>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

II faza grupowa (obecnie trwa) ( 15.05-20.05) - regulamin.

fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Zasady turnieju-ligi.

1.Czas trwania przybliżony 07.05-20.05
2.Zasady
2aIfaza grupowa
Postawnowiłem zrobic 4 grupy ,aby można było rozegrac pare meczy i aby każdy mógł sobie troche pograc z nie odrazu odpadać.A wiec każdy z każdym.Do finałowych dwóch grup wychodzą zawodniy z dwóch pierszych miejsc.Dodatkowow z 3 miejsca robiona jest tez mini liga (kazdy z kazdym o miejsca 9-12).
2bII faza grupowa - grupa finałowa ( 1-8)
W tej fazie zostana zrobione dwie grupy .POnownie kazdy z kazdym , 1 zawodnik z grup B ,mierzy sie z 2 zawodnikiem grupy A i na odwót.
2cII faza grupowa (miejsca 9-12)
Każdy z każdym no i miejsca zgodnie z tabelą.
2dIII faza - pucharowa
Zwyciescy graja o pierwsze meijsce .Przegrani o 3.Miejsca te beda decydowały o rozstawieniach w kolejnych konkurasach.
Grupy już mam wpisze je troche pozniej bo teraz musze wychodzic.
Wyniki należy podawać w odpowiedniej grupie.

3.W razie jakiś niejasności spór rozwiązuje moderator ( fcbialas lub Karoleks85)
4.Gramy do 3 wygranych partii.( w I fazie , w nastepnych może ona sie zwiekszyć.)
5.Wyniki wpisujemy do tematu odpowiedniej grupy.
6.Regulamin może sie zmienic w czasie trwania konkursu.
7.Spotkania rozgrywane są na http://gryonline.wp.pl/
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Grupa A
Karoleks85
jairek
michalksg
precieus one
marc0
szopcio
franek21

Grupa B
Ten
piontas
damianek632
pawlikn
Drago
Gostyniak
Balon

Grupa C
Sidney
michau
fcbialas
krzepas
stempel
Gwizd3k
damianmularczyk

Grupa D
Wiślak
Jukenduit
lolek
Gorel
kowboj
hali
misiek_it1

PS mam andzieje że wszystki nicki odpowiednie.Mecze należy rozegrac do poniedziałku 14.05 do godziny 22.00.

poZdrawiam fcbialas
 
Do góry Bottom