>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - Zakłady specjalne

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Co do tego artykułu i
Według analityków zajmiemy w Pekinie 19. miejsce w klasyfikacji medalowej i 14 razy będziemy stawać na podium.
Myślę, że to dość prawdopodobny wynik. W Atenach wiele miejsc na podium uciekło Nam przez głupotę Naszych działaczy albo samych zawodników.
Tutaj będzie także ciężko o medale. Kilka osób już fajnie opisało szanse medalowe Naszych więc nie będę tutaj się rozwodził. Myślę, że można szukać buka i linii w granicach 10,11 po jakimś sensownym kursie. Buków jest dużo i ofert do wyboru do koloru.
Ja chcę pokazać tendencje na bukach jeśli chodzi o złote medale Polaków.
Zagrałem taki bet &quot;średnio z lekkim naciskiem na mocniej&quot; ;)
22 lipca zagrałem under 4,5 medali złotych Polski.

Tutaj tendencja jak to zmieniało się. W nocy po mogę się domyślać przyjęciu w granicach 1000-1500€ na to zdarzenie buk zmienił linię na 3.5 ???? zostawiając kursy na tym samym poziomie.
Dziś linia jest 3,5 a kurs @1,72 na under. Zerkając po innych bukach widać, że ludzie nie wierzą w wiecej niż 3 złote medale. Expekt teraz daje @1,50 na under ( śmieszny kurs) a na over aż (@2.40!!!).
Dziś mógłbym zrobić już user beta grajac over 3,5 po @2.40 i under mam zagrany po @1,83, z tego wychodzi +3.83 % zysku. Ale nawet dziś można poszperać i zrobić sure beta na tym zakładzie. A mi mogłoby się poszczęścić i zrobić middla ????
Ja osobiście czekam i nie gram overa. Bo jak inni nie bardzo widzę aby Polska zdobyła aż 5 medali złotych. Nie mamy dużo faworytów do złota. Tym bardziej nie ma co za wiele liczyć na przebłyski i niespodzianki w stylu K. Skolimowskiej, czy SZ. Ziółkowskiego w Sydney. Nie chcę wdawać się w szczegóły. Bo i tak dużo było pisane.
Reasumując polecam poszukać sure beta na zakładzie złote medale Polaków. Poza tym jeśli widzę kurs @2.40 w expie na over 3,5 to jednak trzeba mocni przemyśleć ( jeśli ktoś wcale nie grał tego betu) czy nie zagrać.
To tyle ;)
Pozdr.
Vader
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom