>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jak i gdzie zapisać się do klubu piłkarskiego w Warszawie w wieku 22 lat aby coś osiągnąć.

QXQ DIVO 0

QXQ DIVO

Użytkownik
Nie wiem czy mając 22 lata to problem, ale jest we mnie talent jak u Messiego, dosłownie jak Messi umiem okiwać/przecisnąć się między graczami, przez całe boisko, nie tracąc piłki i strzelić gola. Od zawsze byłem najlepszy na boisku, czy to na dworzu, czy to w szkole, a nawet ci, którzy trenowali piłkę kilka lat, mieli ze mną problem. Gdy byłem młodszy na podwórku wołali do mnie „Messi” po meczu 2 vs 11, co prawda przegrałem 9 do 10 (graliśmy do 10), ponieważ nie miałem już sił biegać od bramki do bramki za piłką a mój bramkarz czyli mój młodszy brał był kiepski i mały. Po gimnazjum stałem się jeszcze lepszy i przez kolejne lata byłem nie do zatrzymania. Moje umiejętności szybkich nóg, kiwania, przewidywania ruchów przeciwnika, oraz piłki itp, zaskakują nawet mnie. :) Nigdy nie trenowałem piłki po prostu mam to coś w sobie i nie mogę tego tak zostawić. Od roku, mam przerwę, pokopię raz w tygodniu, ale nie mogę tego znieść, że nie mogę już pograć w piłkę i że marnuje się we mnie taki talent. Czuję w sobie to coś. Czuję że mógłbym zajść wysoko. I chce trenować od rana do wieczora, codziennie.
I pytam się może ktoś z was wie jak i gdzie najlepiej zapisać się aby trenować i wspinać się coraz wyżej.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Gdziekolwiek... skauting klubów jest tak rozbudowany, że ogarniają nawet A i B klasę (już dawno tak było...). A jak nie to w przerwie między sezonami będzie pewnie ogłaszany nabór do różnych klubów z okręgówek etc. i na testy. Zawsze możesz podpisać jakiś kontakt z Fabryka futbolu czy coś i mieć swojego menago, który sam Ci wszystko ogarnie ;) ewentualnie do weszło się zapisz ;p
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Ile Żubrów już dziś wypite? Bajkopisarstwo na poziomie wybitnie wysokim. Dwóch szczyli gra przeciwko 11 i przeygrywa tylko jedną bramką, nie ma absolutnie żadnego poziomu wiekowego, żeby było to możliwe. Chłopie, 22 lata to już nie żaden młodzik, a dorosły chłop, sugerujesz, że wyjdziesz w składzie pierwszoligowego klubu i objedziesz jedenastkę przeciwnika, bo "masz talent"? Polecam zrobić sobie kanapki do roboty na rano a nie zawracać ludziom głowy durnotami.
 
QXQ DIVO 0

QXQ DIVO

Użytkownik
Ile Żubrów już dziś wypite? Bajkopisarstwo na poziomie wybitnie wysokim. Dwóch szczyli gra przeciwko 11 i przeygrywa tylko jedną bramką, nie ma absolutnie żadnego poziomu wiekowego, żeby było to możliwe. Chłopie, 22 lata to już nie żaden młodzik, a dorosły chłop, sugerujesz, że wyjdziesz w składzie pierwszoligowego klubu i objedziesz jedenastkę przeciwnika, bo "masz talent"? Polecam zrobić sobie kanapki do roboty na rano a nie zawracać ludziom głowy durnotami.
XD
 
Do góry Bottom