>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Informacja na kuponie sts o możliwej wygranej

G 0

grosik1k

Użytkownik
Witam. Z góry przepraszam za głupie pytanie. Czy "możliwa wygrana" która podpowiada się na kuponie sts (wygrana powyżej 2280zł) to wygrana już po odliczeniu wszystkich podatków, czyli kwota która zostaje wypłacona w razie wygranej ?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Witam. Z góry przepraszam za głupie pytanie. Czy "możliwa wygrana" która podpowiada się na kuponie sts (wygrana powyżej 2280zł) to wygrana już po odliczeniu wszystkich podatków, czyli kwota która zostaje wypłacona w razie wygranej ?
po obstawieniu czy przed obstawieniem? :) Z ciekawości sprawdziłem i przed obstawieniem - NIE, nie jest to kwota już po odliczeniu wszystkich podatków ;) odejmij "0" i będziesz widział czy jest różnica czy nie ;)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Po obstawieniu. Na kuponie który jest już w grze.

Jak obliczane są możliwe wygrane?


Stawka brutto
100,00 zł
Podatek od gier
-12,00 zł
Od stawki każdego zawartego kuponu odprowadzany jest podatek od gier w wysokości 12%.
Stawka netto
88,00 zł
Po odliczeniu podatku od gier.
Kurs całkowity
75.41

Możliwa wygrana brutto
6 636,08 zł
Stawka netto × kurs całkowity
Podatek dochodowy
-664,00 zł
Od wygranych wyższych niż 2 280 zł odprowadzany jest podatek dochodowy od osób fizycznych w wysokości 10%.

Możliwa wygrana
5 972,08 zł

kurs x stawka x 0,88 (współczynnik) i będziesz wiedział czy pokazuje porównując swoją wygraną z wynikiem na kalkulatorze. Pokazuje podatek dochodowy (10%) dopiero jak się wejdzie w zakładkę "

Jak obliczane są możliwe wygrane?
" ale to przed postawieniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
G 0

grosik1k

Użytkownik
Dzięki. Tak wiem jak to jest wyliczane, mimo wszystko miałem pewne wątpliwości po wypłaceniu cash-out. Wychodzi mi na to że możliwa wygrana na kuponie to wygrana po odliczeniu wszystkich podatków. A jak wypłaciłem cash-out to mam wrażenie że kwota którą mi proponowano była bez potrącenia podatku 10%
 
Ostatnia edycja:
K 20

kiniek78

Użytkownik
Kwota cashout zawsze podawana jest całkowita, jeżeli jest wyższa niż 2280 to musisz się liczyć z dodatkowym podatkiem pow 2280, który musi byc odprowadzony
 
Do góry Bottom