale. Dziś stawiam, że w pierwszej połowie zobaczymy minimum jednego gola a wtedy w drugiej połowie worek z bramkami może się rozwiązać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom