>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IV Liga - Sezon [2017/2018]

Status
Zamknięty.
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
4liga kuj-pom
Sparta Brodnica-Legia Chełmża 1 2,2 sts 0-1 Mieli 4 sety a na koniec dostali bramke zal...
Tzw mecz przyjazdni na trybunach , ale na boisku juz bedzie wg mnie inaczej. Sparta dokonala ciekawych transferow przed sezonem i nie powinna byc chlopcem do bicia w tym sezonie .Juz w tamtej rundzie pokazali ze cos tam potrafią. W sparingach tez bylo w miare obiecujaco gdzie ostatni mecz zremisowali z Gks Wikielec (1-1 ,3liga).Druzyna z Chełmży praktycznie nie zmieniony sklad z tamtego sezonu i powinni powalczyc o podobne miejsce w tabeli co rok temu . Mysle ze warto zagrac po takim kursie na druzyne z Brodnicy !
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
4 liga wlkp południe
Września @ 1.75 e-toto
2:0 ✅
Peffka na dziś, po przyjemnym kursie. Września fajne wyniki z 3 ligowcami, wzmocnienia z czołowych zespołów 4 ligi, czy też 3 ligi. Chcą włączyć się o walkę o awans. Grają z Rawią, która się niesamowicie osłabiła, odeszli zawodnicy, którzy prowadzili grę. Do tego zamiast poszukać zawodników ogranych, to wzmocnili się zawodnikami z.. A-klasy, czy też ogonów okręgówki. Kabaret ogólnie w Rawii, a pieniadzę są jedne z większych na tym poziomie. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 110

radek9513

Użytkownik
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec typ 1 @1.65 STS 3:0
W meczu 1 kolejki Rzemiosło podejmuje spadkowicza z III Ligi. W drużynie z Nowotańca sporo między sezonami się działo. Były słuchy już nawet przed sezonem że klub nie wystartuje w żadnych rozgrywkach ale jednak udało się przystąpić do IV Ligi. Udało się ale odeszło większość podstawowych zawodników w tym bardzo utalentowany bramkarz Krawczyk, na ich miejsce sprowadzili jakichś zawodników z A klasy bądź ogonów okręgówki, jeżeli się utrzymają to będzie sensacja. Jeżeli chodzi o Rzemieślnik to grają oni już chyba 15 lub 16 sezon w tej lidze, w tamtym sezonie naprawde bardzo dobrze grali tylko pod koniec przystopowali. Moim zdaniem Rzemieślnik wygra to spotkanie maksymalnie 2:0.
Cosmos podobno poziom A klasy wczoraj, będą drużyną do bicia jak słyszałem, podobnie Wisłok Strzyżów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Chemik Bydgoszcz - Mogilno 1 1,75 fortuna 12:00 3-1
Kolejny ,,pewniaczek&#39;&#39; z cyklu nizszych lig ,tak samo jak z 3 ligii wydaje sie Polonia Sroda... . Chemik personalnie bije wszystkich w tej lidze i nie sadze zeby nie zajął 1 miejsca na koniec sezonu. W pierwszym meczu juz troche postrzelali , Mogilno tez w miare dobra ekipa ,ale to nie to samo . Wchodze w ten mecz bo powinni spokojnie gospodarze wygrac.
Chełmno-Brodnica x2 1,81 2 3,48 12:00 1-1
Kolejny mecz ktory gram , kurs wg mojej oceny przesadzony a ekipa z Brodnicy na papierze wyglada lepiej... Mimo porazki w pierwszym meczu po bledzie bramka dzis powinni zainkasowac jakies punkty ! .Przyszlo kilku doswiadczonych graczy ktorzy zrobią swoje w tym meczu. Sparcie zawsze dobrze sie gralo w Chełmie gdzie w tamtym sezonie wygrali 4-0 . Dzis raczej tyle nie strzelą ale mogą pokusic sie o mała niespodzianke bo kurs przesadzony!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 110

radek9513

Użytkownik
Cosmos Nowotaniec - KS Wiązownica typ 2 @2.3 etoto @1.5 sts 1:3
Mocna kadrowo Wiązownica podejmuje zbieraninę z Nowotańca. Jak pisałem wcześniej, Cosmos opuściło wielu znaczących zawodników, doszli zawodnicy z A klasy i ogonów okręgówki, z dobrych zawodników został tylko Laskowski. Natomiast do Wiązownicy przyszli Dziedzic z Wisłoka Wiśniowa, Świst z Resovii, Halejcio z Sokoła Sieniawa oraz Michalik z Resovii CLJ. No i zostali zawodnicy stanowiący o sile zespołu. Czuję wysokie zwycięstwo Wiązownicy.
Nie wiem skąd taki kurs ale to promocja jak dla mnie.
Kto pograł ten jest zadowolony, jak mówiłem, Cosmos jest do spadku.
 
T 10

tswks

Użytkownik
Wiślanka Grabie-Iskra Klecza 1
kurs 1.5 STS

Mecz 4 ligi małopolskiej grupa zachodnia. Typ bardziej przeciwko drużynie gości, aczkolwiek gospodarze w poprzednim sezonie pokazali się z całkiem dobrej strony i byli jedną z czołowych drużyn 4 ligi.
Już argumentuję dlaczego taki typ, w Iskrze po poprzednim sezonie nastąpiła wielka rewolucja kadrowa, był nawet pomysł by wycofać zespół z rozgrywek i nie startować do sezonu 17/18. Odeszła najważniejsza postać czyli sponsor i trener w jednym Filip Niewidok, który zakotwiczył w pobliskiej Kalwarii Zebrzydowskiej przy okazji zabierając tam czterech czołowych zawodników, do tego sporo piłkarzy na myśl o tym że mogą zostać bez klubu wybrało okoliczne zespoły z niższych lig i w zespole z poprzedniego sezonu zostało dwóch zawodników. Wprawdzie udało się wystartować, zrobić zaciąg z rozwiązanego zespołu z 5 ligi Cedronu Brody, ska przyszło kilku piłkarzy i trener, ale nie oszukujmy się zanim to zatrybi i ci piłkarze przyzwyczaja się do stylu 4 ligi to trochę potrwa. Zresztą sama wypowiedź prezesa Iskry który mówił że ten sezon spisują na straty i liczą się ze spadkiem do okręgówki mówi wiele.
O gospodarzach niestety nie posiadam aż takich informacji, ale w poprzednim sezonie miałem okazję widzieć ich parę spotkań i stylowo grali bardzo pięknie, do tego wyniki również były zadowalające.
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
IV liga Wlkp gr.południowa godz.16:00
Victoria Września - Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1 (wynik 4:1) ????
kurs 1.7 eFortuna
Victoria Września to jeden z faworytów do wygrania tej grupy IV ligi. Zespół ten w pierwszych dwóch spotkaniach zanotował zwycięstwo u siebie 2-0 z Rawią Rawicz i remis 1:1 na wyjeździe z zawsze mocną Obrą Kościan. Ugranie punktu na boisku w Kościanie to naprawdę dobry wynik.
Natomiast Biały Orzeł rozegrał na razie tylko jeden mecz w pierwszej kolejce. Także w Kościanie, gdzie przegrał 0:1. W składzie tego zespołu znajduje się wielu graczy związanych w przeszłości z trzecioligowym Jarotą Jarocin. Są to m.in. Igor Skowron, Krzysztof Czabański, czy Marek Wiła. Mimo tego Orzeł mając w poprzednim sezonie nieco mocniejszą kadrę niż teraz był w stanie zająć tylko miejsce w środku tabeli, podczas gdy Victoria z podobną kadrą jak teraz biła sie o czołowe miejsca. Myślę, że w tej kampanii będzie podobnie.
Jak wspomniałem kadra na ten sezon Białego Orła jest nieco słabsza. Z zespołem pożegnało się trzech graczy. Dwóch z nich to bardzo ważne elementy zespołu. Doświadczony pomocnik Krzysztof Matuszak gra teraz w 3 lidze w Jarocie. Inny pomocnik Dawid Guźniczak (6 bramek w poprzednim sezonie) odszedł do ligowego rywala LKS-u Gołuchów. No i pomocnik/napastnik Wojciech Kamiński (3 gole) zakotwiczył w A klasie. W ich miejsce klub nie pozyskał aż tylu dobrych zawodników. Warto wspomnieć tu jedynie o Adrianie Derwichu z Wisły Borek Wlkp., który w poprzednim sezonie leszczyńskiej okręgówki zdobył 14 bramek.
I mimo, że w defensywie Białego Orła są ludzie z doświadczeniem trzecioligowym to myślę, że silna kadra Victorii Września zapewni jej zwycięstwo. Pomimo, że z drużyny gospodarzy do III ligi odszedł napastnik Dawid Przybyszewski (13 bramek) to klub pozyskał z Obry Kościan równie dobrego napastnika Piotra Sarbinowskiego. Pojawił się także inny atakujący Jacek Kopaniarz, który kilka sezonów temu w barwach Sokoła Kleczew czy GKS-u Dopiewo potrafił zdobywać w 3 lidze po 10,11 bramkę w sezonie, a w IV lidze nawet 19.
Mecz może być momentami zacięty ale myślę, że koniec końców to gospodarze będą się cieszyć z trzech oczek.
Warto jeszcze podać bilans spotkań z XXI wieku rozgrywanych we Wrześni między tymi zespołami. Wynosi on 8-2-3 na korzyść Victorii. Jeszcze dodam, że gospodarze w poprzednim sezonie nie przegrali żadnego meczu na swoim stadionie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 110

radek9513

Użytkownik
Brak kursu na to spotkanie ale i tak wtopa ehh chyba Sokół powalczy o utrzymanie w tym sezonie...

Głogovia Głogów Małopolski - Sokół Nisko typ 2 2:0

Głogovia zaczęła ligę katastrofalnie, najpierw piątka od beniaminka z Sanoka, potem we wtorek Pisarowce poprawiły szóstką. W tym momencie jest to zespół do spadku, widziałem na skrócie z Sanoka że grali jakby od niechcenia, słabo i bardzo chaotycznie. Tamten sezon jako tako poszedł jednak ten czuję że będzie typowym sezonem drużyny z IV Ligi. Pierwszy sezon po awansie bo mało kto wie jak grasz ale w drugim rozczytali cię i już taki mocny nie jesteś. Co do Sokoła, przyszło kilku juniorów ale trzon został ten sam. Mimo że Sokół przegrał 2:0 z wyżej notowanym Piastem to tu nie powinien mieć większych problemów z Głogovią.
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
3 kolejka 4 ligii kuj-pom -----&gt; Sts
Wisła Nowe-Chemik Bydgoszcz 2 1,42 3/10 1-5 izzi bet
Nie widzi mi sie inny rezultat jak wygrana gości. W poprzednim meczu Chemik wygral 3-1 choc pół spotkania grał w 10-sciu, a jeszzcze w ostatniej akcji strzelili gola ktory upieczetowal ich zwyciestwo. Wisła jak narazie przegrala juz u siebie jedno spotkanie z Kujawianką gdzie sromotnie uległa 4-0 u siebie . Kujawianka to obok Chemika jeden z mocniejszych zespołow w tej lidze. Chemik powinien spokojnie strzelic 2-3 bramki w tym meczu i wygrac te spotkanie.
Start Warlubie-Kujawianka x2 1 ,49 3/10 2 2,73 1,5/10 0-1 Lewandowski strzelił ????
W ostatnim spotkaniu Start wygral az 5-2 w Jabłonowie z Naprzodem ,ale druzyna miejscowa ledwo co zdolala skleic sklad na nadchodzacy sezon. Start to nie jest slaba ekipa maja kilku doswidaczonych graczy w skladzie , ale z Kujawianka beda mieli bardzo ciezko. Gracze z Izbicy maja w skladzie bardzo bramkostrzelnego Lewandowskiego ktory powinien jakas bramke kulnąć przyjezdnym . Licze na Kujawianke bo jesli chca jakims cudem byc blizko Chemika w tym sezonie , to spotkanie powinni minimalnie wygrac. Kurs wg moje oceny przesadzony!
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Kolejna kolejka 4 ligi kuj-pom
Chemik Bydgoszcz-Polonia Bydgoszcz 1 1,7 2,5/10 sts 4-1
Kolejna kolejka 4 ligi kujawsko-pomorskiej . W tym pojedynku dojdzie do meczu derbowego. Tak jak juz pisalem wczesniej Chemik to jeden z glownych kandydatow do wejscia do 3 ligi. Polonia ma w skladzie kilku solidnych grajkow , ale to dzis bedzie za malo na Chemik ... . Licze na zwyciestwo gospodarzy czyli Chemika , moze nie bedzie to tym razem tak okazale zwyciestwo jak w poprzednich kolejkach ale powinni spokojnie zainkasowac 3 punkty. Kurs grubo przesadzony bo ja tu bym dal gora 1,4 .
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dubel:
Legia Chełmża⛔+ Lech Rypin✅ IV Liga Kuj - Pom
Kurs: 2.17 iForBet
Kursy wystawione prawidłowo. Gram na faworytów, którzy nie osłabili się przed nadchodzącym sezonem. Wisła Nowe przemeblowany skład, a z kolei z Orląt odszedł najlepszy grajek do Unii Solec Kujawski, która awansowała w zeszłym sezonie do III ligi.
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
3 liga dzis ciezkie spotkanie , wiec wybralem 4-tą tam ciekawa oferta i kursy warte ryzyka
Lider Włocławek-Lech Rypin 2 3/10 2,89 Sts

Do Włoclawka przyjezdza druzyna Lech Rypin ktora prezentuje sie w miare dobrze dobrze w tych rozgrykach ,wygrali 3 mecze u siebie i przegrali tylko 1-0 z Startem Warlubie . Lider to przede wszystkim mlodzi gracze , ale maja w skladzie tez 2-3 doswiadczonych graczy . Lech wg mojej oceny przewyzsza zespoł gospodarzy prawie pod kazdym aspektem maja w skladzie wiecej doswiadczonych graczy i pewnie bedą mierzyli w gorną czesc tabeli co nie mozna powiedziec o gospodarzach.Licze na 1-2 bramkowe zwyciestwo gosci , powinni ten mecz wygrac.
Pogoń Mogilno-Sparta Brodnica 2 3,13 sts 1/10

Tu tez stawiam na gosci ktorzy , nie zaczeli dobrze sezonu ale z meczu na mecz powinno byc lepiej . Maja w skladzie kilku graczy kupionych z Startu Warlubie m.in bramkostrzelnego Reise czy Koczura badz Simsona . Pogoń nie jest zlą ekipą ale Sparcie zawsze sie dobrze gralo w Mogilnie , licze dzis na pierwsze 3 punkty na wyjezdzie !! Nie bedzie to latwy mecz , ale moga pokusic sie o mała niespodzianke.!
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska: IV liga małopolska zachód
Godzina: 17:00
Spotkanie: Orzeł Ryczow - Beskid Andrychow
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Fortuna

Stawka: 8.5/10

Mam troche czasu wiec postanowiłem podzielić sie swoim typem z innymi użytkownikami. Na wstępie trzeba zaznaczyć, ze cieżko sformułować merytoryczną, a jednocześnie ciekawą analizę do typu ktory opera sie jedynie na potencjale zespołow. Dodatkowo moja propozycja - delikatnie mówiąc - nie jest wzięta z ligi medialnej. Każdy jednak wie, ze im mniej znana liga tym większa szansa na błędy bukmachera w szacowaniu szans poszczególnych zespołow czy zawodnikow. Dzis Pod lupę weźmy spotkanie z czwartej ligi małopolski zachodniej. Orzeł Ryczow - beniaminek rozgrywek podejmie u siebie Beskid. Na wstępie trzeba powiedziec, ze goście to juz nie jest ta sama drużyna która w poprzednim sezonie była niewygodnym rywalem dla każdego przeciwnika. Roszady na pewno wyszły na minus, o czym świadczą wyniki. Prawdziwej weryfikacji jeszcze nie przeszli - porażka z bardzo przeciętnym Pcimiem, solidnymi Grabiami, remis z przeciętnymi zeby nie powiedziec słabymi Wegrzcami oraz wygrana z pewniakiem do spadku - Sosnowianka. Wyniki delikatnie mówiąc przeciętne. Przejdźmy do drużyny, która debiutuje na tym poziomie rozgrywkowym - Ryczow kojarzy mi sie ze świetnym zapleczem finansowym, a zawodnicy z trzecioligowa przeszłością tylko to potwierdzają. Ligę okręgowa wygrali w cuglach. Na start czwartej ligi przyszło im sie mierzyć z mocnym Górnikiem oraz kandydatem do awansu - Dalinem. Tak wiec 0 punktów po dwóch meczach nikogo nie mógł dziwić. W trzeciej kolejce pewna wygrana z Sosnowianka oraz remis na wyjezdzie z bardzo solidną krakowską Clepardia. Wystawiając kurs na podstawie tabeli - współczynnik nie moze dziwić. Mając jednak rozeznanie w kadrach obu zespołow, typuje dzis zwycięstwo gospodarzy.
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
3 liga dzis ciezkie spotkanie , wiec wybralem 4-tą tam ciekawa oferta i kursy warte ryzyka
Lider Włocławek-Lech Rypin 2 3/10 2,89 Sts 2-3 izzi

Do Włoclawka przyjezdza druzyna Lech Rypin ktora prezentuje sie w miare dobrze dobrze w tych rozgrykach ,wygrali 3 mecze u siebie i przegrali tylko 1-0 z Startem Warlubie . Lider to przede wszystkim mlodzi gracze , ale maja w skladzie tez 2-3 doswiadczonych graczy . Lech wg mojej oceny przewyzsza zespoł gospodarzy prawie pod kazdym aspektem maja w skladzie wiecej doswiadczonych graczy i pewnie bedą mierzyli w gorną czesc tabeli co nie mozna powiedziec o gospodarzach.Licze na 1-2 bramkowe zwyciestwo gosci , powinni ten mecz wygrac.
Pogoń Mogilno-Sparta Brodnica 2 3,13 sts 1/10 bez ambicjii i honoru

Tu tez stawiam na gosci ktorzy , nie zaczeli dobrze sezonu ale z meczu na mecz powinno byc lepiej . Maja w skladzie kilku graczy kupionych z Startu Warlubie m.in bramkostrzelnego Reise czy Koczura badz Simsona . Pogoń nie jest zlą ekipą ale Sparcie zawsze sie dobrze gralo w Mogilnie , licze dzis na pierwsze 3 punkty na wyjezdzie !! Nie bedzie to latwy mecz , ale moga pokusic sie o mała niespodzianke.!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
robson11 862

robson11

Użytkownik
IV liga dolnośląska (wschód)
Nysa Kłodzko - Piast Żerniki 2 @5.69 ✅✅✅ lub bezpieczniej z X2 @2.35 ✅✅✅@etoto.pl, WYNIK: 1:2. ????

Obie drużyny to beniaminki. Nysa w poprzednich latach co zagościła w czwartej lidze to zawsze spadała. Dwa sezony temu czy tam trzy podzielili Dolny Śląsk na wschód i zachód przez co poziom lig jest niższy.
Sytuacja w tabeli i wyniki:
Nysa osiem punktów, Piast cztery. Nysa na własnym boisku wygrała 4:0 w lokalnych derbach z osłabioną Unią Bardo i zremisowała dwa razy 3:3 z beniaminkiem z Trzebnicy i Sokołem Wielka Lipa. Z Lipą punkt uratował im bramkarz, który wszedł w pole karne w końcówce meczu i strzelił na remis. W ostatniej kolejce Nysa wygrała szczęśliwie 3:2 z Sokołem Marcinkowice - bramkarz obronił karnego przy stanie 3:2 w ostatnim kwadransie. Jedyna porażka kłodzczan to 1:5 w Ząbkowicach Śląskich z Orłem, gdzie Nysa przez pierwsze 45. minut nie istniała.
Piast zaczął od pechowej porażki 0:1 po samobóju w doliczonym czasie gry z brazylijską Bielawianką, później zremisował z trzecim w ubiegłym sezonie MKP Wołów, wygrał z solidną w ubiegłym roku Pogonią Oleśnica 1:0 i doznał dwóch minimalnych porażek z kandydatami do awansu - Górnikiem Wałbrzych 3:4 i Foto Higieną Gać 0:1. Górnik to spadkowicz z 3 ligi, Foto-Higiena mistrz ubiegłego sezonu, która nie wywalczyła awansu do 3 ligi po przegranym barażu z rezerwami Zagłębia Lubin.
Co zwraca uwagę to fakt, że Nysa bardzo dużo strzela i traci (14:13), Piast mało strzela, ale i stosunkowo mało traci (6:8). Liderem strzelców Nysy z czterema golami jest 19-letni Dereń, wzmocnienie z...okolicznej Łomnicy, która gra w A-klasie i co roku zajmuje miejsca w dole tabeli.
Kadra:
W Kłodzku nikt znany. Drużyna bardzo młoda, zbudowana w dużej mierze z wychowanków, którzy parę lat temu powyjeżdżali i wracają. W składzie mają paru grajków co liznęli trochę ogonów w trzeciej lidze i pograli w Centralnej Lidze Juniora (Śląsk Wrocław i FC Academy), ale byli na tyle słabi, że wrócili do rodzinnej miejscowości.
W Żernikach jest doświadczony ofensywny Tomasz Kosztowniak, jest lider obrony Adam Samiec no i są gracze, którzy trochę pograli w podwrocławskich klubach od 3 ligi do okręgówki.
Kursy:
Nysa jako faworyt? Okej, w tabeli jest wyżej, zanotowała lepszy początek, ma atut własnego boiska. No, ale bez przesady, żeby w spotkaniu beniaminków była aż taka różnica w kursach. 1.4 na kłodzczan, którzy przy odrobinie pecha zamiast 8 punktów mogli mieć 4-5 i kurs w granicach 5.50 na zespół, który przy większym szczęściu z Bielawą i Wałbrzychem mógł zanotować remisy i mieć co najmniej dwa punkty więcej. Poza tym to dopiero szósta kolejka, więc wg mnie value na gości duże. Ja próbuję, nawet z podatkiem grając za 20 zł do wygrania stówka.
Po takim kursie jak najbardziej warte spróbowania. Kurs już leci w dół, rano było 5.80, jutro pewnie spadnie do poziomu ~4-4.50.
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Rawia @ 1.80 4 wlkp południe

Wiem, że Rawia to już jest przeciętny zespół, ale wzmocniła się Egipcjaninem z 3 ligi ze Żmigrodu, do tego wygrali ostatnio u siebie z liderem Polonią Leszno. Racot to od dawna zespół z okręgówki, jeszcze jako tako u siebie łapali punkty, ale w tym sezonie to dostają lejty nawet u siebie. Jak dla mnie Rawia dziś pewnie wygra, pewniaczek. Postawiłem stawkę x2 jaką zawsze daje na 4 ligę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
luczyk 95

luczyk

Użytkownik
IV liga slaska
Sparta Lubliniec - Slask Swietochlowice @ 2,93 fortuna
wynik: 1-6 ????

Sparta w ostatnim spotkaniu u siebie dosc szczesliwie wygrala z Warta Zawiercie, poniewaz to goscie mieli zdecydowanie wiecej z gry. Trzeba tez nadmienic, ze 3 zwyciestwa u siebie odniosla grajac mecze na sztucznej murawie, natomiast dzisiaj jest w Lublincu otwarcie wyremontowanego stadionu i spotkanie odbedzie sie na naturalnej murawie. A wiadomo jak duzym handicapem jest gra u siebie na sztucznej. Tutaj juz tego handicapu nie bedzie. Dodatkowo z powodu kontuzji na pewno nie zagra dwoch czolowych zawodnikow Sparty. Srodkowy obronca i napastnik, ktory w ostatnim spotkaniu byl najlepszy na boisku i wykreowal kilka sytuacji, strzelajac dodatkowo bramke. Mysle, ze beniaminek dzisiaj bedzie mial ciezko zeby zgarnac punkty a kurs na zespol gosci jest naprawde zachecajacy.
Wybaczcie za forme tego postu ale musze korzystac z telefonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Nie wiedziałem, gdzie to wrzucić, więc daję tutaj. Z ciekawą ofertą wyszedł dziś Forbet, który wystawił ćwierćfinałowe pojedynki Pucharu Polski na szczeblu radomskim. Spróbujemy to wykorzystać. Kilka luźnych sugestii z mojej strony.
Legion II Głowaczów - Centrum Radom ZWROT - PRZEŁOŻONY
typ: Legion II Głowaczów
kurs: 3.76
Spore value na 1. Rezerwy Legionu... to zaplecze pierwszego zespołu grającego na co dzień w Campeon.pl lidze okręgowej, czyli w tej samej klasie rozgrywkowej co Centrum. Obecnie obydwie drużyny obok siebie w tabeli (Centrum 12., Legion 14.). Gospodarze skorzystają ze wzmocnień z 1 drużyny (Marcel Czubaj, Damian Lisewski, Tomasz Banach, bramkarz Paweł Krynicki, Bartłomiej Mikocki). Tak też czynili w poprzednich rundach, kiedy to eliminowali kolejno Zamłynie Radom (9. miejsce w okręgówce, wygrana 4-3) i LKS Potworów (lider klasy A, wygrana 3-0). Mecz będzie rozgrywany na bocznym &quot;klepisku&quot; stadionu w Głowaczowie, co również daje spory handicap drużynie gospodarzy. Podejrzewam, że kurs na Legion szybko będzie pikował w dół.
Iłżanka Kazanów - LKS Promna ZWROT - PRZEŁOŻONY
typ
: x2
kurs: 1.60
7. zespół okręgówki kontra ostatni zespół 4 ligi. Promna wydaje mi się już pogodzona ze spadkiem z ligi (w tym roku jest reorganizacja rozgrywek czwartej ligi na Mazowszu, utrzymanie gwarantuje zajęcie miejsc 1-6). W klubie nieciekawa atmosfera (zaległości w wypłatach). Jednak dostałem informację, że Puchar Polski traktują w tym momencie priorytetowo. Za zwycięstwo w rozgrywkach na szczeblu radomskim zwycięzca otrzyma 8.000 zł, przegrany 3.000 zł. Zatem od pewnej nagrody finansowej dzielą gości zaledwie 2 kroki. We wcześniejszej fazie wyeliminowali pewnie 3. zespół &quot;okręgówki&quot; - Orzeł Wierzbica (wygrana na wyjeździe 4-1) oraz Orzeł Gielniów. Ostatnio byli bliscy pierwszych punktów w 4 lidze. Długo prowadzili, bo aż do 77 min z Drogowcem Jedlińsk 1-0, ale ostatecznie musieli uznać wyższość rywala 1-2. Promna w swoich szeregach posiada kilku zawodników z ciekawym CV: m.in. Białorusin Aleksiej Dubina (niegdyś Żalgiris Wilno czy Radomiak), Maciej Lesisz (kiedyś II liga w barwach ŁKS Łomża i Radomiaka), bramkarz Michał Domański (ostatnio niższa liga niemiecka) czy Damian Stencelewicz. Szkoda, że nie dali awansów.

Pilica Białobrzegi - Oskar Przysucha 1-1 ✅ AWANS OSKARA W KARNYCH
typ
: x2
kurs: 1.84
Zespół, który od kilku lat odpuszcza rozgrywki pucharowe, kontra ubiegłoroczny zwycięzca PP na szczeblu radomskim. Pilica na przestrzeni trzech ostatnich sezonów ZAWSZE odpadała na pierwszym etapie rozgrywek pucharowych (kolejno Sadownik Błędów 0-2, Broń Radom po karnych, Polonia Warszawa 1-4). W tym momencie jest to lider 4 ligi, który ma aspiracje walki o awans. W Pucharze szansę dostają zawodnicy grający mniej. Dodatkowo z powodu kontuzji wypada Adrian Karasek. Oskar niby też z pewnymi brakami na ten mecz: Bartosiak i Zagórski (kartki), Czarnota (kontuzja). Wraca jednak skrzydłowy Luciano Matsoso. Bardzo dobry grajek sprowadzony przed sezonem z RPA. Wkrótce powinno się nim zainteresować kilka klubów z wyższych klas rozgrywkowych. Co warte uwagi, Oskar jest niepokonany na wyjeździe od 1 października 2016 (blisko 20 spotkań z rzędu!). W ubiegłym sezonie Oskar zremisował w Białobrzegach 1-1.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom