>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

M 71K

marok

Użytkownik
Przeglądając konto pocztowe z którego rzadko korzystam, pod datą 28 marca 2023 znalazłem takiego meila:
"Popełniliśmy błąd. Oto, co się stało:
Nasze zasady i warunki korzystania ze Skrill nie wyjaśniały wystarczająco jasno, w jaki sposób ustalamy kurs wymiany walut, dlatego Twoje koszty były wyższe niż powinny. W zasadach i warunkach podawano kurs Reutersa jako kurs, który stosowaliśmy do przewalutowania, a zamiast tego stosowaliśmy referencyjny kurs wymiany ustalany przez nas. Zaktualizowaliśmy nasze zasady i warunki, aby potwierdzić, jak ustalane są nasze kursy wymiany.
Chcemy to naprawić. Zwracamy Ci pieniądze.
Aby naprawić sytuację, uzgodniliśmy, że 0,5% wszystkich transakcji wymiany walut zostanie Ci zwrócone. Dodaliśmy również 8% rocznie odsetek prostych od kwoty transakcji przewalutowania zwracanej od daty każdej transakcji. Dzięki temu znajdziesz się w takiej sytuacji, w której byś był(a), gdyby nasze kursy wymiany zostały ustalone w sposób opisany wcześniej w naszych zasadach i warunkach.
PLN 75.8 plus stosowne odsetki zostaną przelane na Twoje konto.
Zwrot pieniędzy znajdzie się na Twoim koncie Skrill w ciągu 10 dni. Aby otrzymać zwróconą kwotę, skontaktuj się z nami w celu reaktywacji konta Skrill lub podaj dane swojego konta bankowego za pośrednictwem tego formularza https://consumer-paysafe.my.salesforce-sites.c........................... Przez 90 dni od daty zaksięgowania kwoty na Twoim koncie Twoja następna wypłata będzie wolna od opłat, a więc możesz wypłacić część lub całość zwróconej kwoty bez opłat za wypłatę"

To jakaś ściema czy tacy porządni są? :)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Przeglądając konto pocztowe z którego rzadko korzystam, pod datą 28 marca 2023 znalazłem takiego meila:
"Popełniliśmy błąd. Oto, co się stało:
Nasze zasady i warunki korzystania ze Skrill nie wyjaśniały wystarczająco jasno, w jaki sposób ustalamy kurs wymiany walut, dlatego Twoje koszty były wyższe niż powinny. W zasadach i warunkach podawano kurs Reutersa jako kurs, który stosowaliśmy do przewalutowania, a zamiast tego stosowaliśmy referencyjny kurs wymiany ustalany przez nas. Zaktualizowaliśmy nasze zasady i warunki, aby potwierdzić, jak ustalane są nasze kursy wymiany.
Chcemy to naprawić. Zwracamy Ci pieniądze.
Aby naprawić sytuację, uzgodniliśmy, że 0,5% wszystkich transakcji wymiany walut zostanie Ci zwrócone. Dodaliśmy również 8% rocznie odsetek prostych od kwoty transakcji przewalutowania zwracanej od daty każdej transakcji. Dzięki temu znajdziesz się w takiej sytuacji, w której byś był(a), gdyby nasze kursy wymiany zostały ustalone w sposób opisany wcześniej w naszych zasadach i warunkach.
PLN 75.8 plus stosowne odsetki zostaną przelane na Twoje konto.
Zwrot pieniędzy znajdzie się na Twoim koncie Skrill w ciągu 10 dni. Aby otrzymać zwróconą kwotę, skontaktuj się z nami w celu reaktywacji konta Skrill lub podaj dane swojego konta bankowego za pośrednictwem tego formularza https://consumer-paysafe.my.salesforce-sites.c........................... Przez 90 dni od daty zaksięgowania kwoty na Twoim koncie Twoja następna wypłata będzie wolna od opłat, a więc możesz wypłacić część lub całość zwróconej kwoty bez opłat za wypłatę"

To jakaś ściema czy tacy porządni są? :)
nie ściema, mi w grudniu >200zł chyba wysłali. Można wypłacać bez prowizji na konto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +168
ryczy 12,8K

ryczy

Użytkownik
Hejka interesuje mnie program Knect i mam pytanko czy wymienione pkt normalnie będą dodane do salda w postaci waluty ?
 
T 1,4K

tooom19

Użytkownik
Odświeżam temat

Witam

Dziś próbowałem wypłacic pieniądze kartą skrill 3x transakcja odrzucona , placic w sklepie się da , próbowałem też wypłacic na konto też sie nie da . Do tej pory ciągle używałem karty bez problemowo .

Czy ktoś też ma taki problem ? mowa o dniu dzisiejszym 7.11 ??

Może jakies chwilowe problemy techniczne ? oby
 
H 81,9K

hagi84

Użytkownik
problemy dosc czesto maja, ale platnosci w sklepach raczej bez zarzutu, wyglada raczej na jakis problem z karta
Napisz do nich, tu Ci raczej nikt konkretnie nie odpisze
 
T 1,4K

tooom19

Użytkownik
Chyba Sprawa bardziej po stronie banku ING bo to z ich bankomatu korzystałem i na konto w ING chciałem wypłacić . Na próbę spróbowałem na inny bank wypłacić i poszło .
 
R 2,8K

Roman12345

Użytkownik
Chyba Sprawa bardziej po stronie banku ING bo to z ich bankomatu korzystałem i na konto w ING chciałem wypłacić . Na próbę spróbowałem na inny bank wypłacić i poszło .
Skrilla używa się zwykle do transakcji związanych z zagranicznymi bukami po to żeby w jakimś stopniu być niewidocznym dla Polskich urzędów. Jeżeli też używasz go do buków i przelewasz z niego pieniadze na konto bankowe to masz taki sam poziom rozumu co ludzie płacący za ustawki. Co do bankomatu ING to nie obsługują Skrilla.
 
T 1,4K

tooom19

Użytkownik
Skrila używam do różnych transakcji nie tylko do buków - nie używam przelewów tylko karta - ale wczoraj był z tym problem i sie trochę wystraszyłem czy sie nie zaczął taki sam cyrk jak z much better - oczywiscie że ing działa z kartą skrill nic innego nie używałem - co do samych przelewów w tytule przelewu nie ma żadych odnosników że to od buka - portfele nie są zakazane i można bez problemu ich używać znam kilka osób które tylko przelewy używają . A złosliwosci se zostaw do znajomych i rodziny a odemnie sie odpi...dol .
 
R 2,8K

Roman12345

Użytkownik
Skrila używam do różnych transakcji nie tylko do buków - nie używam przelewów tylko karta - ale wczoraj był z tym problem i sie trochę wystraszyłem czy sie nie zaczął taki sam cyrk jak z much better - oczywiscie że ing działa z kartą skrill nic innego nie używałem - co do samych przelewów w tytule przelewu nie ma żadych odnosników że to od buka - portfele nie są zakazane i można bez problemu ich używać znam kilka osób które tylko przelewy używają . A złosliwosci se zostaw do znajomych i rodziny a odemnie sie odpi...dol .
Z mojej strony nie ma żadnej złośliwości. Pisze co myślę o takmi postepowaniu. Tu nie chodzi o to, że coś jest zakazane tylko o to że udostepniasz informacje że posiadasz gdzieś dodatkowe konto. I taki np US gówno obchodzi skąd masz tam te pieniądze. Ale je masz. I nawet jak dostałeś je od ciotki albo coś sprzedałeś na olx i nie zgłosiłeś tego to sie przy.... Że o kasie z nielegalnych buków nie wspomnę. Znasz osoby co tak robią i na nich się wzorujesz. Brawo. Dla mnie to poprostu kretyni. Korzystać z portfeli żeby być jako tako anonimowym przy grze na nielegalnych bukach a potem ta anonimowoscią chwalić się w banku. Brak słów. Dużo ludzi jest poprostu za glupich na bukmacherke. I nie, nie próbuje Cie obrazic tylko pisze jak jest czy Ci się to podoba czy nie. Żeby się brac za coś to trzeba trochę myśleć. A wiele osób z prostym myśleniem ma problem a i tak się bierze i potem jest płacz.
 
Ostatnia edycja:
P 28,9K

Przybłęda

Użytkownik
Generalnie to jakieś odrodzenie nastąpiło tego Skrilla. Chyba wszyscy wspominają Moneybookers z sentymentem, ale wydawało się, że to już upadła dla bukmacherki firma, gdy niemal wszystkie buki zrezygnowały z nich na rzecz Jetona, wcześniej przez ileś lat Ecopayz. Teraz wracają. Unibet i sporo innych, w tym klony. Ten system zbierania punktów Knect też wydaje się fajny. Może coś jeszcze z tego Skrilla będzie.
 
Do góry Bottom