>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Lekkoatletyka - panie i panowie

Status
Zamknięty.
krzaku 0

krzaku

Użytkownik
W lekkiej atletyce największe szanse na medal z Polaków mają: M. Pyrek, M.Plawgo i A.Jesień oraz polskie sztafety 4x400m. Liczę że się myle i będzie jeszcze więcej krążków dla naszych ;)
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
W lekkiej atletyce największe szanse na medal z Polaków mają: M. Pyrek, M.Plawgo i A.Jesień oraz polskie sztafety 4x400m. Liczę że się myle i będzie jeszcze więcej krążków dla naszych ;)
Hmm z tych szans według Ciebie to wydaje mi się pewna tylko Monika, z resztą kompletnie się nie zgadzam zwłaszcza z tą sztafetą. Prędzej liczył bym na Majewskiego
 
kalemba_9 5

kalemba_9

Użytkownik
Ja rwoniez nie liczylbym na sztafety ale Jesien i Plawgo wygladaja bardzo solidnie i mysle, ze przynajmniej o braz moga powalczyc.Monika powlaczy o braz z Foevanowa.I sadze, ze to wszystkie nasze sznase medalowe w lekkoatletyce.Troche tego malo :/
 
13_skary_13 0

13_skary_13

Użytkownik
Piotr Małachowski w dysku, no i Szymon Ziółkowski w młocie, obaj panowie mają wielki potencjał i będą walczyć o wysokie miejsca. Liczę również na to że Igor Janik i Kamila Skolimowska powalczą o pierwszą 5 w swoich konkurencjach. Pozdrawiam
 
Y 9

yancho

Użytkownik
Carolina Klüft - Olympic Games 2008
Will she win any individual medal? Yes 3,40
Jak to możliwe ze expekt taki kurs dal? Przeciez ona siedmioboj wygra a jak nie o na bank medal bedzie miec...?
Wyjasni to ktos?
 
erka 1

erka

Użytkownik
Carolina Klüft - Olympic Games 2008
Will she win any individual medal? Yes 3,40
Jak to możliwe ze expekt taki kurs dal? Przeciez ona siedmioboj wygra a jak nie o na bank medal bedzie miec...?
Wyjasni to ktos?
Ona nie startuje w tym roku w siedmioboju bo ja to znudzilo. Zdecydowala sie tylko startowac bodajze w skoku w dal gdzie jest kilka trudnych rywalek wiec kurs wydaje sie adekwatny..
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Carolina Klüft - Olympic Games 2008
Will she win any individual medal? Yes 3,40
Jak to możliwe ze expekt taki kurs dal? Przeciez ona siedmioboj wygra a jak nie o na bank medal bedzie miec...?
Wyjasni to ktos?
Tak jak kolega już pisał. Sam przeglądając zakłady na LA zwróciłem uwagę na ten zakład. Gdyby startowała w wieloboju to medal pewny. Wiadomo, że Carolina osiągnęła wszystko tylko brak jej rekordu świata.
Oglądałem kilka mityngów gdzie skakała w dal. Raczej marne szanse na medal. Trochę nie bardzo zrozumiała decyzja jak dla mnie Caroliny.
A dziś Majewski ładnie zaskoczył :-D
Amerykanie strasznie słabo. Biłonog, Nelson, Hoffa, Michniewicz nie popisali się.
 
13_skary_13 0

13_skary_13

Użytkownik
No Majewski bardzo dobrze, no i poprawił swoją życiówkę prawie o pół metra, mamy już 2 medale :-D LA może nam dać najwięcej medali jeśli nasi zawodnicy będą tak zmobilizowani jak dzisiaj Majewski. Widzieliście dzisiaj 10000m kobiet? Heh byłem w szoku, piękna wygrana Dibaby z Etiopii, ostatnie okrążenie pobiegła jakby biegła na 400 metrów, byłem pod ogromnym wrażeniem.
 
C 89

cyt-555

Użytkownik
Witam. LA na igrzyskach i MŚ to skarbnica dobrych kursów, które do tego często wchodzą. Szkoda że nasza tv tak mało pokazuje eliminacje. Dzisiaj zobaczyłem przypadkiem jeden skok Savigne w eliminacjach trójskoku kobiet i jestem pod wrażeniem. Przyczajony tygrys, ukryty smok, nie wiem kto mógłby jej przeszkodzić w wygraniu konkursu finałowego? W ofercie Fortuny na niedzielę jest pozycja:
Savigne- V kurs 1,9
Polecam. Pozdro.
 
13_skary_13 0

13_skary_13

Użytkownik
A ja po biegach Jamajczyków na 100m, puściłem singla że wygrają sztafetę 4x100m, bo to z jaką łatwością biega Usain i Asafa jest wspaniałe. Polak Piotr Małachowski zajął pierwsze miejsce po eliminacjach rzutu dyskiem mężczyzn:-D.
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Złoto dla Bolta, Powell zawiódł!!!​


Usain Bolt został Mistrzem Olimpijskim na 100m!!
Ustanowił też rekord świata!!! Od początku zrobił sobie dużą przewagę i pod koniec dystansu cieszył się ze zwycięstwa i nie biegł aż tak szybko.
Mimo to pobił rekord świata należący do jego samego.
Kompletnie zawiódł inny Jamajczyk. Asafa Powell, który w był razem ze swoim rodakiem pretendentem do zdobycia złota zajął tylko 5 miejsce!!!
Zawsze miał fenomenalny start, tym razem jednak nie zaczął tak dobrze.
To dla niego wielka porażka, miało być złoto, a nie stanął &#39;&#39;nawet&#39;&#39; na najniższym stopniu podium. Wszyscy teraz krytykują Powell&#39;a , a Amerykanin Tyson Gay nie zakwalifikował się nawet do finału. Jest w słabej dyspozycji i nie udało mu się w półfinale zająć miejsca premiowanego awansem.


Wynik finału:

1.Usain Bolt 9,69
2.Richard Thompson 9,89
3.Walter Dix 9,91
4.Churandy Martina 9,93
5.Asafa Powell 9,95
6.Michael Frater 9,97
7.Marc Burns 10,01
8.Darvis Patton 10.03
 
V 3

vulture

Użytkownik
Witam, na podstawie moich obserwacji z tego sezonu, oraz wyników eliminacji polecam na dzisiaj typy na finały lekkoatletyczne w Pekinie:
Rzut dyskiem kobiet
Barrios miejsce na podium TAK 1,45
Skok o tyczce kobiet
Stuczynski - Pyrek 1 1,40
Skok w dal mężczyzn
Tsatoumas miejsce na podium TAK 1,40
Te trzy typy oceniam jako 9/10
Dla tych, którzy szukają wyższego kursu polecam:
Bieg na 800 metrów kobiet
Maria Mutola miejsce 1-5 TAK 2,20 5/10
Skok w dal mężczyzn
Saladino - Camejo 2 3,15 3/10
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Co do występu Bolta. Ten człowiek jest niesamowity. Prawdziwie show zrobił :] Taki wynik z &quot;palcem&quot; wiadomo gdzie ( ???? ) to po prostu wielki szacunek. Teraz z niecierpliwością czekam na finał skoku o tyczki pań, i myślę, że Pyrek miejsce 2-3, zaś Rogowska 4-6 ????
 
qbson 0

qbson

Użytkownik
Jak oceniacie szanse naszego dyskobola Małachowskiego? Myślicie, że ma szanse wygrać te zawody? Pytam bo nie znam umiejętności jego przeciwników którzy są faworytami tj. Alekna i Kanter.
A typ na zwycięstwo Inny niż(Alekna,Kanter)- zwycięzca 2,80 jest dość zachęcający.
 
jawmar 0

jawmar

Użytkownik
skok w wzwyż zwycięzca
Stefan Holm 2,85
dzisiaj o godzinie 13:10 rozpocznie się finał soku w wzwyż jest w tej konkurecji dwóch pretendentów do złota Silnov i Holm moim zdaniem wygra ten drugi jest w życiowej formie numer 1 na świecie poza tym to weteran więc raczej trema go nie zje rusek to też dobry zawodnik ale mówi się tak czasem trzeba posłuchać intuicji i to mi ona mówi więc czas pokaże
 
jawmar 0

jawmar

Użytkownik
skok w wzwyż zwycięzca:cry:
Stefan Holm 2,85
dzisiaj o godzinie 13:10 rozpocznie się finał soku w wzwyż jest w tej konkurecji dwóch pretendentów do złota Silnov i Holm moim zdaniem wygra ten drugi jest w życiowej formie numer 1 na świecie poza tym to weteran więc raczej trema go nie zje rusek to też dobry zawodnik ale mówi się tak czasem trzeba posłuchać intuicji i to mi ona mówi więc czas pokaże
niestety 4 miejsce trudno się mówi o złoto nie miał szans walczyć... srebro było w zasięgu ale nie udało się,...
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Spotkanie: Kto wygra Maraton na IO - panowie ?
Typ: Marin Lel
Kurs: 3.50
Bukmacher: bah
Jutro pasjonujący pojedynek w Maratonie mężczyzn na IO. Jak wiadomo, ten dystans &quot;należy&quot; do Kenijczyków, i to właśnie oni będą faworytami jutrzejszej &quot;potyczki&quot;. Wielkie nazwiska - Lel, Wanjiru, Shami, Kebede, Goumri, Merga - rozpoznawalne na całym świecie. Faworytem jest ten pierwszy - Martin Lel. Krótko o nim : Jest w znakomitej formie. W tym roku wygrał maraton w Londynie, tak jak w poprzednim roku, oprócz tego wygrał maraton w Nowym Jorku (2007) i jest jednym z najbardziej utytułowanych maratończyków. W 2004 roku zwyciężył niespodziewanie - Stefano Baldini. Cóż - jutro będzie to na pewno pojedynek Lela z Wanjiru. Ten pierwszy ma 30 lat i naprawdę wątpię aby był w stanie za 4 lata wystąpić na Olimpiadzie. Jeśli wygra będzie to dla niego ukoronowanie kariery. Dla przypomnienia : Wanijru ma 22 lata. Rekordy czasowe : Lel - 2.05.15, Wanijru - 2.06.39. Stawiam na Martina Lela.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom