>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

LvBet - Klub VIP

Claire 4,7K

Claire

Użytkownik
Od 2021 roku mam u nich VIPa. W całym 2022 roku byłam na minimalnym plusie.
Przez cały rok 2022, co tydzień były, klasyczne bonusy co weekend od wpłaty 50% do 300, 500,600,750, 1000 zł
Przynajmniej raz w miesiącu bonus VIP. A czasem 2 w tygodniu rzędu 100% lub 50% do 1000 zł.

Od stycznia 2023, był jeden bonus Vip na Australian Open i jeden klasyczny 50% do 300 zł. Czy ktoś ma u nich VIPa i też może potwierdzić, ze tych bonusów nie ma? Bo zastanawiam się, może za mało obracam. Zwykle miesięcznie to było 11-20k i na brak bonusów nie mogłam narzekać. Każdy weekend to było 500-750 zł dodatkowej darmowej kasy na grę :)
 
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Nie trzeba mieć VIP-a by zauważyć,że w ostatnim czasie praktycznie nie dają bonusów od depozytu. Tak jak piszesz w ubiegłych latach niemal co tydzień był taki bonus również dla 'zwykłych' użytkowników.

Buki zaciskają pasa, masowe wykluczenia z bonusów w BetX, wycofanie się z rynku Noblebet, zaraz dołączy Ewinner.
Nie wiem, czy Totolotek, to jeszcze w ogóle istnieje.. itd, itd...
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Stary post ale odświeżę.

Sam nie wiem czy jestem w Klub VIP czy nie w tym LV Bet bo nikt nigdy mi tego jasno nie powiedział, ale oferty VIP dostaję. Fakt w porównaniu z poprzednimi latami te bonusy są słabe. Konkurencja np Betfan robi to lepiej. Na Betfan przy moich wpłatach, czasem 10k w skali tygodnia, dostaję bonus 500-800zl na konto bomusowe obrót 1 x po kursie 2 i moze byc pojedyncze zdarzenie i od razu wypłata jak coś. Na LV Bet moze sumarycznie te bonusy nie są mniejsze ale irytują mnie te bonusy z mnożnikami, z obwarowaniem, że min 2-3 zdarzenia trzeba zagrać, co więcej często wygraną z takiego bonusu trzeba obrócić 3x czyli jak np za 500zl bonusu wygram 3000 a tak miałem, to muszę z tych 3k nawalić jeszcze 9k obrotu żeby to wypłacić… średnie to VIP dla mnie.
Z takich VIP rzeczy to dostałem zaproszenie do apartamentu który LV Bet ma na Zlotej 44 w Wawie. 33 piętro, za free można sobie zarezerwować tam pobyt do 3 dni można wpaść z rodziną na luksusy.
Tyle o LV Bet Vip
 
Do góry Bottom