>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Temat z analizami IV runda 2. Ekstraligi

Status
Zamknięty.
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Ten Poczta to jest świetny zakład - ani on nie zrobi trójki w juniorskim, a jeszcze jest spora szansa że będzie leżał i w ogóle nie dostarczy punktów. Trochę żałuję że nie mogę tego zagrac:) Ja przed meczem gram tylko dzisiaj under Matiasa Nielsena. Uwazam, ze w Krosnie bedzie dzisiaj spory lomot, Matias ma nr 1 i to moglaby byc nienajgorsza wiadomosc ze wzgledu na wewnetrzne pole w 1 biegu, ale w meczu z Bydgoszcza tor w Krosnie faworyzowal zawodnikow z zewnetrznych. Jakos nie jestem wielkim fanem jego talentu, jedyne co go moze dzisiaj uratowac to dobre starty, a tajemnica polinszynela jest, ze tor w Tarnowie zalicza sie do najnudniejszych w Polsce. Linia niska, wiec zalecam nie szalec.

Nielsen under 6, 2.6 bet365 no niestety
 
Ostatnia edycja:
maniek81 345,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Douglas (-1.5 pkt.) - Nielsen [1] 1.80 forbet

Ja poniekąd powielę teorię poprzedników co do tych dwóch Panów. Douglas dobrze pojechał pierwsze spotkania i dziś liczę co najmniej 9 punktów w jego wykonaniu. Tak, mniej więcej wychodzi mi z rozpiski biegów. Nielsen z kolei maksymalnie widzę u niego 6 punktów. Pierwszy bieg trudny, bieg 11 też nie łatwy, a jeśli tam za Dula pójdzie RT, to może się i zerem skończyć. Także jak wyżej wspomniałem, te 6 punktów w meczu, to chyba maks u Duńczyka. A jako, że forbet daje taką parę przy nie dużym handicapie, to gram w stronę Douglasa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1193
Tofik22 5,6K

Tofik22

Użytkownik
Holder/Czugunov ponizej 24,5 @1,95 1xbet
kurs jak dla mnie z kosmosu .Obaj oczywiscie liderka Ostrowa ale maja na kim dzis tracic pkt . Bedzie Niki Pedersen , Thorssell,Pieszczek czy Nowak w ekipie z Rzeszowa ,ale i na kolegach z druzyny moga sie takze zdarzyc porazki sa przeciez w Ostrowie i Musielak czy Jacobsen . bet jak dla mnie warty ryzyka kurs wysmienity polecam
Berge/Krakowiak powyzej 18,5 @1,90 1xbet
do mocnego krosna zawita dzis poznan ktory tak naprawde ma jednego mocnego zawodnika Loktajewa . Wilki mocne u siebie ale tez jeden z faworytow do awansu . Berge jak i Krakowiak liderka gospodarzy polecam
 
Ostatnia edycja:
A 364,7K

adams235

Znawca - Żużel
Holder/Czugunov ponizej 24,5 @1,95 1xbet
kurs jak dla mnie z kosmosu .Obaj oczywiscie liderka Ostrowa ale maja na kim dzis tracic pkt . Bedzie Niki Pedersen , Thorssell,Pieszczek czy Nowak w ekipie z Rzeszowa ,ale i na kolegach z druzyny moga sie takze zdarzyc porazki sa przeciez w Ostrowie i Musielak czy Jacobsen . bet jak dla mnie warty ryzyka kurs wysmienity polecam
Berge/Krakowiak powyzej 18,5 @1,90 1xbet
do mocnego krosna zawita dzis poznan ktory tak naprawde ma jednego mocnego zawodnika Loktajewa . Wilki mocne u siebie ale tez jeden z faworytow do awansu . Berge jak i Krakowiak liderka gospodarzy polecam
Tylko w tym 1xbet liczą 6 biegów zapewne bo nie wierzę że 5 przy takiej linii
Post automatycznie złączony:

Nicki over 9.5 kurs 1.6 Fortuna
Myślę że spokojnie do gry,tor podobny do tego w Rzeszowie ,Nicki będzie szarpał
M.Nowak under 7.5 kurs 1.75 Fortuna
Zdecydowanie bardzooo trudne biegi ma chyba najgorsze więc liczę na under
Delikatnie Rzeszów +10.5 kurs 1.58 do dubla,myślę że Ovia będzie miała ciężko przy takiej dyspozycji Jasińskiego
Grzelak under 3.5 kurs 2.01 Fortuna
Tu wejdę grubo,Kacper kiedyś wspominał że nie lubi tego toru i solo spróbuję, problemem że pewnie pojedzie 4 biegi...
Salk over 7.5 kurs 1.6 Fortuna
2 fajne biegi ma plus przeciwko byłej drużynie
Douglas under 8.5 kurs 2 Sts
Było rano ale niestety zdjęli,po takim kursie mozna atakowac jeśli buk liczy 5 biegow i ktoś ma taką linie...
Pod rozwagę over Krakowiaka można linia 8.5 jest fajna tylko ciężkie biegi,ale potencjał jest...no i Czhugunow lub Holder zrobi under ale który hmm licząc 5 startów oczywiście...
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom