>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

[LoL] Mistrzostwa Świata - Ameryka Północna(29.09-29.10.2016)

Status
Zamknięty.
M 451

malizna

Użytkownik
Rox Tigers +1,[email protected] Bet365✅
Rox Tigers @2.0 (lekko)⛔
Dla mnie to jest para z lekkim wskazaniem na ROX Tigers. Oczywiście w SKT gra Faker i on jest lepszym graczem od Kuro, ale na innych liniach nie wygląda to już tak dobrze dla obrońców tytułu.Wiele w tym meczu będzie zależało od roli junglera, a na tych mistrzostwach Peanut jest w o wiele lepszej formie od Bengiego/Blanka. Na topie również widzę lekka przewagę na korzyść ROX, gdzie Smeb jest na tej pozycji najlepszym graczem na świecie, lepiej odnajduję się w teamfightach od Duke&#39;a. Uważam, że ROX to wygra po wyrównanym meczu, nie zdziwię się jak zobaczymy 5 map.
E: Szkoda tej 5 gry. Moim zdaniem ROX popełniło błąd z wybraniem Zyry na support, Skt mogło ją spokojnie łapać przez brak mobilnośći i wytrzymałości
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Rox Tigers @2 bet365
Ja zdecydowanie idę w stronę Rox. Wygrali ligę w Korei, tutaj też lepiej się prezentują. Na topie Smeb uznawany za najlepszego gracza na świecie a na pewno najlepszy top laner, kontra Duke, który niby fajnie wszeedł do drużyny za Marina ale jednak Marin to było coś, a tu możemy mówić, że dobry gracz bez błysku. Na tej lini spodziewam się największej przewagi. W jungli Penaut kontra Blank (prawdopodobnie) lub Bengi. Szczerze mówiąc nie sądzę żeby Koma wysawił Bengiego po tym co pokazał w 1 meczu w ćwierćfinale. Bardzo słaba gra i od razu zmiana po 1 mapie. Blank zagrał ok, ale mimo wszystko wyżej cenię Penauta. Na midzie, legenda tej gry czyli Faker, który nie niszczy tak jak kiedyś ale i tak zdecydowanie top3 mid lanerów. Wspaniale kontroluję linię i zmusza przeciwnego junglera do ganków przez co wytwarza się presja na innych liniach. U Rox Kuro, w sumie nie mam zdania na temat tego gracza, niczym specjalnym się nie wykazał i spodziewam się na tej lini dominacji ze strony SKT. Jeśli chodzi o bottom lane to widzę sporą przewagę po stronie ROX bo Pray i Gorilla pokazuja się z bardzo dobrej strony, chyba najsilniejszy bot na tym turnieju. Bang i Wolf solidnie ale to już nie to samo co pare sezonów temu.
Podsumowując tylko na midzie widzę problemy dla Rox a cała reszta powinna zdobywać małe przewagi co zaowocuje w wygrane team fighty.
 
M 451

malizna

Użytkownik
SKT T1 [email protected] Bet365⛔ To co SKT zrobiło w 3 grze to jest Vegas ????
Czas na finał mistrzostw świata w League of Legends. Dzisiejszej nocy zmierzą się 2 koreańskie drużyny, które krótko mówiąc za sobą nie przepadają (odmówienie przez trenera SSG wspólnych sparingów drużynie SKT przed półfinałami). W 1/2 SKT po zaciętym pojedynku wygrało z ROX Tigers, lecz po obejrzeniu tego meczu doszedłem do wniosku, że gdyby nie zaskoczenie przez ROX pickami w 2 i 3 grze, ta seria skończyłaby się 3:0. Po stronie Fakera i jego kolegów było wszystko: rotacje po mapie, kontrola barona/smoka, oraz zgranie z junglerem na poszczególnych liniach. Samsung Galaxy odprawiło &quot;nasze&quot; h2k, lecz tego się każdy mógł spodziewać. Na co zwróciłem uwagę to fakt, że przy agresywnym junglerze przeciwników Koreańczycy zaczynają się gubić i popełniają błędy. Tutaj Crown będzie miał o wiele lepszego gracza niż Ryu, dolna i górna aleja również zostaję w tyle, przez co tę przewagę w jungli nie będą mogli łatwo odrabiać poprzez zabicie 1 vs 1 lub 2 vs 2. Wszystko dzisiejszej nocy przemawia za SKT. Moim zdaniem będzie gładkie 3:0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom