>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2022

Status
Zamknięty.
G 11,2K

GórnyŚląsk1989

Użytkownik
Portugalia-Szwecja typ 1 kurs 4.5 totalbet
12.08.2021 godz. 19

Typ podobny do tego co wyżej. Kurs na pewno warty zagrania, ale bez szaleństw. Obie drużyny myślę są na podobnym poziomie, a do tego Portugalia gra turniej u siebie
Post automatycznie złączony:

Można również zagrać dubelek i dopisać obu drużynom, czyli Białorusi oraz Portugali po + 10 punktów. Ako wyjdzie bardzo fajne, bo prawie 3
 
Ostatnia edycja:
G 11,2K

GórnyŚląsk1989

Użytkownik
Czarnogóra-Dania 18.08.2021 godz. 20 koszykówka mężczyzn
Typ Dania +17.5 punktu kurs 1.92 Totalbet

Ostatni mecz w grupie i Czarnogóra już z pewnym 1 miejscem. Dania na spokojnie ten handicap utrzyma, a może nawet i więcej. Kurs warty zagrania.

[/ICONPLUS]
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +257
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
25/02/2022 13:00 CET
Sudan (over 72.5) - Rwanda
1.86 (etoto)/1.85 (STS)
5/10

Sudan to ekipa preferująca szybki i agresywny styl koszykówki. Są tam koszykarze grający kiedyś w NCAA + myśl trenerska z USA, która dała im styl koszykówki, który jest grana zza oceanem. Nuni Omot i Peter Jok powinni być motorami napędowymi Sudanu i mocno wierzę, że styl gry + ta dwójka zaprowadzi Sudan do tej linii.

25/02/2022 16:00 CET
DR Kongo (over 71.5) - Kenia
1.95 (etoto)/1.90 (STS)
5/10

DR Kongo zebrało dosyć ciekawy skład na te okienko. Uważam, że mają bardzo dobry zestaw PG - SF - C, co powinni pozwolić na kontrolowanie piłki oraz dominację strefy podkoszowej. Kenia bez swojego najlepszego zawodnika Tylora Ongwae, co powinno być dla nich dużą stratą i spodziewam się tutaj wygranej DR Kongo, a linia punktowa na nich jest dosyć niska.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Masakra z mojej głupoty. Sudan 68:56, DR Kongo 66:56. Obie ekipy pokryły handicapy na kursach 1.90, ale nie rzuciły linii punktowych, a spodziewałem się, że wygrają swoje mecze, ale uznałem, że overy będą lepsze - no to kasy nie ma za głupotę.

25/02/2022 22:00 CET
Tunezja - Kamerun (+11.5)
1.85 (STS/etoto)
5/10

Kamerun przywiózł tutaj dosyć ciekawy skład i wg mnie są niedoszacowani. Spodziewam się walki i pokrycia handicapu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1059
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
27/02/2022 16:00 CET
Sudan (-2.5) - Kamerun
1.85 (wszyscy)
5/10

Sudan prezentuje się świetnie w tym okienku, a mnie to akurat nie dziwi, bo uważam ich za najmocniejszych obok Senegalu z tych wszystkich ekip. W tym meczu Sudan ma dwóch najlepszych zawodników u siebie - Omota oraz Joka. Dotychczas Sudan wygrywał dosyć pewnie, a Jok grał małe minuty i wnosił mało. Może dziś w końcu da więcej. Kamerun to straszni rzemieślnicy, którzy grają tutaj strasznie w ataku i nadrabiają charakterem i walką, ale Sudan ma umiejętności koszykarskie i powinien ich talentem pokonać.

27/02/2022 19:00 CET
Senegal (-19.5) - Kenia
1.85 (wszyscy)
5/10

Kenia jest najsłabszym zespołem w tym okienku. Z Egiptem zostali zniszczeni. Senegal ma mocnych podkoszowych w tym okienku, a Kenia ma tam braki i powinni to przegrać mocno dzisiaj pod koszem. Dodatkowo Badio, który dotychczas w obu meczach zagrał fatalnie powinien zagrać lepiej, bo tutaj będzie miał miejsce na wjazdy. I gorzej grać się już nie da. Myślę, że po wczorajszej porażce z DR Kongo dzisiaj Senegal we własnej hali będzie chciał rehabilitacji i pogoni mocno Kenię.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1009
Sselected_ 5,4K

Sselected_

Użytkownik
Kazachstan-Japonia
Over 81.5 Japonia 1.72 Fortuna 81
Kazachstan pełna amatorka nie oczekuję tu obrony bo po prostu nie potrafią się dobrze bronić.Tylko fatalny dzień może popsuć over Japończyków

Gruzja-Italia 84-85
1 handicap 2,5+ 1.85 Fortuna
Normalnie zagrałbym 1 na Gruzję ale z nimi nigdy nie wiadomo,dla mnie na te eliminacje mają lepszą paczkę.

Slowenia-Niemcy win
2 1.75 Fortuna
Kursy ciągle spadają,myślę że Grecy zrobią wszystko by ten mecz wygrać,MS bez Grecji?

Serbia-Turcja 77-76 pech
2 2.90 fortuna
Turcja kapitalna forma i ciągle walczą o awans,Czy Serbia odpuści?wątpię ale na tą chwilę na ten skład widzę zwycięstwo Turkow
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +851
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje Mistrzost Świata, Trzecia Runda
Godzina: 20:30
Spotkanie: Belgia - Grecja (włącznie z dogrywką)
Typ: 2
Kurs: 1,48
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tabela:
kup.jpg
Tak jak użytkownik wyżej Sselected_ Sselected_ ciężko mi sobie wyobrazić mistrzostwa świata w koszykówce bez Greków. Oczywiście nie takie sensacje się zdarzały. Mistrzostwa świata w piłce nożnej też kiedyś ciężko było sobie wyobrazić bez Włochów czy Holendrów ;) Jednak mimo wszystko gram tutaj na Grecję. Dla nich to bardzo ważny mecz, potem czekająjeszcze spotkania u siebie z Serbią i wyjazdowy mecz z Łotwą tak więc teoretycznie z tych wszystkich spotkań ten mecz powinien być dla nich najłatwiejszy i tutaj po prostu mają obowiązek go wygrać, jeżeli chcą się znaleźć na mistrzostwach świata. Kadrowo są zespołem lepszym a do tego dzisiaj zagrają zawodnicy występujący w Eurolidze. Ściągnięto po nich no bo tutaj już żartów nie ma i trzeba wygrać. Więcej o tym pod tym linkiem:
https://www.gazzetta.gr/basketball/...ki-elladas-me-paiktes-apo-tin-euroleague-alla
70-72
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +581
Sselected_ 5,4K

Sselected_

Użytkownik
Dokładnie,też czytałem że zaciąg z Euroligi zrobili żeby uniknąć wpadki,czy to wystarczy zobaczymy.Mysle że Grecja jak i Turcja zrobią wszystko by wygrać swoje spotkania.W sumie po tak drastycznym ruchu kursów opłaca się jedynie grać na Turkow.Szkoda że jak zwykle brak oferty na strzelców..
 
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
23/02/2023 23:30 CET
Brazylia (over 82.5) - Portoryko
1.85 (STS/Superbet)
5/10

Brazylia praktycznie ze swoim najlepszym składem (brakuje Raula Neto z NBA i Felicio z Europy). Huertas, Benite, Yago Santos, Meindl, Soares i Caboclo - 6 zawodników reprezentujących bardzo wysoki poziom międzynarodowy. Portoryko bez Gary Browne'a oraz Alvarado. Z lepszych zawodników są Tremont Waters i Gian Clavell.

Brazylia grała dosyć podobnym składem ostatnio i rzucili 94 punkty USA i 102 Meksykowi. Linia jest dość niska i wydaję mi się atrakcyjna do gry.

23/02/2023 01:10 CET
Urugwaj - USA (over 85.5)
1.85 (STS/Superbet)
5/10

Urugwaj bez naturalizowanego Jaysona Grangera (15.2 PPG, 4.8 RPG, 3.2 APG) i jest to dla ich kadry ogromna strata, bo Urugwaj ma mało wartościowych zawodników. Zostają Filtipaldo, Parodi i 40-letni center Batista.

USA z graczami z pogranicza NBA/G League i graniem szybko i mocno ofensywnie. Przy krótkim składzie Urugwaju i większości słabych graczy powinni ich tym stylem zrobić i wrzucić te +87 i więcej punktów jak w prawie wszystkich meczach dotychczas.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3930
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
24/02/2023 14:00 CET
Nigeria - Wybrzeże Kości Słoniowej (-2.5)
1.92 (Fortuna)/1.85 (STS/ETOTO/Superbet)
8/10

Nigeria przyjechała na te okienko mocno rezerwowym składem z zawodnikami tylko z krajowej ligi, co oznacza, że Nigeria przyjechała w bardzo słabym składzie i oddaje walkę o awans. Mając całą masę mocnych graczy na poziomie Europy i grających w NBA w zasadzie będą ochłapami.

Wybrzeże już z pewnym awansem i to jest największy minus zakładu, ale jednak przylecieli z dosyć mocnym składem. Mają dwóch graczy z ekstraklasy francuskiej - Fofana i Abouo. Jest Solo Diabate (legenda kadry z świetną karierą) powinien dać spokój i doświadczenie na rozegraniu oraz Dally, który gra dobrze w drugiej lidze francuskiej. Tych czterech graczy powinno starczyć do pokonania Nigerii w takim składzie, bo liga Nigerii też nie należy do najmocniejszych, bo takowe się znajdują w Egipcie i Tunezji. Bukmacherzy pewnie nie za bardzo połapali te braki i dla mnie na Wybrzeże powinien być kurs 1.15-1.20 na wygraną.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +260
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Wiem że to temat to kwalifikacji do mś ale nie wiedziałem gdzie to wrzucić,w sumie to też kwalifikacje.

Kwalifikacje ME
Dania - Norwegia
powyżej 151,5
2.36


Jeśli ktoś interesuje się duńską ligi koszykówki to wie że tamtejsze drużyny zawsze rzucają sporo punktów i średnia linia na mecz u bukmachera jest około 170 punktów.
Dzisiaj bukmacherzy sugerują się tym że Norwegia to nie jest koszykarska nacja i nie rzucają wiele w meczach ze swoim udziałem.
Natomiast Dania, rozegrali oni swój ostatni mecz w 2022 roku,ogólnie mieli ich siedem i bazując na statystykach, tylko trzy razy pokryli dzisiejszą linię ale jeden z tych razy to był mecz właśnie z Norwegią u siebie rok temu w lutym gdzie było 84:68.
Trudno opierać się o zeszłoroczne wyniki ale linia na ten mecz jest naprawdę niska,najgorszy możliwy scenariusz to może jakieś 130 punktów,Duńczycy grają szybki ofensywny basket,tak jak większość drużyn w ich lidze od wielu,wielu lat. Norwegia jedynie może spowolnić tempo ale z drugiej strony grali oni u siebie właśnie z Danią w sierpniu ubiebłego roku i było 99:75 dla Norwegów.
Więc tak,bukmacherzy sugerują się tym że obie drużyny mają mecze gdzie rzucają niewiele ale mimo wszystko 152 punkty w meczu?
Jak dla mnie warto zaryzykować
 
Otrzymane punkty reputacji: +120
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Szkoda mega tego Wybrzeża, bo grali mocno tą czwórką, ale Diabate grał mega piach, Fofana był tragiczny, a Abouo grał zamulony. I Nigeria dzieciakami ich ograła.

25/02/2023 15:30 CET
Senegal (over 70.5) - Tunezja
2.00 (STS)/1.95 (Superbet)*można szukać po innych mogą mieć lepsze kursy
5/10

Tunezja przyleciała na te okienko mocno osłabiona, bo bez swojego najlepszego zawodnika Salaha Mejriego (były gracz NBA), El Mabrouka i urazu na koniec meczu nabawił się Omar Abada i jego występ jest dziś niepewny. Wtedy zostają tylko dwaj gracze 36-letni Michael Roll i 34-letni Ben Romdhane.

Senegalowi pozostaje poprawić po wczoraj i ruszać się, aby zajechać tych dwóch weteranów i grać szybko jak wczoraj z Sudanem. Skład na papierze mają mocniejszy od Tunezji, bo jest głębszy i kwestia Khalify Diopa, żeby zagrał to wtedy mieliby ogromną przewagę pod koszem.

25/02/023 19:00 CET
Angola - Przylądek (over 71.5)
1.90 (STS)/1.86 (Fortuna)
5/10

Dziś już powinien zagrać Walter Tavares i to ogromne wsparcie dla Przylądku. Będą mieli tercet Walter - Betinho i Ivan Almeida. Angola pod koszem bez Bango i Bruno, a więc Tavares powinien mieć o wiele łatwiejsze życie.
 
Ostatnia edycja:
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Francja - Litwa
powyżej 150.5żenada
1,72
Fortuna


Linia jest ustawiona bardzo nisko bo obie drużyny a szczególnie Francuzi mało tracą w swoich meczach,z Czechami przespali pierwszą kwartę ale potem już ich zmietli z parkietu,podobnie Litwa z Węgrami.
Obie drużyny są osłabione brakiem najsilniejszych zawodników z powodu rozgrywek Euroligi i NBA,więc używają zawodników z rodzimej ligi,hiszpańskiej i greckiej głównie tam gdzie grają.
Jeden zawodników u Francuzów przykuł szczególną uwagę według mnie, Victor Wembanyama, 19latek notuje średnio 21 punktów na spotkanie we Francuskiej lidze i 9 zbiórek jakby tego było mało.
Obie drużyny grały ze sobą jesienią gdzie Francja rozgromiła Litwę 90:65.
Jak widać było 155 punktów,zresztą czy to w najsilniejszym składzie czy nie zawsze w meczach pomiędzy tymi drużynami jest powyżej 150 punktów.
Dzisiaj dodatkowo grają o nic bo obie awansowały do dalszej fazy kwalifikacji więc można przetestować inne ustawienie czy dać pograć rezerwowym,innymi słowy liczę tutaj na brak obrony,dużo rzutów za trzy i wysoką skuteczność.
Litwini szczególnie są naszpikowani zawodnikami Lietkabelis czy Wolves a te drużyny z lidze litewskiej mają tendencje do rzucania jak szaleni,wiadomo że to kadra dzisiaj gra ale Litwini będą może chcieli się odegrać za porażkę jesienią.
Francuzi poza wyżej wspomnianym 19latkiem nie mają w swoich szeregach nikogo specjalnego dzisiaj,gracze z rodzimej ligi którzy normalnie by nie grali w pierwszym składzie.
Jak dla mnie to doskonała okazja żeby się wypromować dla mniej znanych zawodników i stworzyć fanom wyśmienite widowisko,151 punktów do zdobycia nie wydaje się tutaj żadnym problemem.
 
Ostatnia edycja:
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Niestety Afryka w tym okienku daje popalić :(

26/02/2023 15:30 CET
Przylądek (-3.5) - Wybrzeże Kości Słoniowej
1.85 (STS i wielu innych)
5/10

Wybrzeże już o nic i jeśli będą grać taką rotacją jak wczoraj to Przylądek, który dalej walczy o awans tym razem powinien się odbić i wygrać.

26/02/2023 01:10 CET
Argentyna (over 82.5) - Dominikana
1.85 (STS i wielu innych)
5/10

Argentyna dziś już z Deckiem i Laprovittola, a linia punktowa praktycznie tego nie uznaje i dalej jest taka sama.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +582
psychol32 445,1K

psychol32

Użytkownik
Wczoraj po ogłoszeniu szerokiego składu Dominikany można było jeszcze przez długi czas brać kursy 2.6-2.8 na zwycięstwo z Filipinami. Dzisiaj już zbite na ok 1.6 Człowiek niby wiedział żeby ładować a jednak się wstrzymał.

Na zwycięstwo w grupie w sts spadek z 5.50 na 2.25
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom