>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Karta Muchbetter - dyskusja i opinie

B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Witam. Założyłem to coś, jescze sie nie zweryfikowałem. Czy da się doładować to Revolutem obojętnie czy wirtualną czy fizyczną ? z góry dzięki
 
ryczy 12,8K

ryczy

Użytkownik
Revolutem doładowywałem bez problemu ostatnio, tylko trzeba było zaznaczyć ze kasa idzie na gry hazardowe bo inaczej chyba zablokują i nie będziesz mógł do buka przelać
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
"
Dziękujemy za wiadomość.

Sprawdziliśmy twoje ostatnie transakcje wypłat z bankomatu i chcielibyśmy potwierdzić, że powodem ostatniej nieudanej próby był wykorzystany limit częstotliwości transakcji. Należy pamiętać,że jest on ograniczony do 5-ciu transakcji dziennie oraz 15-stu miesięcznie. Limity na karcie są resetowane co 30 dni od każdej dokonanej transakcji. Pamiętaj, że twój miesięczny limit nie został jeszcze przekroczony i przedstawia się następująco:

Wypłaty w bankomatach (ATM):
5 transakcji dziennie - maksymalna kwota: 1 200,00 PLN (0.00 wykorzystane)
15 transakcje miesięcznie (31 dni) - maksymalna kwota: 9 000,00 PLN (4200.00 wykorzystane)
180 transakcji rocznie (365 dni) - maksymalna kwota: 90 000,00 PLN (4500.00 wykorzystane)

Płatności w punktach sprzedaży (POS):
100 transakcji dziennie - maksymalna kwota: 20 000,00 PLN (0.00 wykorzystane)
3100 transakcji miesięcznie (31 dni) - maksymalna kwota: 50 000,00 PLN (240.00 wykorzystane)
ponad 32000 transakcji rocznie (365 dni) - maksymalna kwota: 200 000,00 PLN (278.00 wykorzystane)

Informacje na temat limitów znajdziesz także bezpośrednio w aplikacji MuchBetter, po prostu zaloguj się i przejdź do Karta ⇾ Limity karty.

Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli potrzebujesz więcej informacji.

Życzymy miłego dnia! "

"Dzien dobry, chcialbym zwiekszyc limity na swojej karcie muchbetter. Wykorzystalem juz miesieczny limit na karcie, ktory byl bardzo niski. Dzienny limit 300zl na wyplaty z bankomatu tez byl bardzo niski, chodzenie przez 7 dni w tygodniu codziennie do bankomatu aby wyplacic 2000zl to strata czasu. Prosze o zwiekszenie mojego limitu na karcie (limity mozna zwiekszac wnioskujac o to), pozdrawiam "

Po godzinie odpowiedz, to jakby kogos interesowalo co mozna napisac, zeby zwiekszyc limity ;)
 
ranczo0123 484,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Probowal ktos placic karta muchbetter w jakims STSie czy tym podobne? W eco pobierali sobie prowizje za platnosc karta w instytucji hazardowej a w sklepie za zakupy juz nie. Ciekawi mnie jak to jest w much.
 
Do góry Bottom