>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Konkurs na najlepszą analizę

pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
1. Ostatnią częścią konkursu będzie rywalizacja na najlepszą analizę.
2. Pod uwagę będą brane: merytoryka, trafność typu/typów oraz ilość napisanych analiz.
3. Administracja forum wybierze trzech najlepszych użytkowników, których nagrodzi.
W tym temacie wrzucacie swoje analizy, które będą później oceniane przez Administracje i nagradzane po zakończeniu konkursu.
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Mistrzostwa Świata - grupa A
Godzina: 20:15
Spotkanie: Łotwa - Czechy
Typ: over 5,5
Kurs: 1,95
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Drugi dzień MŚ rozgrywanych w Czechach. Obie drużyny grały już swoje pierwsze mecze. Obie przegrały - choć czesi dopiero po rzutach karnych z równie mocną Szwecją. Over bramkowy argumentuje samymi faktami. W meczu Czechów padło aż 10 bramek (wynik 5-5). Łotysze dostali za to solidne manto od Kanadyjczyków przegrywając 6-1. Oglądałem pierwszą tercję (3:0) tego meczu. Kanada zdecydowanie narzucała swoje tempo odpuszczając tylko na parę chwil w celu odpoczynku. Łotysze powinni strzelić w tamtej tercji chociaż raz. Sytuacji wielu nie mieli ale naliczyłem przynajmniej dwie po których powinni strzelić bramkę. Raz krążek został wybity z linii bramkowej.
Czechów niestety nie oglądałem więc nie do końca wiem jak z ich grą. Mimo że przegrali z 3 drużyną poprzednich MŚ oraz pierwszą sprzed 2 lat są bardzo tym faktem rozczarowani i wiedzą, że stać ich na zdecydowanie więcej. Myślę, że to będą dla nich bardzo udane mistrzostwa ze względu na to, że &quot;ściany&quot; są za nimi a do zespołu wraca ikona kadry - Jaromír Jágr.
Do tej pory we wszystkich 4 meczach padało więcej niż 5 bramek. Mam nadzieję, że w tym meczu światełko w bramce zapali się co najmniej 6 razy
Według mnie Czechów stać na 5-6 bramek, a i Łotysze dołożą małego grosza.
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
W załączniku wrzucam moją analizę z wczorajszego meczu Kanada - Łotwa, którą udostępniłem w dziale Typy dnia - 1.05.2015 (piątek). Jeżeli nie zalicza się ona do konkursu to proszę o skasowanie tego posta.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Każda analiza się zalicza, ale prosiłbym, żeby analizy związane z Mistrzostwami Świata pojawiały się w dziele &quot;Hokej&quot;. Tutaj wystarczy sam link do danej analizy.
 
Do góry Bottom