>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Europy mężczyzn 2023 - Włochy, Bułgaria, Izrael, Macedonia Północna

G 21,4K

Gramy Nie Pękamy

Użytkownik
Piękny mecz naszych siatkarzy. O ile w niektórych meczach były jakieś niedociągnięcia i nierówna gra tak w finale wyborna forma.
Grałem Włochy handicap - 1.5 seta(miałem nawet podac tu typ ale nie bo czasu), więc można powiedzieć, że nie wierzyłem w naszych, ale wynik i gra wszystko zrekompensowały. Brawo Biało-Czerwoni.
 
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Ciekawe zakłady specjalne w sts na finał.
W każdym secie co najmniej 46 pkt - kurs 6,00
W każdym secie co najmniej 47 pkt - kurs 12,5
Finał bardzo równy i 25:21 w secie to nie problem. Oczywiście mogą być sety gdzie się któraś z drużyn zatnie i będzie większa przewaga. Ale kurs 12 na 22 punkty ugrane w secie 😱😱
Zawodnik 5 bloków - 3,75 😱 też spora szansa
Rzeczywiście przyjacielu potężne value złapałeś, ale cóż szkoda że Polacy zrobili tego pierwszego do 20stu, pewnie sporo siana Ci przemknęło koło nosa.
Polska wczoraj pokazała kto rządzi w obecnej siatkówce i to myśle, że będzie hegemon na miare Brazylii za czasów Dante czy Giby, na MŚ przegraliśmy z Włochami w zasadzie moim zdaniem tylko przez brak Leona. W innych kadrach też jakaś posucha, Brazylia nie może się doczekać od wielu lat jakiegoś spektakularnego zawodnika chociażby takiego nowego Lucarelliego, ale cóz to już nie nasz problem. U mnie wczoraj 2/2 i jeszcze Tottenham na kuponie zamknał na 2200zł no coś niesamowitego tam się działo już trochę offtopowo ale nawet jak ktoś nie miał tego w grze to polecam oberzeć powtórkę tego spotkania, bo coś takiego nie zdarza się często, żeby w 97 minucie przegrywać 0:1 i wyciągnać na 2:1, coś niebywałego po prostu
 
Do góry Bottom