>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Crazy Poker/dyskusja/

Status
Zamknięty.
skilorrpl 12

skilorrpl

Użytkownik
a ja od poczatku ligi mam ten sam problem,pisalem do suportu i zaden nie potrafi m nic poradzic,zmieniają mi haslo , doradzaja i NIc wciaz to samo.

A wiec loguje sie wpisuje haslo wciskam Login, poczym pojawia się ...There has been an Error. Please contact support.

Ktos się orientuje o co biega?
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Jeżeli support zmienia hasło to to wszystko powinno się zgadzać . Próbowałeś uruchamiać inne softy z tej samej sieci mircogaming (np. Maria Poker czy Unibet) ? W tych innych wszystko działa prawidłowo?
 
skilorrpl 12

skilorrpl

Użytkownik
Teraz zalogowalem się we flashu i niby ok zrobiłem allias i loguje sie ale komunikat o zablokowanym koncie.Pisze do supportu a oni twierdza ze konto jest otwarte.Wyjatkowo cięzko sie tam dogadac.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Dzisiejszy turniej nie odbędzie się , ponieważ nie został wstawiony do turniejowego lobby. Nie wiem czy to oznacza zakończenie ligi już po 3 turniejach czy turniej zostanie rozegrany w innym terminie. Ostatnio kontakt z nimi jest utrudniony . Możliwe , że to przez okres wakacyjny. Organizacja ligi w tym czasie to jednak nie najlepszy pomysł.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Wracamy do rozgrywania ligi. Turniej, który ostatnio się nie odbył został przełożony na następną środę 11.08. Pozostałe turnieje w kolejnych tygodniach zgodnie z aktualizacją w terminarzu. Finał również został przełożony, ale wszystkie osoby co wygrały wejściówki zostaną automatycznie do niego zarejestrowane. Zapis z pkt. 4 regulaminu jest nadal aktualny, ale liga powinna odbyć się do końca , bo wyrazili chęć powtórzenia turnieju i zamierzają wstawić finał.
Ostatnio turniej buy in był w formie GTD z rebuy i add on , teraz mam zapewnienie , że będzie to freezout z pulą dodaną , ale na 100% nie mogę tego potwierdzić bo różnie u nich to wygląda. Turniej w lobby powinien się pojawić w poniedziałek-wtorek.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Turniej można już znaleźć w lobby. Jest bez rebuy i add on . Nie wiem czy jest z pulą dodaną. Zobaczymy jak pierwsza osoba się zapisze. Hasło podane poniżej.
Data: 11.08.10
Godzina: 20:00
Nazwa: 4/Bukmacherskie League
Wpisowe: 2$+0.20$
Pula dodana: 100
Hasło: pla36
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Brak dzisiejszego turnieju w lobby, więc kolejny raz się nie odbędzie. Nie ma już nawet sensu tego przekładać. Kolejne odbędą się zgodnie z terminem, jeżeli zamierzają kontynuować tą ligę.
 
hama 11

hama

Użytkownik
Odbędzie się dzisiaj finał bo mam zapisane że on był w lobby wstawiony na dzisiaj, byłem nawet zarejestrowany do niego ale teraz go nie widzę ;/
 
hama 11

hama

Użytkownik
Przynajmniej finał mogli zorganizować, tak jak mówiłem na początku ta firma zawsze robiła wałki ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom