>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Miejsce zlotu

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Miejsce zlotu.
Znacie jakieś ciekawe miejsca, ośrodki rekreacyjne/wypoczynkowe z centralnej części Polski to proszę tutaj podawać swoje propozycje. Najlepiej miejscowość, link i opis tego miejsca.
Na dzień dzisiejszy najlepszą propozycją jest Sulejów i okolice. Jeżeli ktoś poda ciekawszą lokalizację to wówczas spróbujemy tam zorganizować zlot.
 
K 18

klakson

Użytkownik
A może Zalew Zegrzyński. Tam jest bardzo przyjemnie i w centralnej Polsce jak najbardziej też ???? . Nieporęt i okolice ????
 
kamelo 20

kamelo

Użytkownik
A może Zalew Zegrzyński. Tam jest bardzo przyjemnie i w centralnej Polsce jak najbardziej też ???? . Nieporęt i okolice ????
dokladnie ja tez jestem za Zalewem cisz spokoj ???? kobiety na plazy oczywiscie w lato :-D
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
hehe , dawajcie nad zalew ???? 10 min drogi ode mnie , jestem jak najbardziej za. Miejsce bardzo ciekawe i przyjemne. a co najważniejsze są autobusy z Warszawy :spokodfhgfh:
http://zalewzegrzynski.net/
tutaj macie stronke , możecie zobaczyć co i jak
W razie jakichkolwiek pytań , zapraszam na priv
 
K 18

klakson

Użytkownik
Myślę że najbardziej będzie pasował Zalew bo dużo osób jest z warszawy i okolic a tam dojazd jest naprawdę bardzo dobry ????
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
o tak z wawy blisko ???? tylko prawda jakis termin dobry:p mysle ze majowka odpada bo wiekszosc ludzi ma juz plany. ale moze jakis weekend maja czerwca cieplo wiekszosc ludzi ma luzy chyba ze pracujacy :p
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mówicie okolice Warszawy... to ceny też będą &quot;warszawskie&quot;, czyli drogo.
Ja bardziej myślałem o okolicach Łodzi-Radomia, gdzie będzie taniej za pobyt i jedzenie.
Ale jeżeli na tym zalewie jest jakiś ciekawy, tani ośrodek, z salą i miejscami noclegowymi na poziomie, oraz boiskiem to w sumie możemy ten region wybrać.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Gory, Beskidy.
Taaa, mi też pasuje, do Ustronia mam 50km ????
Nie o to chodzi. Chce wybrać takie miejsce, aby w najgorszym wypadku ktoś miał około 300km w jedną stronę, czyli np. ze szczecina do Łodzi/Radomia. Gdyby ten koleś oraz np. user z Olsztyna miał jechać do Beskid to ma około 700km...
Według mnie najlepiej to okolice Radomia i Łodzi, aczkolwiek jakby wszystkim zależało i by przyjechali nie zależnie od miejsca to na pewno wybrał Nysę albo Beskidy, bo mam ułatwione sprawy organizacyjne...
 
matex 0

matex

Użytkownik
Moim zdaniem okolice Warszawy (np. proponowany wczesniej Zalew) jednak byłyby lepszym miejscem. I nie chodzi mi tu o to, że w sumie ja miałbym nawet niedaleko, ale o to, ze jednak chyba do Warszawy jest najlepszy dojazd i nie mówię tu o dojeździe własnym autem, a np. pociągiem. A z cenami to chyba nie przesadzajmy ???? nie che mi sie wierzyć, żeby w okolicach Radomia czy tam Łodzi było o wiele taniej ;)
 
K 18

klakson

Użytkownik
To naprawdę dobra miejscówka ponieważ jest tam bardzo prosty dojazd... ja mieszkam ze 100 km od Zalewu i wsiadam w PKS do Warszawy potem w Czerwoniaka i jestem na miejscu. Jest to bardzo dobra opcja ponieważ prawdopodobnie z Mazowsza jest najwięcej Użytkowników forum. Kwestia jest tylko taka czy da się tam zrobić coś z tymi wszystkimi grami. Jeżeli ktoś mieszka nad zalewem albo gdzieś blisko a widać że tak jest to po prostu trzeba powęszyć i zapytać czy jest możliwość i w ogóle. Na pewno jak dużo osób będzie i będą chcieli noclegi to z tym nie powinno być problemów. Zresztą ! Czerwiec jest miesiącem bardzo ciepłym dlatego można wziąć ze sobą namioty :p Jeszcze lepiej bo przygoda każdej chwili szkoda ???? Jak ktoś ma możliwość to niech ogarnie co i jak nad tym zalewem bo miejscówka jest konkretna po prostu i jak dla mnie najlepsza z możliwych bo jest na prawdę tanio...
 
grzesiuk 0

grzesiuk

Użytkownik
Ja jestem ze Slaska i proponuje wypad nad Zalew Chechlo to jest zaraz obok Tarnowskich Gor jest to popularny zalew duzo miejsca domki wczasowe boiska do siatkowki i wiele innych atrakcji ???? duzo ludzi z calego slaska tam przyjezdza ???? pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom