>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Indonezja

bfred 376,8K

bfred

Użytkownik
Typy z 1 Ligi Indonezji...
Post automatycznie złączony:

Dyscyplina: Piłka nożna –Indonezja
Godzinna: 14:00
Spotkanie: Bali United - Persik Kediri
Typ: BTS
Kurs: 1.57
Bukmacher: Betclic
Analiza: Założyłem temat bo widzę, że ostatni z 2014 roku...Dość często gram BTS w tej lidze jest ona dosyć overowa jeśli chodzi i tego rodzaju typy. Gra 6 drużyna z 13. Obydwa zespoły dosyć bramkostrzelne ale też i tracą, bilanse odpowiednio 9-7 i 11-12 czyli dosyć wesoły futbol. Na ostatnie 5 meczy gospodarze zanotowali serię 4/5 BTS a goście identycznie. Na ostatnie 4 pojedynki bezpośrednie mam 2/4 BTS czyli nie jest źle (ostatnio było 1-1). Bukmacherzy bardzo faworyzują w tym meczu gospodarzy (kursy w granicach 1,40-1,50) zupełnie nie wiem dlaczego na papierze wygląda to na dwie równe drużyny chyba że o czymś nie wiem? W każdym bądź razie wierzę, że każdej z drużyn uda się przynajmniej raz znaleźć drogę do bramki przeciwnika a typ wejdzie. Powodzenia:)
 
Ostatnia edycja:
bfred 376,8K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Indonezja
Godzinna: 14:00
Spotkanie: Persis Solo - Persib
Typ: BTS
Kurs: 1.56
Bukmacher: Betclic
Analiza: Wczoraj weszło to próbujemy dalej. Grają sąsiedzi z Tabeli czyli 15 z 16. Z tym że goście są w strefie spadkowej i będą chcieli się wydostać. Pomiędzy nimi tylko punkt różnicy no i co ciekawe identyczny bilans bramkowy 10-11. Czyli teoretycznie zapowiada się BTS bo widać że tutaj radosny futbol się szykuje:) statystycznie wszystko się zgadza na ostatnie 5 meczy oba zanotowały 4/5 jeśli chodzi o BTS a w ostatnich 2 meczach bezpośrednich mamy 2/2 więc git. Co więcej w prawie wszystkich przypadkach BTS zarówno dla jednych jak i drugich w meczach pada sporo goli i nie jest to klasycznie na styku 1-1 a więcej. Ja ten kurs biorę i gram go w realu również warto over 2,5 lub 3,5. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +937
bfred 376,8K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Indonezja
Godzina: 10:00
Spotkanie: Bali United - Persebaya
Typ: over 2,5
Kurs: 1,62
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Mecz za chwilkę. Gra 6 z 8 oby dzielą zaledwie 2 punkty i obie mają szanse na miejsca barażowe chociaż bliżej tego celu są gospodarze. Mają przyzwoity bilans bramkowy +3 goście trochę gorszy -1 ale jest w miarę wyrównane. Ostatnie mecze gospodarzy to 2/5 jeśli chodzi o over 2,5 a goście już o wiele lepiej bo 4/5. Generalnie oba zespoły dość ofensywne ale też i sporo tracą i tutaj upatruję szansy. mecz h2h to 3/5 over 2,5 ostatnio dzisiejsi gospodarze rozgromili 4-0 gości a miało to miejsce w lutym tego roku. Przewiduję zwycięstwo gospodarzy dzisiaj ale sądzę że goście coś dorzucą i skończy się jakieś 2-1 lub 3-1 dlatego proponuję ten typ. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +973
R 786,9K

rjastrzab

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka nożna, Indonezja
Godzina 13:00
Spotkanie: Borneo - Persebaya
Typ: 1X i powyżej 1,5 gola
Kurs: 1,41
Bukmacher: Etoto Mixbet
Analiza:
Tym razem egzotyka pełną gębą. Indonezja, gdzie Borneo zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z bilansem 46:19 w 27 meczach. Ich rywalem jest drużyna Persebaya ze środka ligowej tabeli z bilansem bramkowym 28:35. Patrząc na ostatnie wyniki gospodarzy to sztukuje się czysta jedynka, jednak nie dają mi spokoju dwie ostatnie wygrane Persebaya z 2023 roku. Obie co prawda na stadionie Persebaya, ale zawsze jest to jakaś zależność. Dlatego podpieram typ na zwycięstwo gospodarzy remisem i dokładam over 1,5 gola, który padł zawsze w ostatnich 5 meczach między nimi.
 
Ostatnia edycja:
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna –Indonezja
Godzina: 10:00
Spotkanie: Persebaya Surabaya - Dewa United
Typ: Powyżej 2,5 gola w pierwszej połowie
Kurs: 5,5
Bukmacher: Superbet

Bardzo gorący mecz w Indonezji. Goście mają wygrane ostatnie trzy spotkania i pną się w tabeli w górę. W każdym z nich obydwa zespoły strzeliły co najmniej trzy gole. Persebaya nie przegrała żadnego z ostatnich sześciu meczy u siebie. W tabeli jest kilka oczek niżej, goście zwyciężając tutaj mogą łatwo znaleźć się w strefie awansu do pucharów. Jest to zespół, który strzela bardzo dużo, a obrona Persebayi w ostatnich spotkaniach działa w kratkę. Myślę, że trzy bramki w pierwszej połowie są bardzo realne.
 
bfred 376,8K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Indonezja Liga 1
Godzina: 14:00
Spotkanie: Persija Jakarta - Persis Solo
Typ: BTS
Kurs: 1,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzisiaj Indonezja. Gra 12 z 8. Obie drużyny ofensywnie nastawione co widać po statystykach odpowiednio 43-38 oraz 46-43 ale jak widać z defensywą nieco gorzej. Goście 7 pkt nad strefą spadkową i 1 mecz mnie więc raczej dużego zagrożenia nie ma ale na pewno będą walczyć dzisiaj o powiększenie przewagi. Goście z kolei 6 pkt straty do playoff i także jeden mecz mniej. Wychodzi mi, że tutaj obydwa zespoły bardzo mają o co grać a to wiąże się z bramkami na które dzisiaj liczę. Ostatnie 5 spotkań pod BTS to u gospodarzy 3/5 a u gości 2/5 a w spotkaniach bezpośrednich mamy 2/3 (ostatnio 2-2). Myślę, ze gole będą z obu stron trzeba tylko otworzyć wynik spotkania. Powodzenia:)
 
bfred 376,8K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Indonezja Liga 1
Godzina: 10:00
Spotkanie: PSIS Semarang - Persikabo 1973
Typ: BTS
Kurs: 1,60
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Hokej wyszedł średnio więc próbuję piłeczkę Indonezji. Gra 6 z 18. Goście już spadli a gospodarze jeśli wygrają a mają mecz zaległy to zbliżą się na 1 pkt od fazy lay-off więc determinacja będzie ale i trochę paraliż przed stawką spotkania. Czy goście pogodzeni z porażką to wykorzystają w postaci choćby jednej bramki?? Gospodarze ostatnio wygrali 2-1 pod długim czasie bez zwycięstwa natomiast goście w ostatnich 5 meczach strzelali bramkę pomimo częstych porażek i to z rywalami z półki gospodarzy. W ostatnich 5 meczach h2h było 3/5 BTS więc to dobry prognostyk. Myślę że gospodarze dzisiaj wygrają ale nie bez straty gola, jeśli goście strzelą to już pójdzie moim zdaniem. Powodzenia:)
 
Do góry Bottom