>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Liga Pokerowa Unibet - dyskusja

R 0

ryf1981

Użytkownik
jutro rozegramy według terminarza ostatni turniej ligi, ale czy te dwa które się nie odbyły będą w jakimś terminie powtórzone? Przydałaby się taka informacja przed &quot;ostatnią&quot; kolejką...
Ja podtryzmuję swoją propozycję odnośnie rozegrania dwóch turniejów zaległych w tym samym czasie - najlepiej jakaś listopadowa niedziela ( z szacunku do święta zmarłych wykluczam 1 listopada - tego dnia również niektóre osoby zainteresowane ligą mogą być w rozjazdach...)
 
R 0

ryf1981

Użytkownik
chłopaki, dziś przez start promocji unibetowej dotyczącej ligi promocji sit&amp;go musiałem utworzyć nową tożsamość &quot;ryf1112015&quot; niestety nie w trakcie rejestracji do turnieju zapomniałem zmienić identyfikatora na ryf1981 pod którym normalnie gram w lidze. Dziś jestem widoczny pod ryf1112015. Przepraszam za zamieszanie

sytuacja spowodowana powrotem do domu w ostatniej chwili, jużw trakcie trwania turnieju i nerwowym szukaniem hasła :)

P.S. Można tą identyfikację osoby zmienić w trakcie trwania turnieju???

i jeszcze jedno, w Unibet jest coś nie tak z pozycjonowniem tych którzy już odpadli w tym turnieju. Obecnie kolega hgdj jest na miejscu ostatnim, a dałbym sobie rękę uciąć, że jak rejestrowałem się do turnieju ok godziny 20:25 to 2 osoby odpadły przed hgdj... Myślę, że to dość ważna sprawa, chyba mieszają się te miejsca przez późną rejestrację...
 
pioter447 7

pioter447

Użytkownik
ryf1981 być może i jest jakiś problem z pozycjami na Unibecie ale z tego co zauważyłem już wcześniej to w trakcie turnieju sytuacja się naprawia a już napewno sytuacja się stabilizuje po zakończeniu turnieju a tak na ogóle to co Cię obchodzi jakiś inny zawodnik zainteresuj się swoimi sprawami ,co Cię to wogóle obchodzi odpadł bardzo wcześnie to napewno czy pierwszy to nie jestem pewien . Może masz jakiś interes w tym żeby zwrócić na innego zawodnika uwagę?
 
pioter447 7

pioter447

Użytkownik
A w tej chwili chcę złożyć skargę na tego całego ryfa i hgdj czy coś tam zawsze mają porównywalne wyniki w każdym turnieju a w 4 turnieju albo ich niebyło wcale albo sobie odpuścili z braku czasu już dawno coś podejrzewałem ale po dzisiejszej uwadzę tego ryfa jestem pewien na 80% że jest tu jakiś przekręt tych dwóch zawodników . I proszę o sprawdzenie chociaż i tak nic pewnie niewyjdzie bo zajestrowali się z innego ip . Sami pomyślcie kto zwraca uwagę na innego zawodnika że nie tak odpadł zwłaszcza jeśli to jego rywal który jest tuż za nim w punktacji
 
Do góry Bottom