>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

III Liga Polska - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dodam swoje 3 słowa....
Ostatni mecz Gedanii był niestety odpuszczony co było widać ,słychać i czuć .Zapewne niektóre drużyny z dołu tabeli będą teraz w miarę regularnie punktować .Tu poparty argumentacją ciekawy typ, ale większość spotkań to będzie niestety wróżenie z fusów.
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Co się dzieje znów dziś z niektórymi kursami w 3 lidze to jest niepojęte ....
Czyżby znów Concordia odpuszczała😅,albo ktoś podawał jakaś fałszywe info na jakąś grupkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +774
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Rzecznik Dyscyplinarny PZPN, na podstawie potwierdzonych informacji o podejrzanych zakładach bukmacherskich, wszczął postępowanie wyjaśniające, dotyczące popełnienia przewinienia dyscyplinarnego match-fixingu w meczu piłkarskim w 3 lidze w dniu 30 marca 2024 r. pomiędzy drużynami Pelikan Łowicz i Concordia Elbląg.

 
macio106 151,9K

macio106

Znawca - MMA
Wikęd Luzino - Unia Swarzędz/Podwójna szansa & liczba goli (2.5) 1X & powyżej 2.5 @3.25 Superbet

Wikęd jeszcze wierzy że się utrzyma, muszą dzisiaj wygrać, aby zachować te nadzieje. W ostatnim meczu pokonali Flotę na wyjeździe widać że formę złapał czołowy zawodnik Krefft oraz Sobków zaczął strzelać. Z Solcem było nerwowo w końcówce i mógł być remis, ale była czerwień. Unia ostatnio ledwo ledwo wyciągnęła 3-2 z Notecią, słaba Gedania też potrafiła się jej postawić. Unia jest 4 w tabeli, ale nie gra już o nic, awansu nie zrobią. Luzino natomiast musi dziś wygrać i moim zdaniem to zrobi oraz będzie festiwal bramek.


-------------------------------------------------------------------

Bramkarz Uni co wyciągnął 2 setki to nie mam pytań, natomiast Wikęd od 70 minut odpuścił i tyle.
 
Ostatnia edycja:
Psychosocial 872,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Olimpia Zambrów-Warta Sieradz TYP X2 kurs 1,75 6/10 g.15.00 1:2 WIN

PS: Dla mnie absolutnie patrząc na formę (robiąc tabelę z ostatnich 15 spotkań Warta byłaby na 5 miejscu a z ostatnich 5 na 7) Warta nie przegra tego spotkania.
Nie wiem czy zauważyliście ale w tej lidze jakbyście cofnęli się do moich postów zawsze obstawiam tylko mecze z Wartą, czemu to już sami się domyślcie ale reasumując ten krótki ale zwięzły post goście są w stanie nawet wygrać to spotkanie..

Przykłady:




Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4364
macio106 151,9K

macio106

Znawca - MMA
Gedania Gdańsk - Nowe Skalmierzyce/ Nowe Skalmierzyce @2.75 Superbet 0-3

Gedania matematycznie się już utrzymała, więc na mecz wyjdzie prawdopodobnie z duża ilością młodzieżowców, aby zdobyć punkty do PJS oraz zwyczajnie ich wypromować. Ostatnie trzy zwycięstwa zapewniły utrzymanie, ale jakoś wybitnej formy to nie ma nadal oraz brakuje kilku podstawowych zawodników z powodu urazów / kontuzji. Pokonać outsidera ze Starogardu to był obowiązek,a jednak bramkę Gedani strzelili, z Pogonią II była męczarnia niesamowita, a jakby tylko Pogoń była bardziej skuteczna to wynik był by na odwrót. Cartusia jest w dołku, trener odszedł niepewna przyszłość paru zawodników, formy brak. Pogoń w ostatnim meczu postawiła się mocno Świtowi, zremisowała z mocną Środą. Skalmierzyce na tak daleki wyjazd nie przyjadą słabą ekipą tylko najmocniejszym składem i będą chcieli wygrać ten mecz, gdyż w tabeli jest bardzo ciasno.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2311
M 0

mym

Użytkownik
Gedania Gdańsk - Nowe Skalmierzyce/ Nowe Skalmierzyce @2.75 Superbet

Gedania matematycznie się już utrzymała, więc na mecz wyjdzie prawdopodobnie z duża ilością młodzieżowców, aby zdobyć punkty do PJS oraz zwyczajnie ich wypromować. Ostatnie trzy zwycięstwa zapewniły utrzymanie, ale jakoś wybitnej formy to nie ma nadal oraz brakuje kilku podstawowych zawodników z powodu urazów / kontuzji. Pokonać outsidera ze Starogardu to był obowiązek,a jednak bramkę Gedani strzelili, z Pogonią II była męczarnia niesamowita, a jakby tylko Pogoń była bardziej skuteczna to wynik był by na odwrót. Cartusia jest w dołku, trener odszedł niepewna przyszłość paru zawodników, formy brak. Pogoń w ostatnim meczu postawiła się mocno Świtowi, zremisowała z mocną Środą. Skalmierzyce na tak daleki wyjazd nie przyjadą słabą ekipą tylko najmocniejszym składem i będą chcieli wygrać ten mecz, gdyż w tabeli jest bardzo ciasno.
Będzie można obejrzeć gdzieś ten mecz?
 
Psychosocial 872,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Legia II Warszawa-Jagiellonia II Białystok TYP X2 kurs 1,85 6/10 g.12.00 5:1 BOX (1 czerwiec, sobota)

Legia II Warszawa-Jagiellonia II Białystok TYP 2 kurs 3,65 3/10 5:1 BOX

PS: Tu podobnie jak w meczu Jagiellonii z Wartą Sieradz, pewnikiem drugą drużynę z Białegostoku wzmocnią piłkarze z nowo upieczonego mistrza Polski. To już nie przelewki, zostały tylko dwie kolejki a goście mają tylko 3 punkty przewagi nad strefą spadkową. Legia już na wakacjach co dobrze było widać w ich ostatnim meczu z przedostatnią Legionową gdzie zremisowali po bezbarwnym spotkaniu 0:0.

Ścisk na dole jest spory, teoretycznie zagrożona jest nawet Victoria Sulejówek będąca na 10 miejscu, Abstrahując dla mnie Jagiellonia nie przegra tego meczu by w ostatniej kolejce wygrać u siebie z Pelikanem Łowicz i zostać na następny sezon w 3 lidze.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4686
psychol32 445,1K

psychol32

Użytkownik
Nie szukałem tego ale dostałem info . Podobno według przepisów po zakończeniu sezonu nie można przesuwać zawodnika do rezerw jeżeli zawodnik ten nie miał w czasie trwania sezonu rozegranych minimum 50% spotkań w rezerwach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +406
N 830

nchdpzs

Użytkownik
Nie szukałem tego ale dostałem info . Podobno według przepisów po zakończeniu sezonu nie można przesuwać zawodnika do rezerw jeżeli zawodnik ten nie miał w czasie trwania sezonu rozegranych minimum 50% spotkań w rezerwach.
Nie podobno tylko tak jest :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +522
janusz_tracz 5,8K

janusz_tracz

Użytkownik
Legia II Warszawa-Jagiellonia II Białystok TYP X2 kurs 1,85 6/10 g.12.00 (1 czerwiec, sobota)

Legia II Warszawa-Jagiellonia II Białystok TYP 2 kurs 3,65 3/10

PS: Tu podobnie jak w meczu Jagiellonii z Wartą Sieradz, pewnikiem drugą drużynę z Białegostoku wzmocnią piłkarze z nowo upieczonego mistrza Polski. To już nie przelewki, zostały tylko dwie kolejki a goście mają tylko 3 punkty przewagi nad strefą spadkową. Legia już na wakacjach co dobrze było widać w ich ostatnim meczu z przedostatnią Legionową gdzie zremisowali po bezbarwnym spotkaniu 0:0.

Ścisk na dole jest spory, teoretycznie zagrożona jest nawet Victoria Sulejówek będąca na 10 miejscu, Abstrahując dla mnie Jagiellonia nie przegra tego meczu by w ostatniej kolejce wygrać u siebie z Pelikanem Łowicz i zostać na następny sezon w 3 lidze.

Pzdr/Psycho.
Większych bzdur dawno nie czytałem. Poczytajcie sobie regulamin rozgrywek zanim zaczniecie się ośmieszać takimi analizami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +180
G 4,1K

grubaryba

Użytkownik
Lepiej by było gdybyś wstawił regulamin czy przepis o tym mówiący niż artykuł z jakiegoś śmiesznego portalu.
Jak już oceniłeś ze jakiś portal jest śmieszny i ogłosiłeś to wszem i obec - najpierw proponuję zweryfikować informacje w nim zawarte porównując z jakimś regulaminem - w linku poniżej masz link do regulaminu zzpn.


I jak?
 
Otrzymane punkty reputacji: +418
Do góry Bottom