>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Narodów 2024 - kobiet

C 235,1K

czary-mary

Użytkownik
Brak Braylin Martinez? Czym spowodowany?
Holenderki wychodzą Najmocniejsza szóstka?

Japonki wyglądają w tej edycji bardzo dobrze. Poza wpadką z Polską i porażka 0:3 grają bardzo przekonywająco. To je uważam za faworytki w meczu z Chinkami. Natomiast wystawione kursy faworyzują Chinki. Ostatnimi laty to Japonki górowały nad Chinkami. Świetny Tercet skrzydłowych do tego bardzo mocny środek
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +420
K 1,2K

kax26

Użytkownik
Troszkę ryzykownie, ale pójdę dziś w under punktowy w meczu Polek z Niemkami. Wczoraj z Koreą wygrany mecz 3-0. Dwa pierwsze sety, mogły się skończyć wyższym wynikiem, gdyby była większa skuteczność w ataku Smarzek. Trzeci set wygrany do 10 dużo pokazuje na co stać ten zespół nawet w bardziej rezerwowym składzie. Sądzę że dziś będzie łatwiej w meczu z Niemkami, biorąc pod uwagę że wczoraj jeszcze przed północą grały mecz z Kanadą (przegrały 3-0), plus może Lavarini da pograć wiecej Stysiak w ataku na przetarcie przed meczem z USA.

⛔⛔⛔
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
BanksyGA 183,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Polska 3:0 @1,90 - Uni

Typ nieco ryzykowny, ale uważam że Niemki grają poniżej swojego potencjału. Nie wygląda też na to, żeby z obecnym trenerem złapały jakiś super kontakt. Niemki również po zmianach personalnych to zwykły średniak z bardzo nierówna (a dla mnie wręcz słaba) Alsmeier, nierówna Stigrot, fatalną Kastner. Jedyne kto tam gra na poziomie to Weitzel i tutaj możemy odczuć brak Kąki na siatce. Jeśli nasze nie będą miały jakiejś zapaści w którymś secie, to powinny zrobić mniej więcej to samo z Niemkami co wczoraj Kanada.

Kanada + Japonia 3:0 @1,92 - Uni

Kanada jest jasnym faworytem przeciwko Serbii. Spodziewam się, że mecz może potrwać, ale koniec końców personalnie to Kanada jest znacznie lepsza. Nie tylko personalnie, bo formę też mają lepszą. Dopóki Gray gra w ataku tak jak gra to wyniki będą bardzo dobre. Swoje robi Maglio, jest jeszcze Van Ryk. To nie ma pozycji na której Serbki są lepsze i myślę, że maksymalnie 3-1 będzie tutaj dla Kanady.

Japonia ma idealny styl gry na bardzo proste Dominikanki. Dominikana średnio przyjmuje i średnio wystawia i później ile fabryka dała przed siebie. Woda na młyn dla świetnie broniących i grających kombinacyjną siatkówkę Japonek. W ataku będą raczej nie osiągalne dla wolnych i mało zwrotnych Dominikanek. W obronie zapewne wyjmą 60-70% ataków. Serwisem też naruszą. Moim zdaniem będzie to dosyć szybki mecz. Nie widzę elementu dzięki któremu osłabione Dominikanki mogłyby wyjąć seta. Nie ma Brendy, nie zagra Brayelin. Dwie najważniejsze postacie. Japonki grają o automatyczny awans na IO, więc każdy mecz się liczy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1577
O 6,2K

oranje

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Usa - Polska tragedia na zagrywce..
Typ: USA
Kurs : 1.6

USA -1.5 seta @2.2
Williamhill

Polki nie przekonuja mnie swoja gra. Jest problem z przyjeciem przez co rywalki notorycznie potrafia odskoczyc na kilka pkt i trzeba gonic. Widac tez ile traca przez brak Korneluk.
Przeciwniczki w trzech meczach, ktore zagraly nie byly z topu wiec naszym sie udawalo wychodzic z trudnych sytuacji w setach ale USA, to jest calkiem inna polka.
Dzisiaj przychodzi weryfikacja na tle mocnego rywala.
Amerykanki w nocy wyszly zmienniczkami do ogrania i z pewnoscia na kolejna noc jest szykowany pierwszy garnitur , ktory jak dla mnie bierze pewnie ten mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +121
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polska - USA 3:1

Na koniec drugiego tygodnia rozgrywek gramy z gospodyniami turnieju czyli Amerykankami. Sprawdzian dla Naszych Pań po 3 słabszych przeciwniczkach gdzie nie ma co ukrywać wykonały swoje zadanie czyli 3 x wygrana za 3 punkty z Serbią, Koreą i Niemkami. W tych 3 meczach straciły tylko 1 seta - z Serbkami.
Amerykanki rozegrały dopiero 2 spotkania oba wygrane 3:1 z Kanadą i 3:0 z Bułgarią gdzie wyszły rezerwowym składem.
Dziś za pewne obie drużyny wyjdą w swoim najmocniejszym zestawieniu. Czuję, że to może być dość wyrównany mecz, kusiło zwycięstwo Polek ale nie zdziwi mnie tutaj również wygrana Amerykanek a jakoś nie wydaje mi się aby któraś z drużyn miała aż taką przewagę, że mecz zakończy się w 3 setach.
Over dość niski proponowany przez Fortunę, który w 4 setach być może zostać dość łatwo pokryty, wystarczy sety do 20, 19, 19 i 19.

powyżej 176,5 1,72 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2018
Volleyball_Expert 400,2K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Polska - USA typ USA kurs 1.70 LVBET

Polki jak na razie nie pokonane w lidze narodow i oby jak najdłużej lecz dzisiaj czeka nas bardzo ciezkie spotkanie. Oglądając mecz z Koreankami, gdzie Polki były zdecydowanymi faworytkami to Koreanki postawiły momentami dość ciężkie warunki. Mimo, iz mecz zakończył się w trzech setach to nie licząc ostatniego seta to Koranki przez dwa pierwsze sety grały przyzwoicie I na swój poziom utrudniając nam w przyjęcie swoją zagrywka i miały dużo obroń, gdzie próbowały nas kontrować. Ogólnie graliśmy pierwszym składem tylko na pozycji atakującej wystąpiła Malwina Smarzek zamiast Stysiak lecz Lavarini korzystał także z tej siatkarki w tym meczu bo momentami Koreanki miały jakieś nadzieje nawet na seta. Amerykanki graja poukładana siatkówkę w dodatku w naszym zespole nie gra czołowa srodkowa Kąkolewska. Będzie to niewątpliwie bardzo ciekawe spotkanie lecz czuje jednak, że Amerykanki patrząc nawet na skład na papierze na ten moment wyglądają lepiej i ostatnio pewne wygrane trzy spotkania w dobrym stylu pokazują, że czeka nas ciężkie dzisiaj zadanie. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Wszyscy ładują na USA ja również.. zazwyczaj tak jest, ze Polki zagrają mecz życia .. mnie nie przekonywały w meczach ze słabszymi drużynami. Poczekam jeszcze na livie

Mędrzyk under 12.5
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Włochy - Chiny 3:0

Według mnie mocno zaniżone są kursy na Włoszki, co prawda mogą One być faworytkami w tym spotkaniu jednak ich przeciwniczki to Chinki - jedne z najlepszych drużyn.
Oczywiście nadal forma obu drużyn nie jest najlepsza bo taka być nie może - główny turniej w tym roku to IO jednak uważam, że będzie to dużo bardziej wyrównane spotkanie niż wskazują na to kursy. 1,35 na Włoszki? Zbyt mało, ja wejdę w dość niski over meczowy, który przy 4 setach powinien dość spokojnie wpaść.
Obie drużyny dziś wychodzą w swoim najmocniejszym zestawieniu. Obyśmy oglądali bardzo ciekawe spotkanie.

powyżej 174,5 1,74 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom